Wifi Видео Врата, 9 инчен Безжична Видео Врата Телефон Спогодба Вратата Контрола на Пристап, 3 Набљудувачите + Ноќно Камера, СТАН Лозинка за Отклучување на Отпечаток

Wifi Видео Врата, 9 инчен Безжична Видео Врата Телефон Спогодба Вратата Контрола на Пристап, 3 Набљудувачите + Ноќно Камера,

DEN 1303.20

Обновено

Достапно за нарачка

Малку дожд и оксидација-доказ за трајни надворешна единица, е добро заштитени од водоотпорна маска, камера со IR-НАМАЛУВАЊЕ, сликата е шарени и јасно. 9 инчен Wifi Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез System Monitor : (Жичен Wifi) Дисплеј : 9 инчен (16 : 9) Резолуција : 1024(H) X600(V) Отклучите : Поддршка на мобилен телефон и таблет за да го отклучите Дополнителна меморија : Поддршка за дополнителни ТФ-картичка (32 GB макс.Поддршка 1000 отпечаток, 1000 ID картички отклучите, лозинка за отклучување, 99 компјутери далечински контроли за да го отклучите.

Избор на клиент

ZLYPSW Видео Врата Безжична Врата Камера Водоотпорен HD WiFi Безбедносна Камера во Реално Време Видео за и Телефон Обновено
ZLYPSW Видео Врата Безжична Врата Камера Водоотпорен HD WiFi Безбедносна Камера во Реално Време Видео за и Телефон

726 Audio Во / Од : 38d B Микрофон / Изградена во 1 Speaker Video режим : упатство за снимање,аларм recording Wireless : WIFI802.Пома�

DEN 0.00
YESUN Мени Враќање Клуч, Допрете Home Копчето Сензор за Отпечатоци Flex Кабел Лента со Рамка Покритие за Oneplus 5 A5000 Обновено
YESUN Мени Враќање Клуч, Допрете Home Копчето Сензор за Отпечатоци Flex Кабел Лента со Рамка Покритие за Oneplus 5 A5000

Компатибилен со OneplA5000 1+5 (Црна).Тоа имаме во акции.Секој објект е прегледан и тестирани пред испорака.Сто

DEN 0.00
4G/3G/GSM Аларм Модул, 8 Канали на Алармот Откривање, Burglar Аларм Систем DC 5-16V, SMS Телефон Аларм Домаќин, за Домашна Обновено
4G/3G/GSM Аларм Модул, 8 Канали на Алармот Откривање, Burglar Аларм Систем DC 5-16V, SMS Телефон Аларм Домаќин, за Домашна

Спецификација : Предмет Тип : 4 G / 3 G / GSM Аларм Module Material : ABS Plastic Color : Black Input Volatge : DC 516 V Пакет Листа : 1 x 4 G / 3 G / G

DEN 2550.96
Безжична Влез Дома Врата, Прозорец Burglar Алармот, Безбедност АЛАРМ Систем Магнетен Сензор (Home Аларм 12 компјутери) Обновено
Безжична Влез Дома Врата, Прозорец Burglar Алармот, Безбедност АЛАРМ Систем Магнетен Сензор (Home Аларм 12 компјутери)

100% Нов и висок квалитет.Лесно се монтира со лепило.Типот на прозорец или врата.Идеален влез предупредув�

DEN 957.60
Visionis FPC-8391 Две Вратата Професионална Мрежа Контрола на Пристап на Електрична Капка Болт не Успеваат Безбедна TCP/IP Обновено
YCZDG WiFi Спогодба 7 Инчен Екран на Допир за Следење Надворешна Врата Безжична Камера за Видео Врата Телефон за Home Security Обновено
UHPPOTE IP65 Оценет Водоотпорен Отворен Портата Електрични Магнетна Брава за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Обновено
Затворен Smart Security Камера Уред Обновено
Затворен Smart Security Камера Уред

Нема трпение е потребно својата всушност едноставна.Двојна употреба на XT на еден сет на батерии кога сн�

DEN 0.00
XIULAIQ врата 960P Видео Врата Камера Спогодба Безжична Smart IP Видео Врата Телефон WiFi Home Security Камерата на Телефонот Обновено
XIULAIQ врата 960P Видео Врата Камера Спогодба Безжична Smart IP Видео Врата Телефон WiFi Home Security Камерата на Телефонот

Во реално време контрола од страна на паметен телефон , го отклучите ,видеа / слики снимање , 2 пат на разг�

DEN 16696.56
100/Тркалаат Сообраќај Индуктивен Јамка Возило Детектор на Индукција Серпентина Wire Кабел 19 линија Обновено
100/Тркалаат Сообраќај Индуктивен Јамка Возило Детектор на Индукција Серпентина Wire Кабел 19 линија

Крстот пресек област : 1.0㎜2.Диригент структура линија број / жица со дијаметар : 19*0.26 mm.Напон : 600 V.Изолаци

DEN 1377.60
Видео Врата Камера, Вратата Бел Измамник со Камера Безжичен WiFi со Свири 1080P 2-Начин Аудио Ноќ Визија Движење Откривање Обновено
eufy Безбедност, eufyCam 2C Про 3-Cam за Полнење, Безжични Home Security Систем со 2К Резолуција, 180-Ден на животниот Обновено
eufy Безбедност, eufyCam 2C Про 3-Cam за Полнење, Безжични Home Security Систем со 2К Резолуција, 180-Ден на животниот

2 K Резолуција : Кога станува збор за безбедност, клучот е во деталите.Види точно што се случува во и околу

DEN 0.00
Wifi Видео Врата, 7 инчен Интелигентни Видео Врата Телефон Спогодба Влез Систем, Отпечатоци IC Card Password Далечински Обновено
Побогати-Р Малина Пи на Модулот на Камерата,на Модулот на Камерата за Малина Пи 3/2/Б Широк Агол Fisheye Леќа со Пополнете Обновено
NineLeaf Безжична Вратата, Аларм со Далечински управувач, Анти-Кражба Прозорец Аларми, Контактирајте со Сензор за Аларм, Обновено
ЕПС Класа 4 Безжична Енергија Demonstra (EPC9129) Обновено
ЕПС Класа 4 Безжична Енергија Demonstra (EPC9129)

EPC2016 C, EPC2019, EPC2038, EPC8010 Безжична Напојување / Полнење Менаџмент на Енергија Евалуација Board Product Спецификаци

DEN 0.00
ДИГИТАЛНИ БЕЗБЕДНОСНИ КОНТРОЛИ DSC AC-102 ОСТРИНА КОПААТ GLASSBREAK ДЕТЕКТОР W/ ФОРМА C ALRM CNT/ПОДЕСУВАТЕ ШВ Обновено
ДИГИТАЛНИ БЕЗБЕДНОСНИ КОНТРОЛИ DSC AC-102 ОСТРИНА КОПААТ GLASSBREAK ДЕТЕКТОР W/ ФОРМА C ALRM CNT/ПОДЕСУВАТЕ ШВ

# Острина Glassbreak Детектори# Omniнасочен микрофон# Напредни микропроцесорибазирани glassbreak сензор# Високо ни�

DEN 571.20
Visionis FPC-7953 4 Врати Контрола на Пристап на Електрична Капка Болт не Успеваат Безбедна Време Присуство TCP/IP Wiegand Обновено
Visionis FPC-7953 4 Врати Контрола на Пристап на Електрична Капка Болт не Успеваат Безбедна Време Присуство TCP/IP Wiegand

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 18212.64
Жичен Врата, Dc 12v Контрола на Пристап Систем Вратата Бел за Office Home Security, 120db, Погоден за Сите Типови на Системи Обновено
Жичен Врата, Dc 12v Контрола на Пристап Систем Вратата Бел за Office Home Security, 120db, Погоден за Сите Типови на Системи

【Лесна Инсталација】инсталацијата не е едноставен и лесен, не батеријата е инсталиран, и 12 V напојување

DEN 0.00
HBFFL 3 Набљудувачите 7inch Отпечаток IC Card Видео Врата Телефон Спогодба Врата со Врата Контрола на Пристап на Систем Обновено
HBFFL 3 Набљудувачите 7inch Отпечаток IC Card Видео Врата Телефон Спогодба Врата со Врата Контрола на Пристап на Систем

1 7 инчен Ултратенок дизајн затворен монитор, убав и луксузен, достапни за ѕидмонтирани.25 видови на врата

DEN 12239.76
Fielect MC-38 Површината Планината Жичен N. C. Вратата, Аларм Сензор Магнетни полиња за Префрлање Бела Обновено
Fielect MC-38 Површината Планината Жичен N. C. Вратата, Аларм Сензор Магнетни полиња за Префрлање Бела

[Спецификација] Тековни : 0.5 A ; Напон : 100 V ; Моќ Оценка : 10 W [Димензија] Cable Должина : 250 mm;уреди со покажува�

DEN 0.00
Контрола на пристап Куќиште за Тастатура Контролер Влезна Врата ветер И Дожд Капак (2 ПАРЧИЊА) Обновено
Контрола на пристап Куќиште за Тастатура Контролер Влезна Врата ветер И Дожд Капак (2 ПАРЧИЊА)

Висококвалитетни материјали : Направен од високоцврстина ABS пластика суровини и материјали, тоа е безбе

DEN 630.96
Лична Безбедност Прозорец & Вратата, Аларм Бел | Безжичен Сензор за Врата, Прозорец Burglar Аларм | Пакет од 10 Обновено
Лична Безбедност Прозорец & Вратата, Аларм Бел | Безжичен Сензор за Врата, Прозорец Burglar Аларм | Пакет од 10

Te прозорец / вратата аларми функција современ дизајн со лесен пристап копчиња и cohntrols за едноставна опер

DEN 0.00
Aiphone Corporation GT-1A Hands-Free Аудио Tenant Станица за GT Серија, Multi-Tenant Спогодба, ABS Пластика Изградба, 6-7/8 Обновено
Aiphone Corporation GT-1A Hands-Free Аудио Tenant Станица за GT Серија, Multi-Tenant Спогодба, ABS Пластика Изградба, 6-7/8

Handsfree (ВОКС) или притиснизазборување (симплекс) комуникација.Вратата ослободување, security guard / консиерж по

DEN 0.00