46 Модерна Мали Флеш Планината Тавански Вентилатор со Светлина и Далечински, Ниска Профил Таванот Навивачи со 3 Ножеви за дневната Соба/ Спалната соба, Мат Црна

46 Модерна Мали Флеш Планината Тавански Вентилатор со Светлина и Далечински, Ниска Профил Таванот Навивачи со 3 Ножеви

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

✔ Smart Таванот Фанови : Контрола на вашиот мал тавански вентилатор со светлина, никогаш не е така едноставна.На 3-брзина & 3-боја прилагодлив за далечинска контрола со мерењето функција ќе го направат вашиот живот полесно. ✔ Реверзибилна Фанови : моторот испорачува ултра-моќен струење со тивка перформанси.Удобно да се префрлате помеѓу downdraft и updraft режими во различни годишни времиња, кој ќе ги носи кул воздухот во лето, и подобра циркулацијата на воздух во зима. ✔ Совршен за Секој Простор : Оваа тивка тавански вентилатор, светло е погодна за средни до големи затворени простории и на отворено простори како patios или farmhouses.Ефективната површина е околу 100~195 квадратни.ft. ✔ Smart Светлина Меморија : вклучете го вашиот омилен светлина и задржете за повеќе од 15 секунди, мемориската функција е автоматски поставен за да се заврши. 3-брзина и тајмерот прилагодливи далечински управувач ќе го направат вашиот живот полесно. ✔ Лесно да се Инсталира : Повеќето функционални компоненти што се собрани, па можете да ја завршите инсталацијата во рок од неколку минути.Инсталација упатство (Упатство [PDF]) може да се симне на дното на страницата за моментната страница. ✔ ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА : 100% сосема НОВ и Ограничен Живот Производителот.Тука, можете да ја добиете услугата што сакате.

Избор на клиент

Хемптон Bay Превоз Куќа 52 во. LED Затворен Полиран Месинг Тавански Вентилатор со Светлина Комплет Обновено
Хемптон Bay Превоз Куќа 52 во. LED Затворен Полиран Месинг Тавански Вентилатор со Светлина Комплет

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing проц�

DEN 2309.28
FanLighting 42 Инчен Лустерот Невидливи Тавански Вентилатор 42 Стигнале Ножеви и 3 се Менува LED Светло Реверзибилна Тавански Обновено
Таванот Фанови со Светла Затворен Молчи Фан Светлина Европски Стил Фан Светлина Нема Фан Дизајн на Спална соба Дневна Соба Обновено
Minka-Aire F696-ПОТ Kafé-XL 60 Инчи Тавански Вентилатор во Бела Завршница Обновено
Minka-Aire F696-ПОТ Kafé-XL 60 Инчи Тавански Вентилатор во Бела Завршница

ДИЗАЈН : Едноставен и елегантен во дизајн, MinkaAire Kafé XL Тавански Вентилатор е дизајниран со Бела завршница

DEN 5010.72
20 инчи Тавански Вентилатор со Светлина, Dimmable 3 Боја LED Светла Модерен затворен Тавански Вентилатор W/Далечински управувач, Обновено
ZKAIAI Нордиските Креативни Таванот Таванот Фанови 5 Blad Цврсто Дрво Вентилатор на Таванот Фанови Светилки со Светилки Обновено
YAYONG LED Таванот Фан со Светла Далечински Управувач Тивко Dimmable Модерна Фан Светлина Тела за Спална соба, Дневна Соба, Обновено
Trevina II Колекција 52 Три-Сечилото Никел Тавански Вентилатор Обновено
Trevina II Колекција 52 Три-Сечилото Никел Тавански Вентилатор

Крај : Насликани Никел Стакло : Бела Опал.Светилка Тип : A19 Медиум База.Материјал : Челик.Оваа тавански ве�

DEN 4438.56
SILJOY 42 Инчен Стигнале Кристал Тавански Вентилатор Светла со Далечински Управувач LED Dimmable Fandelier Невидливи Лустерот Обновено
FOVKP Лустери,Американски Фан Осветлување, Ретро Индустриски Правец на E27 Стакло Лустерот со Вентилатор, Далечински Управувач Обновено
22.8 Тавански Вентилатор со Светла, 18W Модерна Dimmable Дете Соба Фан Лустери со Далечински Управувач,6-Брзински Низок Обновено
suoyanlights 42 инчен Led Таванот Фан со Светло Дрво Тавански Вентилатор со Далечински Управувач Одлични за Дневна Соба,Спална Обновено
APBEAM 50 Инчи Кристал Тавански Вентилатор со Светла и Далечински Raindrop Лустерот е Реверзибилна Дрвен Нож Модерен Сребрена Обновено
MoreChange 42 Модерни Паметни Таванот Фанови Светла со Bluetooth Звучници, Далечински Управувач 3 Боја Промени Акрилик Обновено
MoreChange 42 Модерни Паметни Таванот Фанови Светла со Bluetooth Звучници, Далечински Управувач 3 Боја Промени Акрилик

Оваа тавански вентилатор, светло интегрира фан, осветлување, амбиентална светлина и speakers A тивок мотор ш

DEN 1785.84
Казабланка Фан Компанија 50390 Port Royale Тавански Вентилатор, 52, Мат Сребрен Финиш Обновено
Казабланка Фан Компанија 50390 Port Royale Тавански Вентилатор, 52, Мат Сребрен Финиш

Реверзибилна моторни ви овозможува да го промени правецот на вашите фотографии од downdraft режим во текот �

DEN 0.00
ЦРНА+ДЕКЕР BCF5262R Тавански Вентилатор, 52 Инчи, Браун Обновено
ЦРНА+ДЕКЕР BCF5262R Тавански Вентилатор, 52 Инчи, Браун

Рака одржа далечински управувач е, исто така, се вклучени, така што може да се прилагоди вентилација брз�

DEN 0.00
DZWYC Тавански Вентилатор Светла 42 Инчен Невидливи Тавански Вентилатор со Светлина,3-Боја Молчи Таванот Фанови со Далечински Обновено
Kichler 330017WH Основите Про Одберете 52 Тавански Вентилатор со LED Светла, Бела Обновено
Kichler 330017WH Основите Про Одберете 52 Тавански Вентилатор со LED Светла, Бела

Крај : Бела Стакло : Бела Гравирани.Светилка Тип : LED.Материјал : Челик.Украсена со гравиранисевда сад сен�

DEN 511.20
Магацин на Тифани CFL-8329REMO/CH Miramis 52-инчен Хром Кристал Чашката Лустерот Тавански Вентилатор, Сребро. Обновено
Магацин на Тифани CFL-8329REMO/CH Miramis 52-инчен Хром Кристал Чашката Лустерот Тавански Вентилатор, Сребро.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 8493.12
52inch Тавански Вентилатор, Светло 5 Дрво Дланка Лист Ножеви Тропските Стил 3 Брзина Тивок Мотор LED Реверзибилна Фан Светлина Обновено
Пилот Внатрешна и Надворешна 5-Сечилото Smart Флеш Планината Тавански Вентилатор 54in Графит Корави Сива боја со Ѕидот Обновено Одлична цена