Vestil BOL-JK-42-5.5 Челични Цевки Bollard со Слотови, 42 x 5.5, Жолта

Vestil BOL-JK-42-5.5 Челични Цевки Bollard со Слотови, 42 x 5.5, Жолта

DEN 3499.20

Обновено

Достапно за нарачка

Безбедност цевка дизајн може да се користи било внатре или надвор.Прав грб безбедност жолт финиш нуди атрактивна долготраен изглед.Тешки-должност заварени челични градежни обезбедува долготрајна заштита.Основна плоча вклучува четири пре-drilled монтажа дупки за брза и лесна инсталација.

Избор на клиент

Полињата за Алатка SW12A Клуч на Рака, Цевки Капацитет 1/8 - 2-Инчен Обновено
Полињата за Алатка SW12A Клуч на Рака, Цевки Капацитет 1/8 - 2-Инчен

Обезбедува грчевито држејќи се за власт без гребење или deforming пластика или од полиран метал цевка.Употр�

DEN 0.00
Поправи Тоа Стапчиња T-Начин Клуч - ЕДЦ Алатка за Вашиот Велосипед, Дома или на Работа Обновено
Поправи Тоа Стапчиња T-Начин Клуч - ЕДЦ Алатка за Вашиот Велосипед, Дома или на Работа

МУЛТИЦЕЛ да се Ratcheting ТНачин Клуч со заклучување хексадецимален функција додадена е home / shop / авто алатка

DEN 1152.00