Софија Vergara x Згрижување на Грант Жените Софија Мачка Очи Читање Очила

Софија Vergara x Згрижување на Грант Жените Софија Мачка Очи Читање Очила

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана. 100% UV заштита слој.Леќа ширина : 56 милиметри.Мост : 18 милиметри.Рака : 146 милиметри.ЦЕЛОСНА ЗГОЛЕМУВАЊЕ ЛЕЌИ : целиот јасно леќа карактеристики на зголемување на вашиот избор за максимална јасност.ПРОЛЕТ ЗГЛОБ : Трајни пролет шарки се обезбеди удобно се вклопуваат за сите-ден носи.УВ ЗАШТИТА : Леќи блок 100% од УВА-UVB зраци супериорен око за заштита (УВ 400).ПОЧЕТОК/ВЛИЈАНИЕ ОТПОРНИ на ЛЕЌИ : Карактеристики леќи со гребење и отпорност на облоги за поголема трајност и заштита.СЛУЧАЈОТ се ВКЛУЧЕНИ : Леопард печати тешко школка случај и лесен за чистење со крпа за лесен за складирање и заштита.Сјајна црна пластика со спротивставени bisque внатрешни работи е потенцирана од страна на gleaming goldtone метал веѓата акценти во овие Арт Деко, инспирирани од Софија Vergara x Згрижување на Грант жените читање очила.1920-тите-достоен мачка очи рамка има кул две-тон изглед, додека нула - и влијание-отпорни целосна зголемување јасна перспектива за да се обезбеди максимална јасност и УВ заштита кога се изложени на сончева светлина.Леопард печати тешко школка случај со логото внатрешни работи и ткаенина за чистење ќе ги заштити вашите читатели во стил.

Избор на клиент

5 Пак Читање Очила Мажи Жени Ретро Круг Пролет Шарки Лесни Читатели Обновено
5 Пак Читање Очила Мажи Жени Ретро Круг Пролет Шарки Лесни Читатели

Пластична рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 42mm / 1.7 инчи.Леќа висина : 37mm / 1.46".Мост : 18mm

DEN 0.00
OCCI CHIARI Стилски Читање Очила Жените Читатели 1.0 1.25 1.5 1.75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0 Обновено
OCCI CHIARI Стилски Читање Очила Жените Читатели 1.0 1.25 1.5 1.75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0

97"), Мост : 18mm(0.Носот влошки и шарки се дизајнирани да се направи очила помалку шанси да падне, кога сте во

DEN 359.76
5 Парови Читање Очила Сина Светлина Блокирање,Мажите и Жените Компјутерски Очила Удобност Пролет Зглоб Читатели Обновено
5-Pack Лесни Читатели Мажи Жени Читање Очила Обновено
5-Pack Лесни Читатели Мажи Жени Читање Очила

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.НЕГА : Поради разликата п

DEN 429.36
Eyecedar 5-Pack Читање Очила Мажите Половина Рамка Правоаголник Стил Пролет Шарки Вклучува Затемнети Сина Светлина Блокирање Обновено
5-Pack Дами Читање Очила Мода Шема Дизајн Читатели Обновено
5-Pack Дами Читање Очила Мода Шема Дизајн Читатели

МОДЕН ДИЗАЈН : Читање очила за мажите и жените најмногу се на возраст.пролет шарки им помогне на очила од

DEN 0.00
peepers од peeperspecs Жените Бабаитство Преголеми Сина Светлина Филтрирање Читање Очила Обновено
peepers од peeperspecs Жените Бабаитство Преголеми Сина Светлина Филтрирање Читање Очила

Увезени.Акрилни леќа.Не Поларизирана.УВ 400 Заштита слој.Леќа ширина : 49 милиметри.Леќа висина : 54 милимет�

DEN 0.00
Порше Дизајн Читање очила P8801N +2.00 Сина, 48-20-150mm Обновено
Порше Дизајн Читање очила P8801N +2.00 Сина, 48-20-150mm

Увезени.Првата Луксузни Готови Читање Очила од Порше Дизајн.Порше Дизајн Читање Очила +2.00 Модел P8801 N.нај

DEN 0.00
Преносни Удобно Читање Очила за Мажи и Жени - Променлива Леќа Фокус - Читање Очила -6d на +3D Обновено
Преносни Удобно Читање Очила за Мажи и Жени - Променлива Леќа Фокус - Читање Очила -6d на +3D

Леќа ширина : 51 милиметри.Материјалот е лесен и удобен, намалување на притисокот на носот предизвикани о

DEN 477.36
JiSoo Преголеми Мачка Очи Читање Очила за Жените 1.25, Стилски Дизајнер Cateye Читатели Жените,1.25 Транспарентен Сива Обновено
GJQDDP Електронски Читање Помош на Дигитални Зголемувачот 4.3 Во W/Свитлива се Справи со 6X-16X Пати Зум 12 Боја, за слабовидните, Обновено
GJQDDP Електронски Читање Помош на Дигитални Зголемувачот 5.0 инчен Дигитални magnifiers за оштетен вид Осветлени Визија Обновено
Eyekepper Пролет Шарки Круг Ретро Две Тон Читатели Читање Очила Црна, Жолта +2.00 Обновено
Eyekepper Пролет Шарки Круг Ретро Две Тон Читатели Читање Очила Црна, Жолта +2.00

EYEKEPPER ПРОЛЕТ ЗГЛОБ РЕТРО КРУГ ЧИТАЊЕ ОЧИЛА.Flex храмови,помагаат очилата одговара на вашето лице.EYEKEPPER ЧИТ

DEN 0.00
4 Пакет Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Читателите за Жени Мажи Nerd Очила Удобност Лесни Наочари Обновено
4 Пакет Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Читателите за Жени Мажи Nerd Очила Удобност Лесни Наочари

Не Поларизирана.Ултра Виолетова Заштита на Кожата слој на кожата.Леќа ширина : 2.1 инчи.Леќа висина : 1.85 ин

DEN 479.76
Прогресивна Multifocus Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените и Мажите, MIssfive Мултифокалната Читателот со Метални Обновено
YUMUYAN 6-Pack Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените и Мажите, Лесни Анти напрегање на очите/Отсјај Компјутер Обновено
5 Пак Сина Светлина Блокирање Читање Очила,Дрво-Изгледаат Стилски Компјутер Читатели Обновено
5 Пак Сина Светлина Блокирање Читање Очила,Дрво-Изгледаат Стилски Компјутер Читатели

Пластична рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.Сино светло филтрирање+UV400 слој.Леќа ширина : 46 милиметри.Л

DEN 0.00
IVNUOYI 6 Pack Читање Очила Сина Светлина Блокирање,Модни Дами Пролет Зглоб Читателите со Моделот Печатење,Анти-Отсјај Обновено Одлична цена
4 Пара на Шарени Мода Половина Месечината Рамка Читање Очила Пролет Зглоб Машки и Женски Читатели Обновено
4 Пара на Шарени Мода Половина Месечината Рамка Читање Очила Пролет Зглоб Машки и Женски Читатели

Пластична рамка.Пластични леќи.неполаризирани.Леќа ширина : 1.65 инчи.Леќа висина : 1.18 инчи.Мост : 0.78 инчи.Р

DEN 359.76
YHPD Читање Очила за Мажите и Жените Ретро Виткање Круг Presbyopic Очила Лесни Личност Мода Компјутер Читатели Црна Обновено
YHPD Читање Очила за Мажите и Жените Ретро Виткање Круг Presbyopic Очила Лесни Личност Мода Компјутер Читатели Црна

Висок квалитет пати до читање очила кои нудат стилски алтернатива за традиционалните, гломазна читање �

DEN 0.00
5 Пак Сина Светлина Блокирање Читање Очила Мода Плоштадот Компјутерски Очила Жени Мажи Удобност Читање Игри ТВ Очила Обновено
100 Класичен 3 Pack Читање Очила Удобност Пролет Шарки Читателите со Вести Моделот Печатење на Чаши за Жени и Мажи Обновено
6-Pack Читање Очила Сина Светлина Блокирање за Мажи Жени, Лесни Пролет Зглоб Читатели Мода Плоштадот Наочари Обновено
6-Pack Читање Очила Сина Светлина Блокирање за Мажи Жени, Лесни Пролет Зглоб Читатели Мода Плоштадот Наочари

Можете да уживате во читањето на видот бенефиции и стилски карактеристики.ЕЛАСТИЧНА ПРОЛЕТ ЗГЛОБ : Пого

DEN 167.76