Долго Се Постигне Hairbrushes - Долго Постапува Коса Четка Дизајн Долго Се Постигне Постапува Коса, Четки Се Справи Со Долго Чешел, Лесен За Контрола, За Коса, Четки Отпор?

Долго Се Постигне Hairbrushes - Долго Постапува Коса Четка Дизајн Долго Се Постигне Постапува Коса, Четки Се Справи Со

DEN 340.56

Обновено

Достапно за нарачка

✔Долго-ракува чешли и hairbrushes им помогне на оние со ограничени флексибилност или артритис да чешел косата. ✔Облик да се следи линијата на главата, рачката е дизајнирана со не се лизга материјал за лесно зафат. ✔Екстра долг, ергономски криви рачка за лесно глава-до-опашка обликување со минимални рамо и горниот дел на раката движење. ✔Погодни за луѓе со продолжен грб или ограничени движењата на рацете. ✔Направени од високо квалитетни материјали за издржливост, услужни влакната се чувствуваат одлично на скалпот.Опис : Ова долго-ракува чешел и hairbrush им помага на оние со ограничени умешност или артритис да чешел косата.На ергономски дизајн на криви се справува олеснува стилизирање на косата од предниот до задниот, со минимално движење на рамо и рака.Изработен од пластика со менувачот, лесно да се зафат.Карактеристики : 1. Погоден за оние со ограничени умешност или артритис. 2. На ергономски дизајн на криви се справува олеснува косата од напред-назад. 3. Не се лизга материјал се справи со дизајн, лесно да се одржи. 4. Направени од високо квалитетен материјал, трајни производи за продолжена употреба. 5. На молив триаголен дизајн на дршката дел го прави рака понизок кога се користи.Наведете : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : долго чешел и четка Опции : чешел, косата четка Материјал : пластични Боја : сина + бела Пакет тежина : околу 100 g пакетот вклучува : 1 x долго се справи со чешел или 1 x долга рачка hairbrush.

Избор на клиент

Veeta Професионални Карбонски Влакна Чешли - Стил, Чешел, Стил Чешел Со Рачка, Широк Заб Чешел и Стаорец Опашка Чешел Пакет Обновено
Косата Со Чешел Масажа Hairbrush Чешел Дрво Боја Чешел, За Сите Типови Коса Подобрување На Раст На Косата Стил Алатки Апарати Обновено
Косата Чешли Мустаќи Чешли Природни Цреша Дрво Чешел, Анти-Статички Чешел,Дома Чешел за Нега на Коса - Природни Detangling Обновено
SouiWuzi Фризерски Чешел Поставите Професионални Косата со Чешел Салон Берберот за Нега на Коса Стил Алатки 3PCS Црна Обновено
SouiWuzi Фризерски Чешел Поставите Професионални Косата со Чешел Салон Берберот за Нега на Коса Стил Алатки 3PCS Црна

86 инчен, 2.Чешел е доволно флексибилен за да се задржи вашата косата мазна, посочената опашка се справи с�

DEN 2004.00
Косата Машина Чешел,Dual Страна Фризура Режа Коса за Сечење Средување на Чешел,со Нерѓосувачки Челик Сечилото Чешлање Коса Обновено
JONKY Меки Влакна Чешли Коса Принцеза Стил на Косата Чешли Дополнителните Фризерски Меки Коса Стил Додатоци Влакната Чешли Обновено
JONKY Boho Лист Коса Чешли Слоевит Главата Синџир Tassel Коса Синџир Headband Коса Додатоци Headpiece за Жени и Девојчиња(Пакување Обновено
На коса и Чешел, Не-токсични Удобен, Лесно Да се Користи Рамна Врвот Чешел за Музика за Играње Обновено
На коса и Чешел, Не-токсични Удобен, Лесно Да се Користи Рамна Врвот Чешел за Музика за Играње

Компактна големина и лесен, лесен за носење.Лесен за употреба и прецизно сечење, ви помага да се фризури.

DEN 0.00
OSTER Берберот Црни Рамни Врвот Чешел За Clipper Над Чешел Техника SB-76001-605 Обновено
OSTER Берберот Црни Рамни Врвот Чешел За Clipper Над Чешел Техника SB-76001-605

Црни Рамни Врвот Чешел.За Прецизно Clipper Над Чешел Техника.Направени Од ПолиEthemide Смола.Силна, А Сепак Фле�

DEN 318.96
Мета-C Коса/Брада Ги Собереш/Чешел – Направени Од Една Целина Парче Од Природни Зелени Сандала Дрво Со Фантастични Рачка Обновено
F Fityle Коса за Сечење Чешел,Професионално Стилизирање Чешел Берберот-Стајлинг на Коса и Чешел Clipper Сечење Чешел за Обновено
Autobestown 10 КОМПЈУТЕРИ/Set Косата Чешел Поставите Професионални Трајни Фризерски Четка за Коса Салон Берберот Обновено
Autobestown 10 КОМПЈУТЕРИ/Set Косата Чешел Поставите Професионални Трајни Фризерски Четка за Коса Салон Берберот

Косата чешел сет.Секое чешел има свој стил и потреби 10 различни црна чешли во секој сет.Чешли дојде во ур

DEN 0.00
YXSLC Косата со Чешел Смола Electroplating Фризерски Чешел Скалпот Масажа Коса Четка Голем Широк Заб Чешел Фризура Алатка Обновено
YXSLC Косата со Чешел Смола Electroplating Фризерски Чешел Скалпот Масажа Коса Четка Голем Широк Заб Чешел Фризура Алатка

Користење на специјални смола материјал, добра цврстина, не е лесно да се скрши.Шупливи не се лизга рачк�

DEN 1701.60
SHARPSWISS Професионални Густа Облекување Челик Коса Метален Чешел 7.5 инчи Обновено
SHARPSWISS Професионални Густа Облекување Челик Коса Метален Чешел 7.5 инчи

SHARPSWISS Професионални Долга Густа Чешли имаат парична казна заби за sectioning коса во мали парчиња и мазнење �

DEN 0.00
GYZX Керамика и Права Коса, Чешел Косата Curler Двојна Цел Внатрешни Тока Мини Анти-scalding Дизајн Обновено
GYZX Керамика и Права Коса, Чешел Косата Curler Двојна Цел Внатрешни Тока Мини Анти-scalding Дизајн

Интелигентен автоматски виткање чешел, автоматски виткање, на 3 нивоа, прилагодливи, брзо загревање.Нов�

DEN 4552.08
Heall Банана Hairpin Косата Вметнете Чешел Меки Влакна Чешел Косата Волумен Чешел Косата Додатоци за Жени, Девојки,Косата Обновено
menolana 2 Реда Криви Забите Чешел Detangling Четка за Влажно Долга Кадрава Коса во Црно - Црвена Обновено
menolana 2 Реда Криви Забите Чешел Detangling Четка за Влажно Долга Кадрава Коса во Црно - Црвена

Отпорни на хемикалии (bleaches, боја, итн.).Ја елиминира јазли брзо и лесно Detangles кадрици со помал број на пот�

DEN 0.00
6 Pc Метал Стаорец Опашка Чешли Парична Казна Заб Професионални Коса Салон За Убавина Стилист Нови Обновено
6 Pc Метал Стаорец Опашка Чешли Парична Казна Заб Професионални Коса Салон За Убавина Стилист Нови

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака 6 Pc Метал Стаорец Опашка Чешли Парична Казна Заб Професионалн

DEN 232.08
Пресврт тоа чешел, да навивам за коса, пресврт на косата, ткаат коса и dreadlocks, на берберот и лична употреба, супер Обновено
Пресврт тоа чешел, да навивам за коса, пресврт на косата, ткаат коса и dreadlocks, на берберот и лична употреба, супер

Оваа чешел е Токму она што мислите дека тоа е : .Тоа не е сунѓер кој треба да се купи често.Тоа нема да се а�

DEN 0.00
Colcolo 2 Парчиња Ткаење Истакнување На Коса И Чешел Салон За Боење Коса Чешли Алатки Сина Обновено
Colcolo 2 Парчиња Ткаење Истакнување На Коса И Чешел Салон За Боење Коса Чешли Алатки Сина

Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Сега можете да направи фолија н�

DEN 191.76
Harilla 2 парчиња Sectioning Ткаат Нагласи Косата со Чешел Салон Боење Antistatic Розова + Црна Обновено
Harilla 2 парчиња Sectioning Ткаат Нагласи Косата со Чешел Салон Боење Antistatic Розова + Црна

Дури и исплата на боја се увери во секое време чешел се користи Чешел е направен на силна, флексибилни, и

DEN 191.76
Luxxii 6 Pack - 9 Големи Breakable Црна Облекување Чешел Set - Стил Essentials Крупни/Парична Казна Обновено
Luxxii 6 Pack - 9 Големи Breakable Црна Облекување Чешел Set - Стил Essentials Крупни/Парична Казна

Бренд : Luxxii , Големина : 9"L , Косата Тип : Сите Типови Коса.Luxxii 6 Pack 9" Големи Breakable Црна Облекување Чешел SET С�

DEN 0.00
Sitronugras Дрвени Чешел Природни рачно изработени Чешел, парична Казна Заб Сандаловина Чешел за Брановидна коса,Густа Обновено
Leinuosen 3 Pack Широк Заб Опашка Чешли, Црна Јаглерод Чешел Влакна Надразнување Салон Назад Чешли Стил Чешел Анти-Статички Обновено
Масажа чешел,Директно кадрава воздушното перниче за масажа чешел,многу де 3,Погоден за домашна употреба и бербер (РОЗЕВА) Обновено
KUNYTLINN Стил, Чешел Косата со Чешел Метален Чешел Преносни Анти-Статички Професионални Чешел Косата Погодна за Мажите Обновено
Електрични Топла Чешел Косата Straightener - Топлина Притискање Чешел Преносни Виткање Рамен Железо Curlers Висока Топлина Обновено