Ремингтон Индустрии 18UL1007SLDGRE250 UL1007 18 AWG Мерач Солидна поврземе Жица, 300V, 0.0403 Дијаметар, 250', 4 Должина, Зелена

Ремингтон Индустрии 18UL1007SLDGRE250 UL1007 18 AWG Мерач Солидна поврземе Жица, 300V, 0.0403 Дијаметар, 250', 4 Должина,

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Должина : 250 метри.Изолација : PVC (0.016 дебела).Тип : UL1007 Цврста жица.Боја : Зелена.Напон Оценка : 300 Volts.Поврземе жица се користи во различни општа намена електрични апликации.Цврст меч жица обезбедува добра електрични конективност додека сте PVC изолација ја штити жица против триење, хемикалии, масла и растворувачи.Жица согласува да УЛ и мили-спецификации спецификации, и обезбедува одлични униформност за лесна за обработка, одземање и престанок.Комплет вклучува црна, Сина, Зелена, црвена, бела, & жолта.

Избор на клиент

ФЕНИКС КОНТАКТ VS-M12MSD-RJ45-931/5.0-SKR Мрежен Кабел 5METER 1561441 Обновено
ФЕНИКС КОНТАКТ VS-M12MSD-RJ45-931/5.0-SKR Мрежен Кабел 5METER 1561441

Феникс Контакт VSM12 MSDRJ45931 / 5.0SKR, приклучен Кабел, 4А , 5 M Должина, 4жица, AWG26, тип на Врска глава : Машки конект�

DEN 1408.80
ПРО МОЌ PPCY12C0.50-Multiconductor Заштитените Кабел, КИП, По М, 12, 0.5 mm RoHS Согласност: Да, (1 Метар) Обновено
ПРО МОЌ PPCY12C0.50-Multiconductor Заштитените Кабел, КИП, По М, 12, 0.5 mm RoHS Согласност: Да, (1 Метар)

Кабел Оклопна : Филтрирани.Нема.на Проводници : 12 Conductor.Жица Мерач : .Диригент Областа на АДС : 0.5mm2.Ролна До

DEN 0.00
20 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Зелена 0.0320 Дијаметар, PTFE, 600 Volts Обновено
20 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Зелена 0.0320 Дијаметар, PTFE, 600 Volts

Должина : 1000 Стапки.Изолација : PVC (Вкупната Дебелина : 0.058").Тип : PTFE Заробени Жица.Боја : Зелена.Напон Оценк

DEN 11281.68
MULTICOMP ПРО 3183Y-0.75 MMWHT-Multiconductor Unshielded Кабел, Флексибилни, 3, 0.75 мм, 24 x 0.2 мм RoHS Согласност: Да, Обновено
MULTICOMP ПРО 3183Y-0.75 MMWHT-Multiconductor Unshielded Кабел, Флексибилни, 3, 0.75 мм, 24 x 0.2 мм RoHS Согласност: Да,

Кабел Оклопна : Unscreened.Нема.на Проводници : 3 Conductor.Жица Мерач : .Диригент Областа на АДС : 0.75mm2.Ролна Должина

DEN 0.00
C14 до C19 Моќ Кабли - 6 Нога, Бела, 15A, 250V, 14/3 AWG SJT - Железната Кутија Дел IBX-2402-06 Обновено
C14 до C19 Моќ Кабли - 6 Нога, Бела, 15A, 250V, 14/3 AWG SJT - Железната Кутија Дел IBX-2402-06

СТАНДАРДОТ, Кој на некој C14 Plug да C19 Конектор.Номинална за 15 Засилувачи и 250 V.ДОСТАПНИ ВО ПОВЕЌЕ БОИ И ДОЛЖ

DEN 0.00
NTE Електроника WH612-05-25 поврземе Жица, Заробени, Тип 12 Колосек, 25' Должина, 600V, Зелена Обновено
NTE Електроника WH612-05-25 поврземе Жица, Заробени, Тип 12 Колосек, 25' Должина, 600V, Зелена

Внатрешните инсталации за електрични, електронски опрема и машини.Внатрешните инсталации на панели и м

DEN 515.52
MULTICOMP PROMULTICOMP ПРО MP002311-SHLD FLEX КАБЕЛ, 18CORE, 0.5MM2, 100 ROHS СОГЛАСНОСТ: ДА (Гајтанот од 100) Обновено
MULTICOMP PROMULTICOMP ПРО MP002311-SHLD FLEX КАБЕЛ, 18CORE, 0.5MM2, 100 ROHS СОГЛАСНОСТ: ДА (Гајтанот од 100)

Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates Во Согласност : Да +.SVHC : Нема SVHC (16Jan2020).Карактеристики : Кабел Оклопна : Screened No.

DEN 0.00
ВАН DAMME 268011C-Multiconductor Заштитените Кабел, 1, 24 AWG, 0.22 мм, 7 x 0.2 мм, 328 фт, 100 м RoHS Согласност: Да, Обновено
ВАН DAMME 268011C-Multiconductor Заштитените Кабел, 1, 24 AWG, 0.22 мм, 7 x 0.2 мм, 328 фт, 100 м RoHS Согласност: Да,

Кабел Оклопна : Филтрирани.Нема.на Проводници : 1 Conductor.Жица Мерач : 24 AWG.Диригент Областа на АДС : 0.22mm2.Ролн�

DEN 3542.40
ВАН DAMME 268009C-КАБЕЛ, ИЗБАЛАНСИРАНИ ПЕЧ, ЦРВЕНА, 100 Обновено
ВАН DAMME 268009C-КАБЕЛ, ИЗБАЛАНСИРАНИ ПЕЧ, ЦРВЕНА, 100

Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates во Согласност : Да се советува.SVHC : Нема SVHC (27Јуни2018).Карактеристики : Кабел Ок

DEN 0.00
ASI 3010074 316L не ' Рѓосувачки Челик Кабел Жлезди, Вирус Олеснување Кабелот Зафат, Типот 7900A.36, СТР 36 Теми, 50 mm Обновено
ASI 3010074 316L не ' Рѓосувачки Челик Кабел Жлезди, Вирус Олеснување Кабелот Зафат, Типот 7900A.36, СТР 36 Теми, 50 mm

IP 68, NEMA 6 P (подводни) Ingress Protection Оценка овозможува за употреба во апликации каде нечистотии, прашина или т�

DEN 13726.08
ASI 3005725 Тип 1120 Locknut Без Јака за Пластична Кабел Жлезди, M20 x 1.5 mm Теми, Светло Сива (Пакување од 100) Обновено
ASI 3005725 Тип 1120 Locknut Без Јака за Пластична Кабел Жлезди, M20 x 1.5 mm Теми, Светло Сива (Пакување од 100)

Изработени од Сива Пластика, Најлон за да се елиминира корозија.Широк постојана температура опсег од 20 �

DEN 0.00
Ремингтон Индустрии 14H200P.25 Магнет Жица, Емајлирани Бакарна Жица Рана, 14 AWG, 4 оз, 19' Должина, 0.0671 Дијаметар, Обновено
Ремингтон Индустрии 14H200P.25 Магнет Жица, Емајлирани Бакарна Жица Рана, 14 AWG, 4 оз, 19' Должина, 0.0671 Дијаметар,

Должина : 19 нозе.Изолација : Полиестер w / Polyamideimide Overcoat.Изградба : тешки миноколија.Боја : природна.Магнет

DEN 0.00
Магнет Жица, Емајлирани Бакарна Жица, 26 AWG, 5.0 Lbs, 6271' Должина, 0.0176 Дијаметар, 200°C, Природни Обновено
Магнет Жица, Емајлирани Бакарна Жица, 26 AWG, 5.0 Lbs, 6271' Должина, 0.0176 Дијаметар, 200°C, Природни

Магнет жица е бакарна жица со тенок слој на изолација, и се користи во различни апликации вклучувајќи тр

DEN 0.00
ASI 3012250 Никел Позлатен Месинг Кабел Жлезда, Вирус Олеснување Кабелот Зафат, Типот 2900.M63N, M63 x 1.5 Теми, 67 mm Обновено
ASI 3012250 Никел Позлатен Месинг Кабел Жлезда, Вирус Олеснување Кабелот Зафат, Типот 2900.M63N, M63 x 1.5 Теми, 67 mm

IP 68, NEMA 6 P (подводни) Ingress Protection Оценка овозможува за употреба во апликации каде нечистотии, прашина или т�

DEN 8046.24
NSI Tork IPLD 350-5 6 AWG да 350 MCM Изолирани Кабел Конектор Обновено
NSI Tork IPLD 350-5 6 AWG да 350 MCM Изолирани Кабел Конектор

Dual оценет за употреба со Бакар и / или алуминиум кабли, не се препорачува за фино верижен, флексибилни жи�

DEN 2271.84
NTE Електроника WH614-03-25 поврземе Жица, Заробени, Тип 14 Мерач, 25' Должина, 600V, Портокал Обновено
NTE Електроника WH614-03-25 поврземе Жица, Заробени, Тип 14 Мерач, 25' Должина, 600V, Портокал

Внатрешните инсталации за електрични, електронски опрема и машини.Внатрешните инсталации на панели и м

DEN 335.04