Се прогласува Восок Природно - 6 мл ДУО СЕТ! Одлично за Ткае, Плетенки и Dreads!

Се прогласува Восок Природно - 6 мл ДУО СЕТ! Одлично за Ткае, Плетенки и Dreads!

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Рака-берат Австралиската восок.Не-воден формула за црна коса.Омекнува грубата коса и коса завршува.Омекнува грубата коса и коса завршува.Се прогласува Восок е единствена hairdress за сува, досадна и оштетена коса.Тоа се користи како казна cuticle пломби за плетенки или ткае, особено за подолг должина на косата.Dulled завршува, всушност, ќе трепет кога лекот се применува.Лисја со парична казна, природен сјај обезбедени од страна на природата е најпрометните суштества.

Избор на клиент

Вуди Квалитетот Чешлање за Мажи Pomade 3.4 мл/96g (Пакување од 4) Обновено
Вуди Квалитетот Чешлање за Мажи Pomade 3.4 мл/96g (Пакување од 4)

Вуди е Pomade, 3.4 оз Пакување од 4 Текстура со блесок, работен, растворлив во вода.Модерна pomade за голема чекањ

DEN 1342.56
Elastalift 10-Во-1 Frizz Контрола Оставете-Во Косата Третман За Сите Типови Коса - Со Свила Амино Киселини, Ориз Протеини, Обновено
Nigelle Јасно Пренапони Млеко - Косата Крим - 6.7 оз Обновено
Nigelle Јасно Пренапони Млеко - Косата Крим - 6.7 оз

Nigelle Јасно Пренапони Млеко Косата Крем дава грациозен форма на целата коса и одржува траен здрав сјај бе

DEN 0.00
Салон За Професионална Нега На Manikin Носителот Обновено
Салон За Професионална Нега На Manikin Носителот

Изградена на нераскинливо пластика.Fastens безбедно и лесно.Не се заклучи на своето место.Салон за Професи�

DEN 2172.00
Риба Оригинални Камен Риба Sculpting Глина - За Roughed и Dishevelled Стилови 1 x 70 ml Обновено
Риба Оригинални Камен Риба Sculpting Глина - За Roughed и Dishevelled Стилови 1 x 70 ml

Со над 30 години на салонот експертиза, Риба Soho се развиени високи перформанси, професионални се движи ко

DEN 0.00
Вебер Arugu Морски (плакнење) 1kg Обновено
Вебер Arugu Морски (плакнење) 1kg

Ние ќе брод од Токио, Јапонија.Тоа ќе трае од 10 до 17 дена како што вашата стока ќе пристигнат од вашата ис�

DEN 3498.96
Groomarang Моќта На Човекот 'Мат Groomer' Косата Ставете 100ml Обновено
Groomarang Моќта На Човекот 'Мат Groomer' Косата Ставете 100ml

МОЌТА НА ЧОВЕКОТ му помага да се спречи тоа благодарение на moisturising, заштитна, стимулирање и антиоксидан�

DEN 239.76
Филип Кингсли Maximizer Влакно Plumping Крем, 2.5 oz Обновено
Филип Кингсли Maximizer Влакно Plumping Крем, 2.5 oz

INFUSES ТЕЛО и ОТСКОКНУВАЊЕ : лесен кремкакосерум што ја зголемува јачината за борба против парична казна и

DEN 0.00
Активирањето Магливата Шише, Коса Спреј Шише домашно МИЛЕНИЧЕ за Чистење за Фризирање Обновено
Активирањето Магливата Шише, Коса Спреј Шише домашно МИЛЕНИЧЕ за Чистење за Фризирање

7 во грешка Мулти Цел : Мулти функционални спреј шише со широк спектар на апликации, може да се користи за

DEN 0.00
Keratin и Argan Масло Маска, 500 ml Обновено
Keratin и Argan Масло Маска, 500 ml

Производителот гаранција може да не се применува.Квалитетот на лекувањето.Богата со есенцијални елеме�

DEN 872.16
Obliphica Професионални Seaberry Стил Крем, 10 Fl Мл Обновено
Obliphica Професионални Seaberry Стил Крем, 10 Fl Мл

Комбинирање на мудроста на Источна, Ајурведа и Традиционални медицински практики, Obliphica Професионални h

DEN 792.00
Влажна Дијана Совршена Убавина Екстра Сјај Третман за Унисекс Третман, 15.2 Унца Обновено
Влажна Дијана Совршена Убавина Екстра Сјај Третман за Унисекс Третман, 15.2 Унца

Содржат висок квалитет органски argan масло и keratin, влажна дијана совршена убавина серија држи вашата коса

DEN 0.00