Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Zte Nubia Црвената Магија 5G Лајт Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Zte Nubia Црвената Магија 5G Лајт Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Обезбедување на нормално користење на екран на допир, камера и други функции во вода ( Не за допир ID отпечаток.Да се чува далеку од било какви остри предмети.Водоотпорен перница не може да се користи за топла пролет.Ве молиме да фотографии со волумен копчиња во овој случај.Целиот нов snap-и-заклучување печат клип и целосно ограден работ помош водоотпорен случај постојано се заштити вашиот мобилен телефон од вода окупатор добро.Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри/ 30 метри.Пријателски Потсетување : 1.Опремен со lanyard и armband , должината и стегање на armband може да се прилагоди според различни луѓе, и моќни Велкро е исто така лесно да се поправи и да ги отстраните.Ќе може да се разбуди вашиот телефон со копчето или употреба "се Подигне и да се Разбуди" функција : Поставување->Display & Brightness->Raise да се разбуди-> ON. Мобилен телефон може да страдаат хидрауличен притисок под одредени вода длабочина, кои ќе влијаат на работата на екранот на допир.Не за допир ID отпечаток.Овој водоотпорен случај е дизајниран за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, плажа играње и обичните нуркање, но не се препорачува кога нуркање во повеќе од 49 стапки на вода длабочина.Водоотпорен телефон торбичка го штити вашиот објект од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено како што snorkelling, kayaking, пловењето, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање, или домашна употреба како и во бања, кујна.Високо-квалитетна мека TPU материјал е специјално направени за нежен допир и одговор.

Избор на клиент

6.5 Водоотпорен Телефон Случај екран осетлив на допир Видиме Сува Нуркање Торба Торбичка за iPhone 11 12 Про Max Xiaomi Обновено
6.5 Водоотпорен Телефон Случај екран осетлив на допир Видиме Сува Нуркање Торба Торбичка за iPhone 11 12 Про Max Xiaomi

Функција 1 Компатибилност : Универзална Водоотпорен Телефон Торбичка за Нуркање Сурфање Пливање Нуркањ

DEN 172.56
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со SH-05E Остри Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ] Обновено
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со SH-05E Остри Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Да се чува далеку од било какви остри предмети.Целиот нов snapизаклучување печат клип и целосно ограден р�

DEN 0.00
Велосипедот Телефон Торба Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај за Huawei Mate20X iPhone 12 Про Max Обновено
Велосипедот Телефон Торба Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај за Huawei Mate20X iPhone 12 Про Max

Бесплатна Алатка за Инсталација :Водоотпорен мобилен телефон торба за велосипеди, вие не треба да се �

DEN 143.76
3 Пакет Универзална Водоотпорен Телефон Торбичка IPSUPT, Телефон Водоотпорен Торбичка Совршен за iPhone 11 12 Про Max XS Обновено
3 Пакет Универзална Водоотпорен Телефон Торбичка IPSUPT, Телефон Водоотпорен Торбичка Совршен за iPhone 11 12 Про Max XS

Супер тенок 0 ·Дизајн : се вклопува во сите паметни телефони до 7 ·Примена:IPX8 заверена подводни 30 метри л

DEN 311.76
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Hisense D50 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ] Обновено
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Hisense D50 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Ќе може да се разбуди вашиот телефон со копчето или употреба "се Подигне и да се Разбуди" функција : Поста

DEN 0.00
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Oppo Ф1 Плус Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ] Обновено
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Водафон Smart X9 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот Обновено
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со ARCHOS X67 5G Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ] Обновено
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со ARCHOS X67 5G Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Ве молиме да фотографии со волумен копчиња во овој случај.Не за допир ID отпечаток.Да се чува далеку од би

DEN 383.52
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со BLU Студио X8 HD 2019 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Обновено
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со BLU Студио X8 HD 2019 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

Целиот нов snapизаклучување печат клип и целосно ограден работ помош водоотпорен случај постојано се заш

DEN 0.00
Црна, Сина Водоотпорен Сметководствена Торбичка Телефон Случај Сува Кеси за полнење за Motorola Razr Обновено
Црна, Сина Водоотпорен Сметководствена Торбичка Телефон Случај Сува Кеси за полнење за Motorola Razr

Торбичка го штити вашиот уред од вода, песок и нечистотија.Јасно пластика екран покрие овозможува прист

DEN 0.00
Универзална Водоотпорен Телефон Случај (2 Пакети), Senimer Водоотпорен Случај Сува Торба Случај со Lanyard за Надворешна Обновено
3 пакет Водоотпорен Телефон Торбичка, IPX8 Видиме Сува Случај Торба Компатибилен со iPhone 11 ПРО MAX Xs,XR,XS MAX,X 8,7,6 Обновено
3 пакет Водоотпорен Телефон Торбичка, IPX8 Видиме Сува Случај Торба Компатибилен со iPhone 11 ПРО MAX Xs,XR,XS MAX,X 8,7,6

Имајте на ум : Вие подобро да имаат телефон на камерата поставување, и потоа оди под вода и да го користит

DEN 0.00
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Hisense U30 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ] Обновено
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Hisense U30 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Овој водоотпорен случај е дизајниран за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, плажа играње и об

DEN 0.00