ZyHMW Бања Земи Лентата За Безбедност Поддршка За Железнички, Парапет Земи Бар Земи Шини Безбедност Поддршка За Железнички Стари Лица/DisabledStrong SuctionCup Против Пролизгув?

ZyHMW Бања Земи Лентата За Безбедност Поддршка За Железнички, Парапет Земи Бар Земи Шини Безбедност Поддршка За Железнички

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Широк спектар на употреба : Тоа е многу корисно за постари лица, деца, бремени жени и лица со пречки во развојот.Лесен за инсталација : Удар инсталација, опремени со монтажа завртки, лесно да го инсталирате, можете да ги инсталирате на право место според вашите навики, повеќе погодна за вашето срце.☆ Во 21-от век, здравствените услови се многу развиени.Простор за заштеда на енергија : Ова земи бар е ѕид-монтирани и зема само мала количина на простор на ѕидот за да се зачува простор.Се намали појавата на несреќи, решително се стави крај на постоењето на безбедносни ризици во бања / wc / кујна / скалите / перална.Вистинската здравствена не е да најде лек, но за да се спречи тоа, пред здравствени опасности, и бања безбедност шини се родени за оваа намена.Ништо не е потопол од дома, ништо не е повредно од семејството.Нашите земи бар не е само за сигурност се справи со, но, исто така, крпа рек!Може да се користи во спални соби, кујни, бањи, кади, дневни соби, итн.Тоа може ефикасно да се спречи и старите лица и децата од паѓање на лизгавиот терен.Што треба да прават кога тие се во бањата и тие се лизга во кујната Во ова време, ви треба парапет да им даде силна поддршка за да се избегне или дури да се спречи лизгање, така и за здравјето и безбедноста на вашето семејство, купи безбедност потпирач за да се вратиш назад![Материјал] : висок квалитет месинг (трајни, водоотпорен)[Инсталирање] : Ѕид-монтирани[Инсталација метод] : одредување на нокти (обезбедување на завртка)1.На сокриени дизајн го опфаќа секое грозен завртка дупки да се задржи вашата бања убава.

Избор на клиент

WXIANRON М-YONGCAI Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Тоалет Крпа Рек Носителот Бања Пешкир Бар Закачалка Полица Организатор Обновено
WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Бања Пешкир Потоплите, 3 Рамен Лента Крпа и Фен, Ѕид-Монтирани Plug-во Бања Пешкир Обновено
LOSYU АБС Материјал Двојно Пол Крпа Железнички Бар Нордиските Стил Крпа Носителот, Мулти-Цел Крпа Рек, Купатило, Кујна Обновено
LederleiterEU Крпа Рек Вежба/Вежба-Слободен Крпа Полица Крпа Носителот Крпа Бар Ѕид Полица за Кујна и Купатило Бања Прибор Обновено
Само Лепило Крпа Прстен Кука Бања Пластични Крпа Рек Бања Ѕид Виси Рек Крпа Род Се Држи На Леплива Закачалка Бања Алатки Обновено
AOOF Свитлива Крпа Багажник, Шише Складирање Багажник, Вертикална Dishcloth Кујнската Крпа Рек, Купот на Носителот, Копче Обновено
YFQHDD Бања Електрични Бања Пешкир Потоплите Греење Крпа Полица Рек Крпа и Фен Полица Rotatable Дигитален Дисплеј Функција Обновено
ESGT Крпа Рек Носителот, Крпа Барови Носителот Замав Крпа Полици Ѕид Монтирани Крпа Носителот, Крпа Носителот Замав Бар Обновено
QINJIE Самостојна Бања Пешкир Рек Носителот на Подот Bathrobe Полица Стои Крпа Барови Вертикална Бања Рака Крпи Носителот Обновено
A4C9SQ Простор Алуминиум Крпа Виси Род Бања Пешкир Рек Креативни Бања Прибор 490X120mm Крпа Носителот Обновено
A4C9SQ Простор Алуминиум Крпа Виси Род Бања Пешкир Рек Креативни Бања Прибор 490X120mm Крпа Носителот

Направени од високо квалитетни материјали, стабилен, траен, еколошки, нетоксични.Едноставни и стилски, �

DEN 1989.60
HEYUANPIUS Т-Форма Крпа Бар Багажник, Т-Форма Крпа Бар Багажник,Ротирачки Крпа Рек Бања Пешкир RackHolder 2/3/4 Замав Рака Обновено
HEYUANPIUS Т-Форма Крпа Бар Багажник, Т-Форма Крпа Бар Багажник,Ротирачки Крпа Рек Бања Пешкир RackHolder 2/3/4 Замав Рака

Површината прецизност полирање, напредни слој процес, направи површината е светла и чиста,потрајни, isnot

DEN 1592.64
12 Инчен Leaf Вентилатор Хартиена Крпа Држачот За Ѕид Обновено
12 Инчен Leaf Вентилатор Хартиена Крпа Држачот За Ѕид

Совршен подарок за оние кои сакаат ѕид декорација.Одлична изработка.Мерење : H : 8.5 x W : 12 x D : 4...

DEN 0.00
WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите,Smart Крпа Рек, Униформа Загрева Smart Екранот Облека, Фен Погоден Обновено
WSZJJ Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Крпа Полица со Бесење Бар Бања Toiletries или Влезот Сала Обновено
WSZJJ Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Крпа Полица со Бесење Бар Бања Toiletries или Влезот Сала

❤Употребата на висококвалитет бакар метални материјали ❤ висока цврстина ❤ стабилна структура ❤силн

DEN 0.00
JUSTYINGKAI Бања Пешкир Носителот Згусне Метал Рек Тоалетна Хартија Заградата Бања Згусне Суета Дома Соба, Бања Пешкир Обновено