Отстранување на влакна Машина,Depilator за Нозете, Лицето Пазувите Тело Depilator за Жените Батерија (бела)

Отстранување на влакна Машина,Depilator за Нозете, Лицето Пазувите Тело Depilator за Жените Батерија (бела)

DEN 299.76

Обновено

Достапно за нарачка

Отстранување на влакна & Нежни : ги Отстранува Лицето Коса Веднаш и Безболно од Усна, Брадата, Образите.Во споредба со трошоците на салон за депилација методи,дома, можете да добиете коса отстранување ефект како салон за убавина и да потрошат помалку пари.Напор : Епилатор за жените со 3. Користете коса хлапак за чистење на косата на епидермисот, и може да не користите производи depilatory 2.At-Home Решение : може да се прилагодат на технологијата во удобноста на вашиот дом.5 см квадратни површина, pivoting глава, за полесно и поефикасно отстранување на влакна.Резултатот е одложување на раст на косата и мазна кожа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Губење на Смена Напон : 110-240 V Моќност : 36 W Настава : 1. Користете влажни брише за чистење Пакет Листа : 1 x Коса Смена 1 x Адаптер 1 x очила за сонце 1 x Хлапак.Тоа е многу нежна,особено за лице или бикини линија.Повеќе Трајни Резултати : отстранување на Влакна уред крши циклус на коса regrowth. Приклучете го адаптерот, поврзување на напојување, притиснете и задржете го копчето за 3 секунди за да го вклучите, кратко притиснете за да се прилагоди на опрема 4. Инструментот е во 90°, тоа е подобро да се биде топло, и лесно се лепат за кожата 6. Долго притиснете 3 секунди за да се префрлите од светлината на владата 5.Едно Повикување за да ја Прилагодите Светлината Интензитет : Отстранување на Влакна Уред користи главно за мали област отстранување на влакна, како што бикини линии, underarms, прсти, усни.

Избор на клиент

Smart Бричење Топката Тример Домаќинство Отстранување на Влакна Облека Оди Топката Смена Отстранување на Влакна на Косата Обновено
Karymi Електрични Мини Епилатор - Дама Преносни Кармин Бричење Отстранување на Влакна Уред Електрични Веѓа Бричење Уред, Обновено
XIXIDIAN Веѓа Коса Смена,Веѓа Тример Веѓите Епилатор Око Веѓата Лицето се Соочуваат со Жилет за Лице Усните, Носот Лицето Обновено
2 Лице Лицето Коса Removals Стапови/Removers/Калеми/Извори/Epilators/Episticks Алатки Обновено
2 Лице Лицето Коса Removals Стапови/Removers/Калеми/Извори/Epilators/Episticks Алатки

За да го видите целиот асортиман на производи, ве молиме да кликнете на името на брендот "VAGA" под наслово�

DEN 0.00
Healifty Пролет Лицето Коса Смена Веѓа Лице Епилатор Серпентина Преносни Коса Смена Пролет Провира Алатка за Жените Дама Обновено
Олицетворение 3 во 1 Дама Влажно или Суво Полнење Отстранување на Влакна Kit (Ножици, Косата Епилатор, Callus Смена) со Обновено
JIAN 90-Минута Работи Ефикасно Чистење Lint Смена Тример 0.35 mm Микро Лак Нож Нето-5-Лист Циклон Подвижна Машина Исклучителна Обновено
Арм Епилатор Spongehair Отстранување Сунѓерот Козметички Коцки Безболно Отстранување На Влакна Влошки Коса (1) Обновено
Арм Епилатор Spongehair Отстранување Сунѓерот Козметички Коцки Безболно Отстранување На Влакна Влошки Коса (1)

Но, не се мијат со алкални растворувачи кои може да влијаат врз ефектот на отстранување на влакна.Принци

DEN 177.36
Отстранување на влакна Машина за Жени Мажи 99 Мажите Флеш Епилатор За Жени Мажи Епилатор Обновено
Отстранување на влакна Машина за Жени Мажи 99 Мажите Флеш Епилатор За Жени Мажи Епилатор

На највисоко ниво, најголем отпор, најдобар ефект на отстранување на влакна (За првата употреба, се преп�

DEN 3393.84
Barabum Лицето Веѓа Пазувите Епилатор,Кармин Форма Совршен Коса Отстранување Епилатор,Безболно Безбедност Тело Електрични Обновено
Отстранување На Влакна Влошки, Нога Отстранување На Влакна Влошки, Exfoliating Отстранување На Влакна Влошки, Нови Преносни Обновено
HQRP 3-Пакет за Чистење со Четка Компатибилен со Браун Свила-epil 9 Skinspa 9-961V, 7 7-561 Wet & Dry, 3-170, 3-3270, 7 Обновено
HQRP 3-Пакет за Чистење со Четка Компатибилен со Браун Свила-epil 9 Skinspa 9-961V, 7 7-561 Wet & Dry, 3-170, 3-3270, 7

HQRP® 3пакет за Чистење со Четка плус HQRP® Увеселителен парк;.Погодно за секојдневна употреба, работа со си�

DEN 119.76
Healifty Отстранување на Влакна Уред Лицето Коса Смена Електрични Убавина Епилатор Лице Провира Коса Хлапак Чешлање Алатка Обновено
luckymeet Прирачник Хлапак Џемпер Грб Смена Хлапак Двострано Отстранување на Влакна Топката Артефакт Сина Обновено
luckymeet Прирачник Хлапак Џемпер Грб Смена Хлапак Двострано Отстранување на Влакна Топката Артефакт Сина

Scraper.Големина : 16.5*13.5 cm.Материјал : ПП легура.Двострано достапни Посилни практичност Една страна на бриче

DEN 0.00
Snoiluo Лицето Коса Смена Електрични Веѓа Мини Преносни Жените Веѓа Хлапак Розово Злато за Лице Бикини Косата, Брадата Обновено
TUANDUIRG Губење на Топката Тример, USB Полнење Губење на Топката Смена, Губење на Топката Смена, Бричење Машина, Топката Обновено