SanDisk 128GB Висока Издржливост MicroSDXC Мемориска Картичка (2 Парчиња) за Garmin Цртичка Cam 57, 67W, Мини 2, 47 Серија (SDSQQNR-128G-GN6IA) Класа 10 Пакет со (1) Сè, Но Stromboli MicroSD Читач на картички

SanDisk 128GB Висока Издржливост MicroSDXC Мемориска Картичка (2 Парчиња) за Garmin Цртичка Cam 57, 67W, Мини 2, 47 Серија

DEN 1046.64

Обновено

Достапно за нарачка

Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Висока Издржливост ТФ-картичка е направен за долготрајни и континуирано снимање со години, може да се фати 2,500 часа снимки за вашата безбедност камера или цртичка камери.Снимање со Full HD и 4 K квалитет да го фати секој детал до 100 MB/s прочитајте брзина и 40 MB/s пишување брзина.Во дополнителните да цртичка камери и домашни системи за безбедност, овие висока издржливост San Disk картички се одлични за индустриска употреба, други следење или за надзор уреди, Малина Пи, и други уреди кои треба континуирано снимање со високи перформанси и издржливост.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.

Избор на клиент

Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Micromax Q462Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s) Обновено
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Micromax Q462Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

*КУПИ СЕГА ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производитело

DEN 0.00
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за BLU C5 2018Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s) Обновено
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за BLU C5 2018Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот BLU C5 2018!.Кингстон е н

DEN 719.76
SanDisk Ултра 128GB MicroSD XC Класа 10 А1 UHS-1 Мобилен Мемориската Картичка до 98MB/s Прочитајте Брзина (SDSQUAR-128G-GN6MN) Обновено
SanDisk Ултра 128GB MicroSD XC Класа 10 А1 UHS-1 Мобилен Мемориската Картичка до 98MB/s Прочитајте Брзина (SDSQUAR-128G-GN6MN)

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

DEN 468.96
Силикон Моќ 64GB Висока Издржливост microSDXC CL10 MLC Мемориска Картичка Обновено
Силикон Моќ 64GB Висока Издржливост microSDXC CL10 MLC Мемориска Картичка

64 GB Висока Издржливост на мемориската картичка, наменета за употреба под екстремни услови.Идеален за уп

DEN 0.00
Gamilys Замена Црна 16MB Мемориската Картичка за Ninendo Wii / GameCube Обновено
Gamilys Замена Црна 16MB Мемориската Картичка за Ninendo Wii / GameCube

Gamilys Замена Црна 16 MB Мемориската Картичка за Ninendo Wii / Game Cube.Бренд нови генерички картичка.Одговара на си�

DEN 0.00
8GB Турбо Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка. Висока Брзина За HTC Touch 3G P4350 Про CDMA Про 2 T8282 Viva Доаѓа со Обновено
8GB Турбо Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка. Висока Брзина За HTC Touch 3G P4350 Про CDMA Про 2 T8282 Viva Доаѓа со

8 GB Микро Картичка Класа 6 Производителот Тим Група + Бесплатно High Speed USB читач.Само 10% големина на некоја с

DEN 0.00
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за HTC Желба 516Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s) Обновено
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за HTC Желба 516Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални Кингстон 512 GB HTC Желба 516 ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Мож

DEN 0.00
Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Nokia 2.1 Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s) Обновено
Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Nokia 2.1 Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.С�

DEN 1919.76
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Sony Xperia Z3+ Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Обновено
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Sony Xperia Z3+ Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

DEN 599.76
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за LG Q720CSCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s) Обновено
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за LG Q720CSCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за LG во индустријата!.Професионални Кингстон 64 GB L

DEN 719.76
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Huawei Колега 8 32GBCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s) Обновено
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Huawei Колега 8 32GBCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

*КУПИ СЕГА ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.Додадете екстра складирање, споделување Работи за ва

DEN 3359.76
Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Aukey DR01 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Обновено
Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Aukey DR01 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на�

DEN 791.76
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Nokia 130Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s) Обновено
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Nokia 130Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Сите права се задржани.Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компакт�

DEN 0.00
1TB Micro SD SDXC Картичка Висока Брзина на Класа 10 Меморија ТФ-Картичка со Полнач за Android,Таблети и Компјутери Обновено
1TB Micro SD SDXC Картичка Висока Брзина на Класа 10 Меморија ТФ-Картичка со Полнач за Android,Таблети и Компјутери

Моќен Micro SD Мемориска Картичка Продавници HD Видео записи, Слики, Апликации и многу повеќе; Вита мемориск�

DEN 1478.40
Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Samsung СМ-A300MCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s) Обновено
Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Samsung СМ-A300MCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

DEN 0.00
Ултра 200GB MicroSDXC Работи за полнење за Motorola Мото Z3 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Обновено
Ултра 200GB MicroSDXC Работи за полнење за Motorola Мото Z3 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали�

DEN 0.00
SanFlash Ултра 256GB MicroSDXC Работи за LG-LM-G710VM е Потврдена Безбедна Плус Загарантирани Сопствени Форматира (A1/C10/U1/8k/120MBs) Обновено
SanFlash Ултра 256GB MicroSDXC Работи за LG-LM-G710VM е Потврдена Безбедна Плус Загарантирани Сопствени Форматира (A1/C10/U1/8k/120MBs)

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот LG LMG710 VM паметен Теле�

DEN 1439.76
Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Лава, Ирис 503 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs) Обновено
Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Лава, Ирис 503 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за ЛАВА, Ир

DEN 5519.76
SanDisk 128GB MAX Издржливост microSDXC Картичка со Полнач за Домашна Безбедност Камери и Цртичка камери - C10, U3, V30, Обновено
SanDisk 128GB MAX Издржливост microSDXC Картичка со Полнач за Домашна Безбедност Камери и Цртичка камери - C10, U3, V30,

Full HD (1920x1080) и / или 4 K UHD (3840x2160) видео поддршка може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, на дато�

DEN 0.00