Продавница Фокс W1783 Тротоарите Nailer

Продавница Фокс W1783 Тротоарите Nailer

DEN 6519.84

Обновено

Достапно за нарачка

Пука 1/2-Инчен круна staples од 1-Инчен - 2-Инчен долго. 1/4-Инчен NPT брзо се поврзете машки приклучокот.Оперативен притисок 70 - 110 PSI. 60 главен списание.Вклучува екстра основна плоча, mallet, подмачкување на нафта, заштитни очила и хексадецимален клучеви.Од Производителот Одлична за тротоарите апликации.Ништо брзини производство или ги подобрува резултатите како Продавница Фокс пневматски nailer или спојувач.Нашата целосна линија на nailers и staplers обезбеди има алатка за секое работно место.

Избор на клиент

Кембел Hausfeld HY 2-во-1 Тротоарите Nailer (CHN50399AV) Обновено
Кембел Hausfeld HY 2-во-1 Тротоарите Nailer (CHN50399AV)

Оваа Кембел Hausfeld тротоарите nailer / спојувач пука L cleats & тротоарите staples од 1,5" 2" Својот лесен дизајн, исто т�

DEN 0.00