Рос Контроли 5X00B4040 Целосна Големина на Серија Дијафрагмата Далечински Пилот Регулаторот, Стандард Проток, 0-200 (0-13.8) psi, 0-200 (0-13.8) Колосек, Пристаниште 1 Навој 1/2, Порт 2 ?

Рос Контроли 5X00B4040 Целосна Големина на Серија Дијафрагмата Далечински Пилот Регулаторот, Стандард Проток, 0-200 (0-13.8)

DEN 1082.40

Обновено

Достапно за нарачка

Модуларен монтажа.Дијафрагмата & клипот изградба опции.Авто-ослободување.Земја на потекло : сад.Целосна Големина На Серија Далечински Пилот Рег.Модуларен монтажа.Дијафрагмата изградба.Авто-ослободување.

Избор на клиент

Рос Контроли 5B07B0400 Bantam Серија Филтер, Прирачник на Мозоци, Метален Сад, 5 µm Полиетилен Филтер, Нема Мерач, Цевка Обновено
Рос Контроли 5B07B0400 Bantam Серија Филтер, Прирачник на Мозоци, Метален Сад, 5 µm Полиетилен Филтер, Нема Мерач, Цевка

Модуларен собранието и монтажа.Навој пристаништа или брзоповрзете фитинзи за цевки до 10 mm во дијаметар.

DEN 1538.64
Рос Контроли 2776B2001Z 27 Серија 4/2 Еден Електромагнетниот Контролирана Вентил, Пролет се Врати, 1/4 in-Out, 1/2 Издувните Обновено
Рос Контроли 2776B2001Z 27 Серија 4/2 Еден Електромагнетниот Контролирана Вентил, Пролет се Врати, 1/4 in-Out, 1/2 Издувните

Poppet конструкција за близу нула истекување & висок нечистотија толеранција.Авточистење.Носат компензир�

DEN 8373.36
1/2in Добра Издржливост Цедилка Филтер за Вентил за Филтер за Вентил Конектор Обновено
1/2in Добра Издржливост Цедилка Филтер за Вентил за Филтер за Вентил Конектор

Висока ефикасност филтер, заштеда на време и напор.Висока прецизност стандардизирани теми.Со добра цвр�

DEN 1939.20
Рос Контроли 5F11B2220 Целосна Големина на Серија Филтер Регулаторот Комбинација, Клипот Автоматски се Исцеди, Метален Обновено
Рос Контроли D2154B6011 21 Серија Висока Температура Вентил, 3/2 Еден Притисок и Контролирано, Нормално Отворен, Пролет Обновено
Рос Контроли D2154B6011 21 Серија Висока Температура Вентил, 3/2 Еден Притисок и Контролирано, Нормално Отворен, Пролет

Достапни во 3 / 2, 5 / 2 & 5 / 3 начин вентили.Располагање со притисок или електромагнетниот контрола.Флексиби�

DEN 7052.40
Рос Контроли D2153B6002 21 Серија Ниска Температура Вентил, 3/2 Еден Притисок и Контролирано, Нормално Затворен, Пролет Обновено
Рос Контроли D2153B6002 21 Серија Ниска Температура Вентил, 3/2 Еден Притисок и Контролирано, Нормално Затворен, Пролет

Достапни во 3 / 2, 5 / 2 & 5 / 3 начин вентили.Располагање со притисок или електромагнетниот контрола.Флексиби�

DEN 18881.28
Рос Контроли 5111B2012 Минијатурни Серија Lubricator, Фитил-Храна, 2 (60) Поликарбонат Сад, 1/4 NPT Обновено
Рос Контроли 5111B2012 Минијатурни Серија Lubricator, Фитил-Храна, 2 (60) Поликарбонат Сад, 1/4 NPT

Внатрешно монтажа.Висока јачина на поликарбонат пластичен сад, или алуминиум сад.Низок проток модели с�

DEN 1468.32
Рос Контроли C5H00C6110 Висок Капацитет Серија Филтер Регулаторот Комбинација, Клипот Автоматски се Исцеди, Поликарбонат Обновено
Рос Контроли 1968D3001 19 Серија Проверете Вентили, Ниска Профил, Средината на Опсегот Капацитет, Внатрешно, 3/8 NPT Обновено
Рос Контроли 1968D3001 19 Серија Проверете Вентили, Ниска Профил, Средината на Опсегот Капацитет, Внатрешно, 3/8 NPT

Авточистење poppet дизајн tolerates валкани воздух.Ниска напукнување притисок.Здрав во линија.Тивка работа по�

DEN 0.00
Рос Контроли 5B08B0006 Bantam Серија Lubricator, Фитил-Храна, 2 (60) Метален Сад, 10 мм BSPP Обновено
Рос Контроли 5B08B0006 Bantam Серија Lubricator, Фитил-Храна, 2 (60) Метален Сад, 10 мм BSPP

Модуларен собранието и монтажа.Навој пристаништа или брзоповрзете фитинзи за цевки до 10 mm во дијаметар.

DEN 2158.08
Рос Контроли 5M11B4410 Средината на Големината на Серија Филтер Регулаторот Комбинација, Клипот, Прирачник на Мозоци, Метален Обновено
Рос Контроли D3573D3195Z 35/SERPAR Серија Електромагнетниот Контролирана Вентил, Динамично Следење Меморија, L-G Следи Обновено
Рос Контроли D3573D3195Z 35/SERPAR Серија Електромагнетниот Контролирана Вентил, Динамично Следење Меморија, L-G Следи

Poppet конструкција за близу нула истекување & висок нечистотија толеранција.Авточистење.Носат компензир�

DEN 0.00
Рос Контроли MD350PBFC22S Филтер MD3 Серија Вентил, Плови на Мозоци, Поликарбонат Сад, 5 µm Полиетилен Филтер, Мали Слајд Обновено
Рос Контроли 5M11B3410 Средината на Големината на Серија Филтер Регулаторот Комбинација, Клипот, Прирачник на Мозоци, Метален Обновено
Рос Контроли Y1523B4102 Lockout и Меки Почеток Вентил 15 Серија/Класичен Вентил, Прирачник 3/2 Начин, 1/2 in-Out, 3/4 Exhaustaust Обновено
Рос Контроли Y1523B4102 Lockout и Меки Почеток Вентил 15 Серија/Класичен Вентил, Прирачник 3/2 Начин, 1/2 in-Out, 3/4 Exhaustaust

Лесно да се идентификува со сина боја се справи.Постепено се реапликација на пневматски притисок и го с�

DEN 3927.60
YIUS Y Тип Цедилка Филтер DN32 G1-1/4in Месинг Женски Навој Врска Филтрација Вентил Обновено
YIUS Y Тип Цедилка Филтер DN32 G1-1/4in Месинг Женски Навој Врска Филтрација Вентил

【Висока Јачина】Задебелена вентил тело има подобра структура сила 【Корисни Филтер за Вентил】вентил м

DEN 523.44
Рос Контроли MD350PBFC32S Филтер MD3 Серија Вентил, Плови на Мозоци, Поликарбонат Сад, 5 µm Полиетилен Филтер, Мали Слајд Обновено