Само Заклучување Занитвам, Пневматски Riveter 1/4in Влезот Ефикасна Труд Заштеда за М8 Навртки M10

Само Заклучување Занитвам, Пневматски Riveter 1/4in Влезот Ефикасна Труд Заштеда за М8 Навртки M10

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Олабави само заклучување прстен за заклучување на пиштол на главата, и замената е complete Riveting Демонстрација : 1. Широка Примена : Широко се користат во домашна декорација, автомобилот производство, сад, електрични одржување и машинерија производство, итн. Усогласување на поврзување прачка со картичка позиција во машината и да се стави тоа in2.Широка Примена : Широко се користат во домашна декорација, автомобилот производство, сад, електрични одржување и машинерија производство, итн. Притиснете на F опрема на очекуваме да предизвика и свртување на завртката преку завртка да се повлече од орев се додека не се деформирани.8 MPA, со силно влечење на сила, погоден за прицврстување на металните плочи, цевки, кабинети и др. Усогласување на пиштол на главата со поврзување прачка и ја стави in4. Направени од Легиран Челик : Користење на легиран челик материјал, со висока цврстина и отпорност на абење, не е лесно да се деформира по долгорочна употреба. Силни се Повлече Сила : На работен притисок е 0.Силни се Повлече Сила : На работен притисок е 0. Држете орев, притиснете на F опрема на напред ротација се активира, и завртки орев во се додека не само што се допира со пиштол на главата.8 MPA, со силно влечење на сила, погоден за прицврстување на металните плочи, цевки, кабинети и др. Стабилна Работа : слободно брзина е 400rpm, работи правилно, и работата е ефикасна и за труд заштеда.Функција : 1.Стабилна Работа : слободно брзина е 400rpm, работи правилно, и работата е ефикасна и за труд заштеда.

Избор на клиент

Занитвам Орев Асортиман Комплет Занитвам Орев Комплет 900pcs за индустриско Производство Обновено
Занитвам Орев Асортиман Комплет Занитвам Орев Комплет 900pcs за индустриско Производство

Функција : 12 различни видови на занитвам орев ги задоволат вашите различни потреби.Производи се широко �

DEN 4216.56
EuisdanAA 40 Компјутери M6 Автомобил Тон Сребро Алуминиум Легура Тема Рамна Глава Занитвам Орев Nutserts Замена(40 piezas Обновено
EuisdanAA 40 Компјутери M6 Автомобил Тон Сребро Алуминиум Легура Тема Рамна Глава Занитвам Орев Nutserts Замена(40 piezas

Глава Внатрешен Дијаметар : 8mm / 0 ?Слепи Занитвам Ореви, исто така, предизвика кога некоја апликација има

DEN 0.00
X-DREE M10 Тема Кол Рамна Глава Половина Хексадецимален Тело Вметнете nutser_t Занитвам Орев Fastener 70pcs(M10 Rosca Кол Обновено
X-DREE M10 Тема Кол Рамна Глава Половина Хексадецимален Тело Вметнете nutser_t Занитвам Орев Fastener 70pcs(M10 Rosca Кол

Тема Големина : M10 / 0.4"; Име На Производ : Занитвам Орев; Материјал : Метал.Тежина : 923g; Пакет Содржина : 70(+ /

DEN 0.00
М12 Занитвам Орев,100Pcs Челик Занитвам Лешник Боја е оближена со Цинк М12 Fastener Хардвер Индустриски Материјали Обновено
М12 Занитвам Орев,100Pcs Челик Занитвам Лешник Боја е оближена со Цинк М12 Fastener Хардвер Индустриски Материјали

Нут поцинкуван површината може да се спречи оштетување и исчезнува, и е отпорен на оксидација.Се корист�

DEN 1144.56
CHUANG Лесно 185Pcs Занитвам Ореви Метрички Навој Rivnut Вметнете Rivetnut Nutsert Асортиман Комплет Наместен на 304 Нерѓосувачки Обновено
Ochoos 1000Pcs/Многу M6x15mm Алуминиум Рамна Глава Занитвам Орев Слепи Вметнете Орев ЗАНИТВАМ-НУТ Обновено
Ochoos 1000Pcs/Многу M6x15mm Алуминиум Рамна Глава Занитвам Орев Слепи Вметнете Орев ЗАНИТВАМ-НУТ

Број на модел : M6*15mm.Спецификација : M6 Материјал : Цинк Легура.Е прилагодено : Yes.Diy материјали : Дрво.Добред

DEN 2042.40
SIFDNRGNFN Навој Внесува 50pcs 10PCS M4 M5 M6 М8 M10 Цинк Легура Тема за Дрво Вметнете Орев Flanged Хексадецимален Вози Обновено
SIFDNRGNFN Навој Внесува 50pcs 10PCS M4 M5 M6 М8 M10 Цинк Легура Тема за Дрво Вметнете Орев Flanged Хексадецимален Вози

Орев има голема сила и влијание отпор, и е постабилна во врска со дрвен мебел, ефикасно да го спречува loose

DEN 0.00
MroMax M6x1mm Теренот Цинк Позлата Јаглероден Челик Хексадецимален Главата Слепи Дупка Метрички Само Непобитниот ќор-сокак Обновено
CNCEST Nutsert Алатка за Полнење М3-М12 Нерѓосувачки Челик Nutsert Rivnut Комплет Riveter Алатка Mandrel Завртка Mandrel Обновено
CNCEST Nutsert Алатка за Полнење М3-М12 Нерѓосувачки Челик Nutsert Rivnut Комплет Riveter Алатка Mandrel Завртка Mandrel

1 KG Карактеристики : ❖Постојан и сигурен за прицврстување.Пакет се Вклучени : 170pcs x М3 Челик Ребрести 170pcs x

DEN 0.00
Rivetnut Асортиман Комплет, Поцинкуван Површината Рамна Глава Навој Вметнете Nutsert Против Пролизгување Занитвам Орев Обновено
uxcell М8 Занитвам Ореви Алуминиум Knurled Рамна Глава Навој Вметнете Орев Сребро 50pcs Обновено
uxcell М8 Занитвам Ореви Алуминиум Knurled Рамна Глава Навој Вметнете Орев Сребро 50pcs

Материјал : Алуминиум; Конец Големина : М8 x 1.25 mm; Ударна дупка големина : 11mm / 0.43"; Fastener Тип : Шупливи.Механи

DEN 0.00
Брз Возбудлив Занитвам Орев, Занитвам Орев Асортиман Комплет, за Дома Декорација Индустрија Возбудлив Пиштоли Изградба Обновено
90pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Навој Rivetnut Вметнете Nutsert Занитвам Орев Асортиман Комплет, М3/ M4/ Обновено
90pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Навој Rivetnut Вметнете Nutsert Занитвам Орев Асортиман Комплет, М3/ M4/

【❤】 Количина : 90pcs; 【❤】се Користи за : автомобили, мебел и декорација на други електрични производи;...

DEN 0.00
Aexit М4 Ноктите, Завртки & сврзувачки елементи Алуминиум Рамна Глава Занитвам Орев Вметнете nutser-т Сребро Орев & Гром Обновено
ANYUFEI Завртки и навртки 190pcs Занитвам Орев M3 M4 M5 M6 М8 M10 Со Кутија Алуминиум Легура Рамна Глава Навој Вметнете Обновено
ANYUFEI Завртки и навртки 190pcs Занитвам Орев M3 M4 M5 M6 М8 M10 Со Кутија Алуминиум Легура Рамна Глава Навој Вметнете

Овие завртки и ореви се совршени за надворешна дома и индустриски апликации.DIY Материјали : Металугрија.

DEN 179.28
1/20x 304 од не ' Рѓосувачки Челик CLS Орев Притиснете Вметнување Занитвам Орев Nutsert Rivnut Плоча 0.8-3.2 mm M2/М2.5/М3/M4/М5/M6/М8/M10 Обновено
1/20x 304 од не ' Рѓосувачки Челик CLS Орев Притиснете Вметнување Занитвам Орев Nutsert Rivnut Плоча 0.8-3.2 mm M2/М2.5/М3/M4/М5/M6/М8/M10

Таму се на висок квалитет метрички навој самонепобитниот ореви.Материјал 304(А270) не ' рѓосувачки челик.Ма

DEN 1219.20
200pcs Навој Вметнете Орев M6 Алуминиум Занитвам Орев Fastener Додаток Обновено
200pcs Навој Вметнете Орев M6 Алуминиум Занитвам Орев Fastener Додаток

Висок квалитет : Занитвам ореви се изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал, безбеден и е

DEN 453.36
Навој Вметнете Ореви Сет, Занитвам Ореви Слепи Возбудлив Ореви Поставени се Спречи Оштетување и Исчезнува Мали Димензии Обновено
SIFDNRGNFN Навој Внесува 1/5pcs M6 М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик Големи Рамни Хексадецимален Хексагонални Socket Head Обновено
SIFDNRGNFN Навој Внесува 1/5pcs M6 М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик Големи Рамни Хексадецимален Хексагонални Socket Head

Орев има голема сила и влијание отпор, и е постабилна во врска со дрвен мебел, ефикасно да го спречува loose

DEN 0.00