IKON ICBR-74 74 Готвач База Фрижидер со Четири Фиоки, од не ' Рѓосувачки Челик, 10.8 Кубни Метри

IKON ICBR-74 74 Готвач База Фрижидер со Четири Фиоки, од не ' Рѓосувачки Челик, 10.8 Кубни Метри

DEN 148.32

Обновено

Достапно за нарачка

Категорија : Опрема Стојат, Ладилник Основа Димензии (LWH, Wt.) : 31.9 x 74 x 26 Инчи, 353 Фунти.IKON Готвач База Фрижидер, 10.8 сертификати.ft.капацитет, 74"W x 31-9/10"D x 26"H, (4) фиоки, електронски термостат, 33° - 40°С температура опсег, дигитален LED температура на екранот, автоматски се одмрзне систем, морски работ, алуминиумски внатрешни работи со не' рѓосувачки челик кат, од не 'рѓосувачки челик врвот, пред & страни, од страна на монтирани автономни ладење, R290 ладилни, 4" вртливата casters (2) трајлер, 2.1 засилувачи, 115v/60/1-ph, кабелот со NEMA 5-15 P, 1/3 HP, c ETLus, ETL-Санитарни услови.

Избор на клиент

Комерцијални Фрижидер,ATOSA MBF8006 Еден 3-Врата Врвот Монт Нерѓосувачки Челик Достигне во Комерцијални Ладилници комбо Обновено
Победа 50617203 Серпентина Испарувачот, P86 E10 Обновено
Победа 50617203 Серпентина Испарувачот, P86 E10

Вистински ОЕМ замена дел.Победа има 250,000 квадратни метри објект и нуди производи кои навистина се "ладењ

DEN 21155.28
Norlake 101419 Моторни Испарувачот Фан 25303201 Обновено
Norlake 101419 Моторни Испарувачот Фан 25303201

Вистински ОЕМ замена дел.Norlake стана лидер во висококвалитетни ладење за комерцијални foodservice оперативен.

DEN 0.00
Еверест ESRF3 Стигнат до-во Фрижидерот и Замрзнувачот Комбо 3 Солидна Врати, 115v, NSF - 68 сертификати. ft. Обновено
Еверест ESRF3 Стигнат до-во Фрижидерот и Замрзнувачот Комбо 3 Солидна Врати, 115v, NSF - 68 сертификати. ft.

ОСВЕТЛУВАЊЕ : Енергетски ефикасни силиконски слој на пудра и да се загрозидоказ LED осветлување обезбеду

DEN 0.00
Дното Фиока 19 Низок Профил Фиока Assy од Р Обновено
Дното Фиока 19 Низок Профил Фиока Assy од Р

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и пер

DEN 868.80
Norlake 142086S Dixell Контрола Програмиран Xr06 Обновено
Norlake 142086S Dixell Контрола Програмиран Xr06

Вистински ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 30.9 H x 3.8 L x 21.9 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.217 килограми.Земја на

DEN 0.00
Точно 933508 Инверторот за Купето, 2000 Rpb Обновено
Точно 933508 Инверторот за Купето, 2000 Rpb

Вистински ОЕМ замена дел.За над 65 години, Точно Ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги о�

DEN 0.00
Турбо Воздух 30228Q0600 се Одмрзне Грејач Обновено
Турбо Воздух 30228Q0600 се Одмрзне Грејач

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 13.97 Cm L X16.51 Cm W X82.55 См Х Земја На Потекло : Јужна К

DEN 0.00
Delfield 3516301 Испарувачот Калем, R-404A Обновено
Delfield 3516301 Испарувачот Калем, R-404A

Вистински ОЕМ замена дел.Delfield има над 50години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservic

DEN 21221.04
Traulsen 341-60272-02 Фиока Лесно Чистење Заптивка, 1P-SBS 2 Обновено
Traulsen 341-60272-02 Фиока Лесно Чистење Заптивка, 1P-SBS 2

Тип На Производ : Замрзнувач.Пакет Количина : 1 Пакет Димензии : 5.461 cms (L) x 36.83 cms (W) x 56.134 cms (H).Земја на Потекл�

DEN 246.48
YOPOTIKA Фрижидер Врата се Справи Опфаќа, Чувајте Апарат за Фрижидер Микробранова Печка, Минималистички, Иновативни, да Обновено
Tuc-27-Рк Испарувачот Серпентина Собрание Обновено
Tuc-27-Рк Испарувачот Серпентина Собрание

Вистински оем замена дел.За над 65 години, Точно ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги о�

DEN 0.00
Сина Воздух BLMT36-HC 2 Врата 36 инчи Мега Врвот Ладилник Сендвич/Салата Првично Маса, 9.5 сертификати. фт, 15 Тавата. Обновено
Сина Воздух BLMT36-HC 2 Врата 36 инчи Мега Врвот Ладилник Сендвич/Салата Првично Маса, 9.5 сертификати. фт, 15 Тавата.

КАБИНЕТОТ ИЗГРАДБА : Нерѓосувачки челик кабинет изградба; Нерѓосувачки челик ентериер и екстериер (поц�

DEN 0.00
Пијалоци Воздух HBR19HC-1-G се Постигне во временски Хоризонт Серија Фрижидер Обновено
Пијалоци Воздух HBR19HC-1-G се Постигне во временски Хоризонт Серија Фрижидер

Категорија : Фрижидер, да стигнете доВо Димензии (Инчи) / Тежина (Кг) : 84 x 27.25 x 27.5 / 380 Хоризонт Серија Фриж

DEN 816.00
Delfield 3526695 Компресор, 1/4 hp, 12 Висина, 12 Ширина, 12 Должина Обновено
Delfield 3526695 Компресор, 1/4 hp, 12 Висина, 12 Ширина, 12 Должина

Вистински ОЕМ замена дел.Пад има над 50години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservice

DEN 11194.80
Точно 942364 Испарувачот Серпентина Собранието, Та/Tag/Tr-2, 36 Висина, 8 Ширина, 8 Должина Обновено
Точно 942364 Испарувачот Серпентина Собранието, Та/Tag/Tr-2, 36 Висина, 8 Ширина, 8 Должина

Вистински ОЕМ замена дел.За над 65 години, Точно Ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги о�

DEN 0.00
Master-Bilt 13-13204 Фан Мотор Psc 230V WITT 82160 Обновено
Master-Bilt 13-13204 Фан Мотор Psc 230V WITT 82160

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 7.0 " L X9.0 " W X9.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Теж

DEN 0.00
Точно 801841 Def Грејач, 300W, 115V, 42-1/2 Обновено
Точно 801841 Def Грејач, 300W, 115V, 42-1/2

Вистински оем замена дел.За над 65 години, Точно ладење е индустриски лидер во комерцијални ладење и ги о�

DEN 0.00
Пијалоци Воздух BB72HC-1-G-S Три-Дел Ладилник Назад Бар Складирање Кабинет Обновено
Пијалоци Воздух BB72HC-1-G-S Три-Дел Ладилник Назад Бар Складирање Кабинет

Категорија : Назад Бар Кабинет, Ладилник Димензии (Инчи) / Тежина (Кг) : 34 x 72 x 24.5 / 388 Ладилник Назад Бар Ск

DEN 0.00