Antarctic Ѕвезда Кула Фан Преносни Електрични Осцилирачки Фан Тивка Ладење Далечински Управувач Стои Bladeless Кат Фанови 3 Брзини на Ветрот Режими Тајмер Спалната соба За?

Antarctic Ѕвезда Кула Фан Преносни Електрични Осцилирачки Фан Тивка Ладење Далечински Управувач Стои Bladeless Кат Фанови

-58 %

DEN 1679.76

Обновено

Достапно за нарачка

ШИРОК & МАЗНА ОСЦИЛАЦИЈА:Оваа кула кат фан работи на многу ниско ниво на бучава нивоа, додека осцилирачки да се излади еден широк простор.Опремени со тесен ограда, тесни покрие обезбедува деца и кучето не може да се во фан.КОРИСНА ДАЛЕЧИНСКИ И КОМПАКТЕН ДИЗАЈН:На тенок дизајн на овој кат фанови осцилирачки тивко со далечински зазема помалку простор од традиционалните фанови, но сепак одржува високи перформанси за да се создаде моќна правец да свират низ собата.Според принципот на струење, кула фан може да се формира 3-димензионални систем на размена меѓу внатрешен и надворешен воздух.и зошто да се одбере оваа Bladeless Фан?. 85° широк агол осцилација функција обезбедува добра вентилација.Опремен со лесен далечински управувач, системот за контрола, Antarctic Ѕвезда вентилаторот за ладење може да се контролира од далеку. 3 РАЗЛИЧНИ ПОСТАВКИ и ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ:Напојува со 3 брзина settings и 3 режими на работа за да стане најдобар избор на осцилирачки фан и осцилирачки фанови за соби.Кула фан е исто така познат како конвекција фан.

Избор на клиент

ZOUSHUAIDEDIAN Кула Фан, Bladeless Фан, Осцилирачки Тивка Вентилаторот за Ладење, Стојат Кат Фанови Безбеден за Децата Обновено
ZOUSHUAIDEDIAN Кула Фан, Bladeless Фан, Осцилирачки Тивка Вентилаторот за Ладење, Стојат Кат Фанови Безбеден за Децата

Тивок, моќен и преносни.се создаде природни свеж воздух и да им даде на вашиот семејство здрав живот.Нем�

DEN 0.00
ZJFF Bladeless Кат Фанови,Осцилирачки Тивка Безбедност на Децата Кула Фан со Далечински Управувач,Стојат клима уред Вентилатор Обновено
Rosvola Уникатен Стил WenChang Кула, Модерен WenChang Кула Легура Кула Модел за Ресторани со 1 X WenChang Кула за Спални Обновено
Rosvola Уникатен Стил WenChang Кула, Модерен WenChang Кула Легура Кула Модел за Ресторани со 1 X WenChang Кула за Спални

[ Ретро Дизајн ] Усвојува ретро изглед дизајн, кој е уникатен, таписерии и модерен.На пагоди е направен од

DEN 0.00
50W Моќност Електрични Кула Фан Вода Магла Фан со Тајмер Преносни Воздух за Ладење Вентилатор Bladeless воздушен Кулер Обновено
LDFS Инчи Не-Сечилото Фан,Супер Тивок Bladeless Кат-Стои Фан,Ниско ниво на Бучава Воздух Purifing Romote Controled Електричен Обновено
LDFS Инчи Не-Сечилото Фан,Супер Тивок Bladeless Кат-Стои Фан,Ниско ниво на Бучава Воздух Purifing Romote Controled Електричен

● Оваа bladeless фан е дизајниран за да се произведе газирани правец, тоа дизајн за повеќе Безбедно, Здравје.

DEN 0.00
Carkiien Bladeless Smart Ладење Фанови за Ѕид и Подот Стои ,80° Осцилирачки Тивка Биро Фан со Далечински управувач за Дома Обновено
Carkiien Bladeless Smart Ладење Фанови за Ѕид и Подот Стои ,80° Осцилирачки Тивка Биро Фан со Далечински управувач за Дома

Турбина симулира авионот моторот, extruding воздухот од цепнатинки на сечење на површината на турбина, пром�

DEN 0.00
9H Тајмер 13 Брзини Простор Грејач со Далечински управувач,Кула Фан Bladeless,Ладење Греење на Воздухот Circulator Фан Обновено
9H Тајмер 13 Брзини Простор Грејач со Далечински управувач,Кула Фан Bladeless,Ладење Греење на Воздухот Circulator Фан

Четири Сезона на Располагање : Напојува Со 3 брзина Топло Правец на Режими И 10брзина Природни Правец на В

DEN 1212.00
ANSIO Кула Фан 30-инчен За Дома и во Канцеларија, 3 Часа, Тајмер, 3 Брзина Осцилирачки Вентилаторот за Ладење - Црно-Бело Обновено
caralin Рутер на Вентилатор, Топлина Дисипација стентови Парче Кулер ТВ Кутија Безжична Вентилаторот за Ладење DC 5V Кулер Обновено
Vornado 173 Целата Соба Кула Воздух Circulator, 37, Црно - FA1-0039-06 Обновено
Vornado 173 Целата Соба Кула Воздух Circulator, 37, Црно - FA1-0039-06

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА TIMER – за да Изберете од 1, 2, 4 или 8 часовен тајмер за да се обезбеди да се кандидира на

DEN 0.00
illombo 3 во 1 Мини Рачни Фан w/Телефон Носителот Преносни Фан USB Полнење Рачни Ладење Вентилатор за Внатрешна Отворено Обновено
Dyson Кул AM07 Воздух Мултипликатор Кула Фан, FDS, Црна/Никел Обновено
Dyson Кул AM07 Воздух Мултипликатор Кула Фан, FDS, Црна/Никел

Dyson фанови користат патентирани Воздух Мултипликатор технологија за да се создаде моќна струја на конт�

DEN 0.00
JEATHA 16 инчен Пластични Фан Нож 3 Остава Голема Правец на Фан Ножот со Орев Покрие Замена за Домаќинство Застане/Пиедестал Обновено
SFF Воздух Фан Тишина Осцилирачки Фан Автоматско Осцилација 7.5 Час Тајмер се Прилагодува со Далечински управувач за Спалната Обновено
ФАН MAZHONG 150W Мобилни Дома клима Уред за Ладење Индустриски, Комерцијални Мали клима уред Обновено
ФАН MAZHONG 150W Мобилни Дома клима Уред за Ладење Индустриски, Комерцијални Мали клима уред

фан кула фанови домаќинство фанови климатизација вентилатор за ладење вентилатор evaporative ладилници кли�

DEN 0.00
SFF Воздух Фан Тивка Фан Кат Осцилирачки Фан Далечински Топло и Ладно Правец на Фан 2 во 1 Прочистување на Воздухот LED Обновено
HCDZ Замена Далечински Управувач за DYSON HP01 Чиста Топла+Кул Hepa Прочистувач на Воздух Обновено
HCDZ Замена Далечински Управувач за DYSON HP01 Чиста Топла+Кул Hepa Прочистувач на Воздух

CR2025 батеријата е потребно.Без батерии и инструкции се вклучени.Не програмирање е потребно 90 дена гаранц

DEN 443.76
ZLH - Преносни кула фан - 9 видови на ветрот смисла, интелигентни времето, LED дисплеј, мулти-функција кула тип молчи една Обновено
HCDZ Замена Далечински Управувач за DYSON TP05 Чиста Кул Линк Прочистувач на Воздух Кула Фан Обновено
HCDZ Замена Далечински Управувач за DYSON TP05 Чиста Кул Линк Прочистувач на Воздух Кула Фан

CR2025 батеријата е потребно.Без батерии и инструкции се вклучени.Не програмирање е потребно 90 дена гаранц

DEN 431.52
Осцилирачки Пиедестал Спреј Фан,Ладење Стои Кат Misting Фан,2.5 Л Голем Резервоар за Вода & Pivoting Фан Главата,3-Брзина Обновено
Осцилирачки Пиедестал Спреј Фан,Ладење Стои Кат Misting Фан,2.5 Л Голем Резервоар за Вода & Pivoting Фан Главата,3-Брзина

Насока на ветре би можеле да целта насекаде меѓу подот и таванот преку навалите ангел на фан главата.Спр

DEN 1212.00
Ionizer Прочистувач Фан, HEPA Филтер за Воздух,1950W Керамички Грејач Фан, 10 Брзина & 9 Часа Тајмер, 120 ° Осцилирачки Обновено
Ionizer Прочистувач Фан, HEPA Филтер за Воздух,1950W Керамички Грејач Фан, 10 Брзина & 9 Часа Тајмер, 120 ° Осцилирачки

Без ножеви или решетка, тие безбедно и лесно да се чисти.Тоа ќе создаде посилен ветар, но сепак ќе направ�

DEN 914.40
Кула Фан Bladeless,9H Тајмер 13 Брзини Простор Грејач со Далечински управувач,Стои 120° Осцилирачки Електрична Греалка,Ладење Обновено
gaoweipeng Bladeless Фан, 42 Осцилирачки Кула Фан Smart 8H Тајмер 8 Брзини Adjustabl Доста Ладење Далечински Управувач Обновено
gaoweipeng Bladeless Фан, 42 Осцилирачки Кула Фан Smart 8H Тајмер 8 Брзини Adjustabl Доста Ладење Далечински Управувач

Држи своите раце се обезбеди од повреди поради неговата сечилото слободен стил.Екстра безбедно во близ�

DEN 1045.20