Духовит Sukhoi СУ-27 Flanker Кина воздухопловната Ограничен EDDITION 1/72 diecast Авион Модел Авион

Духовит Sukhoi СУ-27 Flanker Кина воздухопловната Ограничен EDDITION 1/72 diecast Авион Модел Авион

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

1 : 72 Скала Историски Авиони.Многу детални во текот,Високо Предмети. 12 инчи во должина?8 инчи во wingspan.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Метално тело и пластика во детали.Нов пакет со Скала?1/72 diecast модел,подготвени да бидат прикажани Материјал : Метал & Пластични во детали Димензии : Должина : 30.48 cm.Wingspan : 20.32 см.ОГРАНИЧЕН EDDITION ве Молиме Имајте во предвид : Застане НЕ е вклучена.Ова НЕ е ДЕТЕ Е ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ ОД 14+.

Избор на клиент

GJARPTC Аеродромски Терминал Двојно ROTUNDA GEMGJARPTC 1:400 Близнаци Авиони на Аеродромот, Терминал со 22 Порти (претходно Обновено
GJARPTC Аеродромски Терминал Двојно ROTUNDA GEMGJARPTC 1:400 Близнаци Авиони на Аеродромот, Терминал со 22 Порти (претходно

Направен од тешкидолжност полиуретан, деловите функција на пистата, taxiways, портата ознаки и назначени те

DEN 0.00
VICKERS VC-10 СУПЕР ТИП 1151 1/144 RODEN 313 Обновено
VICKERS VC-10 СУПЕР ТИП 1151 1/144 RODEN 313

Бренд : RODEN.Комплет опис : Пластични модел комплет, unpainted, unassembled.Модел Должина, мм : 335 Услов : се Нови во Кут

DEN 0.00
Mastercraft Колекција КС-10A Extender Бели/Сиви Модел Скала: 1/150 Обновено
Mastercraft Колекција КС-10A Extender Бели/Сиви Модел Скала: 1/150

Скала : 1 / 150 Рачно изработени од страна на серија на мајстор занаетчии со користење само на највисок сте�

DEN 878.40
Ескадрила Носталгија ДОО VRC-40 Rawhides 2010 C-2c Модел Обновено
Ескадрила Носталгија ДОО VRC-40 Rawhides 2010 C-2c Модел

Секој модел е внимателно оформена и насликани да се даде парче уметност, која ќе бидат горди за да се при

DEN 7656.00
Inflight Hainan Авиокомпании за Боинг B787-8 Б-2759 1:200 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел Обновено
Inflight Hainan Авиокомпании за Боинг B787-8 Б-2759 1:200 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

Предизграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 10.92 Ширина : 11.7 Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,под

DEN 2400.00
Daron Skymarks Air France A350 1/200 SKR893 Обновено
Daron Skymarks Air France A350 1/200 SKR893

Сите модели се соберат во минути и да вклучува екранот стојат.Daron Во Светот Тргување, Inc.Без лепак потреб�

DEN 0.00
Авијација Кина Авиокомпании Карбонски Влакна A350-900 Б-18918 1:400 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел Обновено
Авијација Кина Авиокомпании Карбонски Влакна A350-900 Б-18918 1:400 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

Предизграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 6.36 Ширина : 5.96 Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,под�

DEN 1858.56
303rd Борец Ескадрила Patch – да се Шие На Обновено
303rd Борец Ескадрила Patch – да се Шие На

НИ Ветеран во Сопственост на Мал Бизнис 303rd Борец Ескадрила Patch – Шие о н 4 1 / 4"W x 3 5 / 8"H 303rd Борец Ескадрила

DEN 0.00
Зајдисонце Дизајн Лаб CN-235 Транспортни Авиони за USAF Воздухопловните Воени Авиони Авиони Дрво Ласерски Сече Keychain Обновено
Зајдисонце Дизајн Лаб CN-235 Транспортни Авиони за USAF Воздухопловните Воени Авиони Авиони Дрво Ласерски Сече Keychain

Физички Димензии (Wx Hx D) : 1.63" x 1.81" x 0.1875" направен од висок квалитет на природен Alderwood.Дизајниран од страна �

DEN 1852.80
62d Борец Ескадрила Patch – Пластична Подлога Обновено
62d Борец Ескадрила Patch – Пластична Подлога

Историја Светска Војна IIThe 62d Борец Ескадрила беше вклучен како 62d Извршување Ескадрила, една од оригина�

DEN 263.76
40-то Борбени-Пресретнувачи Ескадрила Patch – Пластична Подлога Обновено
40-то Борбени-Пресретнувачи Ескадрила Patch – Пластична Подлога

НИ Ветеран во Сопственост на Мал Бизнис 3.823.15" 40то БорбениПресретнувачи Ескадрила Patch – Пластични Backing40th

DEN 0.00
Mastercraft Колекција Локхид L-188 Американски Модел Скала:1/72 Обновено
Mastercraft Колекција Локхид L-188 Американски Модел Скала:1/72

American Airlines беше лансирањето на клиентите, проследено со Источна Авиокомпании и Braniff дишните патишта.Доаѓ

DEN 0.00