Intel Xeon Platinum 8168 (Продолжува)

Intel Xeon Platinum 8168 (Продолжува)

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

CD8067303327701. 0675901454346. Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Избор на клиент

XEON/3.00 GHZ/8MB CACHE/1333MHZ/КУТИЈА Обновено
XEON/3.00 GHZ/8MB CACHE/1333MHZ/КУТИЈА

Тип на производ ПРОЦЕСОРОТ.Процесор Тип Intel Xeon.Clock Speed 3.0 GHz.Автобус Брзина 1333 MHz.Предната Страна Автобус

DEN 0.00
Intel 2.93 GHz Xeon X5570 Quad Core 1333MHz 8MB L2 Кеш Приклучок LGA1366 SLBF3 Обновено
Intel 2.93 GHz Xeon X5570 Quad Core 1333MHz 8MB L2 Кеш Приклучок LGA1366 SLBF3

Intel Xeon X5570 SLBF3 2.93 GHz 8 MB 6.4 GT / s Штекер LGA1366 QuadCore ПРОЦЕСОР.Intel Xeon X5570 SLBF3 2.93 GHz 8 MB 6.4 GT / s Штекер LGA1366 QuadCore ПРОЦЕСОР.

DEN 0.00
INTEL Pentium Pro Процесор SL25A за Собирање (Продолжува) Обновено
INTEL Pentium Pro Процесор SL25A за Собирање (Продолжува)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
768597-B21 HP Intel Xeon 12 Основни E5-2670v3 2.30 GHz 30MB L3 Кеш 9.6 gt/S Qpi Speed Приклучок Fclga2011 3 22nm 120w Процесор Обновено
768597-B21 HP Intel Xeon 12 Основни E5-2670v3 2.30 GHz 30MB L3 Кеш 9.6 gt/S Qpi Speed Приклучок Fclga2011 3 22nm 120w Процесор

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 11856.96
QNMD Компјутер Резервни Делови I5 4690K од 3,5 GHz 6MB Штекер LGA 1150 Quad-Core CPU Processor SR21A Компјутерски Процесор Обновено
QNMD Компјутер Резервни Делови I5 4690K од 3,5 GHz 6MB Штекер LGA 1150 Quad-Core CPU Processor SR21A Компјутерски Процесор

Излегувајќи : SR21 A.Број на модел : i5 4690 K.Процесорот : Од 3,5 GHz.Процесор Грло : 1150 Бројот на ПРОЦЕСОР јадра : 4 Б

DEN 0.00
Intel Xeon E5506 Quad. Јадро (4 Core) 2.13 Ghz Процесор . Чашката Fclga1366retail Пакет . 1 Mb . 4 Mb Кеш . 4.80 Gt/S Qpi Обновено
Intel Xeon E5506 Quad. Јадро (4 Core) 2.13 Ghz Процесор . Чашката Fclga1366retail Пакет . 1 Mb . 4 Mb Кеш . 4.80 Gt/S Qpi

Електронски Компоненти.Microprocessors.Intel Xeon E5506 Quadcore (4 Core) 2.13 GHz Процесор Приклучок FCLGA1366 Retail Пакет Intel Xeon E5506 Quad

DEN 932.64
Intel Core2 T7100 SLA4A Мобилен ПРОЦЕСОР Процесор Штекер СТР PGA 1.8 GHz 2MB 800 MHz Обновено
Intel Core2 T7100 SLA4A Мобилен ПРОЦЕСОР Процесор Штекер СТР PGA 1.8 GHz 2MB 800 MHz

Intel 1.8 GHz (800 MHz).Чашката P Intel Core 2 Duo Мобилни 1.80 GHz Штекер P (PPGA478, PBGA479) 2Core Лаптоп ПРОЦЕСОР Процесор SLA4 A.Модел : T

DEN 0.00
WMUIN CPU Processor 3 3200G Р3 3200G 3.6 GHz, Quad-Core Quad-Тема 65W CPU Processor L3=4M YD3200C5M4MFH Штекер НА4 Компјутерски Обновено
WMUIN CPU Processor 3 3200G Р3 3200G 3.6 GHz, Quad-Core Quad-Тема 65W CPU Processor L3=4M YD3200C5M4MFH Штекер НА4 Компјутерски

Број на модел : 3200 G.Фреквенција : 3600 MHz ПРОЦЕСОР дел броеви : .Состојба : Користено! 95% Нови ( мали гребнатин�

DEN 0.00
Hpe Dl360 Gen10 4214R Комплет Обновено
Hpe Dl360 Gen10 4214R Комплет

Процесор Производителот : Интел.Процесор Core : Dodecacore (12 Core).Clock Speed : 2.40 GHz.Overclocking Брзина : 3.50 GHz.L3 Cache : 16.50 MB.Про

DEN 8399.76
HP Intel Xeon Процесори L5609 (12M Кеш 1.86 GHz 4.80 GT/s) Обновено
HP Intel Xeon Процесори L5609 (12M Кеш 1.86 GHz 4.80 GT/s)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
SLB53 Mobile Intel Core 2 Duo P7350 2.00 GHz 3M 1066 сп ЛП Обновено
SLB53 Mobile Intel Core 2 Duo P7350 2.00 GHz 3M 1066 сп ЛП

Системот Се Повлече.Гарантира за 90 дена.Вистински дел.Intel.Intel Мобилни Core 2 Duo P7350 2.00 GHz 3 M 1066 сп ЛП.Делови оби

DEN 176.16
Intel Xeon E5640 Quad Core Процесор 2.66 GHz 5.86 GT/s QPI 12MB Smart Кеш 80W SLBVC BX80614E5640 Обновено
Intel Xeon E5640 Quad Core Процесор 2.66 GHz 5.86 GT/s QPI 12MB Smart Кеш 80W SLBVC BX80614E5640

Intel Xeon E5640 2 Intel Xeon E5640 2.66 GHz 4 јадра 8 теми 12 MB cache LGA1366 Socket Кутија, Тип на Производ : Процесор Тип на Произв�

DEN 443.76
AXP-90R Целосна Бакар Thermalright CPU Ладилник Обновено
AXP-90R Целосна Бакар Thermalright CPU Ладилник

На Thermalright AXP90 R ПОЛН е 92mm Низок Профил Врвот Проток на Вентилатор за AMD ПРОЦЕСОР на НА4 штекер.Thermalright : сосе

DEN 0.00
AMD Ryzen 7 3700X 8-Core, 16-Тема Отклучен Десктоп Процесор со Wraith Призмата LED Кулер Обновено
AMD Ryzen 7 3700X 8-Core, 16-Тема Отклучен Десктоп Процесор со Wraith Призмата LED Кулер

Најнапредна во светот процесор во десктоп PC игри сегмент.Може да го донесе ултрабрзо 100+ FPS перформанси в

DEN 7126.80
Xeon Злато 6134M Proc Комплет FD Обновено
Xeon Злато 6134M Proc Комплет FD

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
Компјутер Резервни Делови Quad Q9650 3.0 GHz, Quad-Core CPU Processor 12M 95W 1333 LGA 775 Компјутерски Процесор Обновено
Компјутер Резервни Делови Quad Q9650 3.0 GHz, Quad-Core CPU Processor 12M 95W 1333 LGA 775 Компјутерски Процесор

Фреквенција : 3000 MHz.ПРОЦЕСОРОТ дел броеви : .AT80569 PJ080 N е OEM / фах микропроцесори.BX80569 Q9650 е заградена процесо�

DEN 2006.88
B& R X20CP0291 Компактен Процесор Модул во Парк Нови во Кутија 1 Година Гаранција Обновено
B& R X20CP0291 Компактен Процесор Модул во Парк Нови во Кутија 1 Година Гаранција

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 11976.00
HPE DL380 Gen10 Intel Xeon-Platinum 8280L (2.7 GHz/28-core/205W) Процесор за Полнење Обновено
HPE DL380 Gen10 Intel Xeon-Platinum 8280L (2.7 GHz/28-core/205W) Процесор за Полнење

HPE DL380 GEN10 XEONСТР 8280 L Комплет.Intel Xeon Platinum 8280 / 2 7 GHz процесор наменет За Pro Liant DL380 Gen10, DL380 Gen10 База, DL380 Gen10 Влез,

DEN 0.00
Windows 10 Про Fanless Десктоп Мини КОМПЈУТЕР, 6GB RAM / 120GB SSD, Intel N3350 Процесор Мини Компјутер, Поддршка 4K Видео, Обновено
Windows 10 Про Fanless Десктоп Мини КОМПЈУТЕР, 6GB RAM / 120GB SSD, Intel N3350 Процесор Мини Компјутер, Поддршка 4K Видео,

Powered by Intel Celeron Аполон Езеро N3350(2 MB кеш, до 2.4 Ghz), побрзо од Intel Atom z8350 Со интегрирана HD графички да уживаат 4 K@

DEN 3576.00
HPE DL360 Gen10 Xeon-G 5217 Комплет Обновено
HPE DL360 Gen10 Xeon-G 5217 Комплет

Напреден ХардверЗголемена Сигурност.Со поддршка за поголема меморија брзини, зголемување на капацитет

DEN 0.00