GDD Тегови Тешки Гума Гира, Barbell Покрие 2 Хексагонална Гума Тегови со Метални Рачки (Големина : 5kg)

GDD Тегови Тешки Гума Гира, Barbell Покрие 2 Хексагонална Гума Тегови со Метални Рачки (Големина : 5kg)

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Тие, исто така може да се остави во место и нема да биде блокиран кога се чуваат. ★ Гума-како слој, исто така, им помага на заштита на подот и им овозможува на противтежа да се користи во затворени простории и на отворено. ★ Го изберат правото тежина за вашите секојдневни активности, преференции и повторувања. ★ Тие, исто така може да се остави во место и нема да биде блокиран за време на чување. ★ Трајни леано железо материјал е многу погодна за внатрешна и надворешна вежба. -Тие се чуваат безбедно, каде што можете да ги остави да се обезбеди безбедно вршење на животната средина и лесниот зафат во вашата секојдневна вежба.

Избор на клиент

GLVSZ Прилагодливи Гира Barbell Тежина Пар Вкупно 88 LB, Dumbellsweights Сет, Слободни Тежини Тегови, 2 во 1 Поставува Обновено
GLVSZ Прилагодливи Гира Barbell Тежина Пар Вкупно 88 LB, Dumbellsweights Сет, Слободни Тежини Тегови, 2 во 1 Поставува

Effectly се разликуваат вашиот тренингот рутина дури и повеќе.Тоа Е Побезбедна И Постабилна Од Друга Опрема

DEN 0.00
GYK Octagonal Тегови, Дома Barbell и Handbell за Фитнес Опрема за Вежбање,Прилагодлив Тегови Тегови,Фитнес и боди билдинг Обновено
GYK Octagonal Тегови, Дома Barbell и Handbell за Фитнес Опрема за Вежбање,Прилагодлив Тегови Тегови,Фитнес и боди билдинг

▶ На octagonal стабилна гира е сигурна и стабилна, антитркалање, слободно да расклопување, чистење и еколошк

DEN 0.00
Unipack Прилагодливи Тежина на Леано Железо Тегови Поставите 105lbs Обновено
Unipack Прилагодливи Тежина на Леано Железо Тегови Поставите 105lbs

Висок квалитет леано железо прилагодливи тежина гира сет.Вклучува две текстура солидна хром рачки, чет�

DEN 2054.40
Јајце Тегови Прилагодливи Тегови Обновено
Јајце Тегови Прилагодливи Тегови

ВИСОККВАЛИТЕТ : Направени Од Нерѓосувачки Челик.СИГУРЕН : Живот Време Гарантен.Овој уникатен Јајце Тежи

DEN 1663.20
PUTEARDAT £ 20 тегови, на 2 - вежба & фитнес тегови салата гира поставите фитнес Вежби Опрема телесната тежина excersize Обновено
PUTEARDAT £ 20 тегови, на 2 - вежба & фитнес тегови салата гира поставите фитнес Вежби Опрема телесната тежина excersize

Со ова дома тренингот опрема, ќе заштедите значителна количина на време, додека се уште добивање на резу

DEN 0.00
Прилагодливи Гира Сет,Фитнес Опрема,Тегови, Barbell Сет,за Фитнес и боди билдинг Дигање Обука Дом Салата Обновено
Прилагодливи Гира Сет,Фитнес Опрема,Тегови, Barbell Сет,за Фитнес и боди билдинг Дигање Обука Дом Салата

●Сестраност : Овие тегови се совршен за серии на вежби, вклучувајќи чекан и biceps кадрици и triceps проширува�

DEN 17317.92
PUTEARDAT 5 фунти dumbells на 2 - гума гира поставите почетниот гира поставите Сила за Обука Опрема телесната тежина салата Обновено
22 Килограми Тежина Тегови, Сет Од 2 - Dumbell Тежина Поставени со Не се Лизга Barbell Род Гира Таблети Не се Лизга Рачка Обновено
Олимписки Barbell Тежина Set - Прилагодливи Тегови Сет со Гира Прачки Гира Таблети Не се Лизга Справи Дома Салата за Обука Обновено
Фитнес Гира Сет,Хексагонална Челик Гира Пар со Rubberized Школка,Укинување Dumbells за Тело Тренингот Дом Салата Црна Обновено
Фитнес Гира Сет,Хексагонална Челик Гира Пар со Rubberized Школка,Укинување Dumbells за Тело Тренингот Дом Салата Црна

Различни Спецификации Се Достапни за да ги Исполнат Интензитетот на Вежбањето во Различни Фази.Контрол

DEN 0.00
Barbell Сет Тегови,Прилагодлив Гира,Солидна Кондиција Гира Поставите Безбедност Не се Лизга Тегови Салата за Вежбање,за Обновено
Unofit Neoprene Обложени Еден Гира Обновено
Unofit Neoprene Обложени Еден Гира

СЕ ПРОДАВААТ ПОЕДИНЕЧНО.Одберете 2 парчиња во случај да треба сет.Идеален за во домот тренинг програми.Н

DEN 0.00
N/AB Прилагодливи Тегови Тегови Поставите Barbell: 66 Кг Barbell Сет 3-во-1 Брз Конверзија со Nonslip Поврзување Род Жени Обновено
N/AB Прилагодливи Тегови Тегови Поставите Barbell: 66 Кг Barbell Сет 3-во-1 Брз Конверзија со Nonslip Поврзување Род Жени

Слободен комбинација е поудобно : тежината може слободно да се прилагоди за да одговара на употреба на р

DEN 0.00