Apres Гел-X Совети Природно-Stiletto-Долго 10sizes (500pcs/Set)

Apres Гел-X Совети Природно-Stiletto-Долго 10sizes (500pcs/Set)

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Apres Гел-X Совети Природно-Stiletto-Долго 10sizes (500pcs/Set).Пробајте различни форми и стилови на совети со нашите полето на совети!Една кутија вклучува 50pcs на 10 големини, вкупно 500pcs.Нашите Гел-X совети се специјално формулиран надвор од мека гел за да ви овозможи со удобен и лесен помине подобрување, без оштетување на доградба на акрилни или тешко гел.Користете Гел-X совети со нашите Прошири Гел за да се осигура 4+ недели на силна носат на природни нокти и да ја направат отстранување едноставен и лесен!Двете Гел-X совети и Продолжи Гел се составени од мека гел, со што се овозможува истите да се натопени исклучување во рок од 15-20 минути.Стил : Природен Облик : Stiletto Должина : Долги Овие совети се дел од нашата Природна линија, кои имаат рамниот површината и помалку C-Кривата во однос на совети во нашата Обликувана линија.Нашата Природна линија е поудобно за рамниот заноктиците, бидејќи совети се во состојба да ги покрие двете страни на природни нокти подобро.

Избор на клиент

LJJSMG Лажни Нокти,Розова Долго Притиснете на Ноктите Долго Балерина, Лажни Нокти Совети 24 компјутери Целосно Покривање Обновено
JSCLIFE 1100PCS Половина Поклопец В/У Криви Долго Ковчег Форма Лажни Нокти Совети, 11Sizes, Балерина, Вештачки Помине уметност Обновено
LoveOurHome 100pc Божиќ Зелена Ковчег Притиснете на Ноктите Боја Долго Балерина, Лажни Нокти Совети Целосно Покривање Вештачки Обновено
AORAEM Stiletto Лажни Нокти Јасно Екстра Долг Остар Ноктите Уметност Совети 12 Големини 120 Компјутери Акрилик Лажни Нокти Обновено
500pcs Лажни Нокти Совети Лажни Нокти Висока Цврстина Нокти DIY Декорација Алатка нема потреба полирање(Јасно) Обновено
500pcs Лажни Нокти Совети Лажни Нокти Висока Цврстина Нокти DIY Декорација Алатка нема потреба полирање(Јасно)

Заштита на животната средина и без стимулација, можете да DIY ноктите како ви се допаѓа.Ергономски дизајн

DEN 0.00
Лажни Нокти Совети,100 Компјутери Долго Лажни Ноктите Ковчег за Девојки,Долго Балерина, Лажни Нокти Совети,се Користи за Обновено
cloforsale 24pcs/Кутија Балерина, Монтажни Целосно Покривање Нокти Алатка Помине Совети Долго Ковчег француски Лажни Нокти Обновено
WEILUSI 500Pcs XXL C-Крива Плоштадот француски Лажни Нокти Притиснете на Ноктите Половина Покрие Екстра Долг Форми Акрилик Обновено
Yimart 120pcs Бела/Избриши/Природни Долг Остар Stiletto Лажни Нокти Совет Лажни Помине Уметност Совети (Јасно) Обновено
Yimart 120pcs Бела/Избриши/Природни Долг Остар Stiletto Лажни Нокти Совет Лажни Помине Уметност Совети (Јасно)

5 cm или па Големина : 112 големина, 10pcs на секоја големина подготвени да се носат,салон за нокти, Направи ваш

DEN 167.76
Makartt Краток Овална Помине Совети пакет Помине Лепак Гел,500pcs Притиснете на Ноктите Впие Исклучување Помине Совети Обновено
Краток Плоштадот Лажни Нокти, 24 Компјутери Вештачки Нокти Совети ABS Солидна Боја за Страни за Состаноци(F156) Обновено
Краток Плоштадот Лажни Нокти, 24 Компјутери Вештачки Нокти Совети ABS Солидна Боја за Страни за Состаноци(F156)

Дали сте професионален маникир експерт или нокти ученик, ова нокти ќе ви даде несекојдневно искуство...

DEN 162.96
Yokilly 120 Парчиња Природни француски Лажни Нокти,Акрилик Лажни Ноктите Комплет Вклучувајќи 12 Различни Големина Кратко Обновено