Клипови А5 20 Дупки Б5 26 Дупки A4 30 Дупки DIY Дупка Перфоратор Лабава Лист Дупка Удар рачно изработени Лабава-Лист Хартија Дупка Перфоратор за Статистика - (Боја: Жолта)

Клипови А5 20 Дупки Б5 26 Дупки A4 30 Дупки DIY Дупка Перфоратор Лабава Лист Дупка Удар рачно изработени Лабава-Лист Хартија

DEN 1065.60

Обновено

Достапно за нарачка

Боја : Жолта.Број на модел : 99h9. Тип : Стандард Удар.Модел : 99h9. Удар дебелина : 6. А5(20 дупки)Б5(26 дупки) A4(30 дупки) DIY Дупка Перфоратор Лабава Лист Дупка Удар рачно изработени Лабава-лист Хартија Дупка Перфоратор за Office Installation метод : manual6mm aperture7mm хартија хранење depth Hole проред 9.5 mm Suitable за А5 (20 дупки) Б5 (26 дупки) A4 (30 дупки)Точка специфики : број на Модел : 99h9 Type : Стандард Punch Model : 99h9 Punch дебелина : 6 Punching метод : Manual Number на дупки : 26 Packing : Carton Net тежина : 200g Colour : Бела сина, зелена.

Избор на клиент

WhiteCoat Clipboard - Нане - Говор-Јазик Патологија Издание Обновено
WhiteCoat Clipboard - Нане - Говор-Јазик Патологија Издание

СВИТЛИВА ГОВОР ПАТОЛОГИЈА CLIPBOARD СОВРШЕН ЗА ПАТОЛОГ НА ГОВОРОТ И ГОВОРНАТА ПАТОЛОГИЈА СТУДЕНТИ!.ЛЕСЕН АЛ

DEN 910.80
Среќен Мајки Ден Женска Смешно Симпатична Кратко Sleeve Писмо Печати Графички Tee Блузи Лабава Мајка Кошула Подарок Мама Обновено
Lemical A4 Транспарентен Датотека Кутии за Складирање Clipboard Виси Списание Датотека Организатор A4 Clipboard Датотека Обновено
Lemical A4 Транспарентен Датотека Кутии за Складирање Clipboard Виси Списание Датотека Организатор A4 Clipboard Датотека

Ажурирани Функција Оваа пластична табла со исечоци има задната виси дупка, која може да се закачи на ѕи�

DEN 311.76
Посредникот Дрво Боја со Здрав Нерѓосувачки Челик Пролет Клип, Стандардна Големина Hardboard Клип Одбор за Училницата, Обновено
Пинк Hardcover Свитлива Clipboard-Folio Folder - w/Писмо, Големина Notepad Џеб, Пенкало Јамка & Бизнис Картичка, Кожа Портфолио Обновено
Пинк Hardcover Свитлива Clipboard-Folio Folder - w/Писмо, Големина Notepad Џеб, Пенкало Јамка & Бизнис Картичка, Кожа Портфолио

СВИТЛИВА CLIPBOARD FOLIO ова чување складиште има сите одличен дизајн, тоа може да 360 степени пати назад, има hard

DEN 0.00
Трговија Потрагата Писмо, Големина Clipboards Низок Профил Клип, Hardboard (Пакување од 12) Обновено
Трговија Потрагата Писмо, Големина Clipboards Низок Профил Клип, Hardboard (Пакување од 12)

Мазните површини на двете страни и агли со заоблени агли.Стигнале виси јамка stows настрана кога не е потр�

DEN 406.80
Среќен Мајки Ден Женска Смешно Симпатична Кратко Sleeve Писмо Печати Графички Tee Блузи Лабава Мајка Кошула Подарок Мама Обновено