JMYCYO Мал Меур Кислород Убавина Машина Лицето Навлажнувачки Спреј Хидро Dermabrasion Вода Кислород Авион Машина Вакуум Blackhead Отстранување Салон за Убавина

JMYCYO Мал Меур Кислород Убавина Машина Лицето Навлажнувачки Спреј Хидро Dermabrasion Вода Кислород Авион Машина Вакуум

DEN 4319.04

Обновено

Достапно за нарачка

На нечистотијата може да се отстрани и потоа се користи за нормално. Не го помрднувајте решение резервоарот и sump кога го користите instrument2. ☀ ДЛАБОКО во КОЖАТА се ЧИСТИ - помага нежно разлиствам, чиста blackheads, остатоци, мртвата кожа, флеки, нафта и нечистотијата од вашето лице. Инјектираат хранливи материи при цицање blackheads3.Ве молиме да се стави вода во решението кофа и да се сврти на машината. Длабоко чистење на skin2.

Item Type: Water Oxygen Jet Beauty Machine
Material: ABS
Voltage: 100-240V AC 50/ 60Hz
Color: As Pictures Show
Size: 23 x 26 x 16 cm/9 x 10.2 x 6.2 Inch
Weight: Approx. 2950g
Features:
1. Deep cleansing of the skin :
2. Inject nutrients when sucking blackheads :
3. The skin is tightly shaped and the pores are reduced :
4. Skin reconstruction after surgery New technology: vacuum negative pressure principle
5. The most important thing is: easy to operate
Package List:
1 * Beauty Machine :
1 * Suction head handle :
1 * Oxygen sprayer handle (B Include) :
2 * Facial suction head :
2 * Nose suction head :
1 * Power adapter :
1 * User Manual :
Precautions:
1. Do not move the solution tank and the sump when using the instrument :
2. Please do not put the handle on the ground during use to avoid the solution flowing out :
3. Thoroughly clean the massage head after use :
4. Clean the face after use :
5. Be sure to empty the residual liquid when storing the product :
1. Do not exceed the maximum scale in the solution bucket. If the solution overflows during use and drips onto the machine, wipe it off in time! Prevent damage to the machine! :
2. If the suction of the product is not strong, it is because the dirt is blocking the tip. Please put water in the solution bucket and turn on the machine. The dirt can be removed and then used normally. :

Избор на клиент

HDLWIS Водород Кислород Убавина Машина, 7 во 1 Мултифункционален Вакуум Чистење на Лицето Хидро Вода Кислород Џет Кора Обновено
HEYUANPIUS Мини Лицето Steamer, Мини Нано Лице Steamer USB NebulizerFace Хидратантен за Нега на Кожата на Жените на Лицето Обновено
HEYUANPIUS Мини Лицето Steamer, Мини Нано Лице Steamer USB NebulizerFace Хидратантен за Нега на Кожата на Жените на Лицето

На течност во резервоарот за вода станува нанометри магла, што е повеќе лесно се апсорбира во кожата...

DEN 0.00
HHYGR Лицето Steamer, Лицето Steamer Сауна Порите Чисти, Топли Магла Навлажнувачки Овлажнител, Темп Контрола Брзо Пареа Обновено
HHYGR Лицето Steamer, Лицето Steamer Сауна Порите Чисти, Топли Магла Навлажнувачки Овлажнител, Темп Контрола Брзо Пареа

2 во 1 Лице Steamer : Ова лице steamer за лицето има и на лицето сауна и inhaler функции да ги задоволи вашите различн�

DEN 837.60
Naisde Лице Steamer Лицето Sprayer Овлажнител Преносни Рака Господин Убавина Нега на Кожата USB Полнење Машина 30ml Розова,Убавина Обновено
Корисна Магла Sprayer Кул Лицето Овлажнител,20ml Преносни Вода Sprayer Лицето Steamer Убавина Навлажнувачки Алатка Бела Обновено
Корисна Магла Sprayer Кул Лицето Овлажнител,20ml Преносни Вода Sprayer Лицето Steamer Убавина Навлажнувачки Алатка Бела

Добар навлажнувачки и освежување, што на вашата кожа удобно.Тоа може ефикасно да навлезат во кожата, и г�

DEN 153.36
OJZZG Хидро-Dermabrasion Лицето Машина, 7 во 1 Мултифункционален Вакуум Лице Sprayer Чистење Хидро Вода Кислород Џет Кора Обновено
OJZZG Хидро-Dermabrasion Лицето Машина, 7 во 1 Мултифункционален Вакуум Лице Sprayer Чистење Хидро Вода Кислород Џет Кора

ПРОФЕСИОНАЛНИ УБАВИНА еднаш, тоа е еквивалентно на користење на 8 хидратантен маски, и овој производ не

DEN 9021.60
JIHAE115 лупа 800W Професионални Стојат Ладно&Топла Лицето Steamer Бањата Убавина Лице Сауна Домашен Спа Салон Шминка Користите Обновено
1pcs Жените Мини Лицето Steamer, Корисна Навлажнувачки Магла Sprayer, Atomization за Нега на Кожата Steamer, USB Полнење Обновено
1pcs Жените Мини Лицето Steamer, Корисна Навлажнувачки Магла Sprayer, Atomization за Нега на Кожата Steamer, USB Полнење

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 20 ml складирање јачина на звук може да произведе многу од магла, не треба да додадете во�

DEN 455.76
USB Нано Господин Лицето Преносни Мини Корисна Sprayer Лице Магла Лицето Спреј (Розова, Бела, Виолетова, Светло Зелена) Обновено
Лицето Алатки за Нега на Лице Магла Мини Airbrush Кислород Спреј Пиштол За Кислород Убавина Машина Elitzia ETS104 Обновено
Лицето Алатки за Нега на Лице Магла Мини Airbrush Кислород Спреј Пиштол За Кислород Убавина Машина Elitzia ETS104

Сите метални, повисок квалитет, удобно да се одржи.Со дебелина на вредноста копчето, област големина, atomi

DEN 0.00
Fellibay за Нега на Кожата Алатки за Лице Нано Лицето Господин Преносни Мини Лице Магла Корисна Лицето Sprayer Обновено
Fellibay за Нега на Кожата Алатки за Лице Нано Лицето Господин Преносни Мини Лице Магла Корисна Лицето Sprayer

Тоа е добар помошник за вас да излезе како моќ банка со USB кабел.лицето steamer за лицето лесно операција, из�

DEN 239.76
Нано Магла Sprayer,Рачни се Соочуваат со Длабока Навлажнувачки Прскање Машина,Водород, Богата со Вода Магла Sprayer,USB Обновено
HEYUANPIUS Шминка Airbrush комплет, Лицето Вода Кислород Инјектор Машина Airbrush Компресор Нано Магла Sprayer Шминка Торта Обновено
HEYUANPIUS Шминка Airbrush комплет, Лицето Вода Кислород Инјектор Машина Airbrush Компресор Нано Магла Sprayer Шминка Торта

Парична казна нанониво на висок притисок на кислород инјекција може да го надополнува влага во длабочи�

DEN 0.00
Hann Лицето Steamer Професионални Синус Пареа Inhaler Лицето Кожата Крем Лицето Маска Сауна, Спа Пареа со Ароматерапијата Обновено
2 парчиња Нано Соочуваат со Спреј, Корисна Кул Магла Спреј Полнење преку USB Пренослив Лице Овлажнител, Свежи Навлажнувачки Обновено
Рачни Лицето Кислород Sprayer - 80ml Преносни Нано Лицето Господин Хидратантен Магла Sprayer Лицето Кислород Машина Вода Обновено
Вредност Пакети DHL Express Panpuri Јужна Belle Парфем Diffuser (Пакети на 4) Од Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Обновено
Вредност Пакети DHL Express Panpuri Јужна Belle Парфем Diffuser (Пакети на 4) Од Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати

✽ Поставување на еден софистициран амбиент, тоа носи слики на Далечниот Исток ✽ Овој парфем diffuser комби�

DEN 0.00
Лицето Корисна Магла Sprayer, се Соочуваат со Sprayer Handhold Преносни за Навлажнувачки Кожата(Виолетова) Обновено
Лицето Корисна Магла Sprayer, се Соочуваат со Sprayer Handhold Преносни за Навлажнувачки Кожата(Виолетова)

Цртан филм моделирање со шарени светло дизајн, симпатична и може да се даде на пријателите во вид на под�

DEN 0.00
Катана Лицето Steamer Со Арома Терапија Обновено
Катана Лицето Steamer Со Арома Терапија

Метално Тело, Стаклена тегла, Подвижен рака со ротациона совет.Озонската способност.Арома кошница.Ултр�

DEN 0.00
LUOYANFA USB Полнење Магла Sprayer, Нано Лицето Steamer, Корисна Мини, Визуелна Резервоарот за Вода Навлажнувачки&Хидратантен Обновено
Лицето Овлажнител, USB Полнење Преносни Рачен Лицето Овлажнител, Автоматско Исклучување, Транспарентна Обновено
Лицето Овлажнител, USB Полнење Преносни Рачен Лицето Овлажнител, Автоматско Исклучување, Транспарентна

Инјектираат природни молекули на вода во кожата, да го ублажи keratin, tenderize кожата, не сте млада и убава.Дом�

DEN 0.00
14 во 1 T5 Лицето на Машина со Стаклена Тегла Steamer и Флексибилни Зголемена Светилка Обновено
14 во 1 T5 Лицето на Машина со Стаклена Тегла Steamer и Флексибилни Зголемена Светилка

БЕСПЛАТНИ Следниот работен Ден од денот на Превозот и 2 годишна Гаранција, како и ЖИВОТОТ на УСЛУГИ на КЛ

DEN 239.52
Обновливи Спа Обраснат Крпи, Лицето Топла и Ладна Облога Корални Руно Крпа Лицето Steamer Крпа за Жени Против Стареење Обновено
Лицето Нано Господин, Преносни Мини Лице Кул Humidifie Sprayer, USB Chagring Хидратација Atomization Sprayer, Одговараат Обновено
Лицето Нано Господин, Преносни Мини Лице Кул Humidifie Sprayer, USB Chagring Хидратација Atomization Sprayer, Одговараат

Карактеристики : Материјал : ABS Watertank Капацитет : 20ml Капацитетот на Батеријата : 450m Ah Полнење : USB Chagring Врем�

DEN 215.76
Лицето Господин, Додавање На Влага Преносни Лицето Овлажнител, Преносни Со Usb Кабел Usb Полнење Домот Боја За Дома Обраснат Обновено
WZMBH USB Полнење Магла Sprayer, Нано Лицето Steamer, Корисна Мини, Визуелна Резервоарот за Вода Навлажнувачки&Хидратантен Обновено
Нано Лицето Господин | UrChoice Кул Магла Лицето Корисна Магла Sprayer со Огледало Дизајн на Врвот | Навлажнувачки и Хидратантен Обновено
Б Baosity Лицето Магла Sprayer Девојки Возрасни USB Полнење Steamer Овлажнител - Бела Обновено
Б Baosity Лицето Магла Sprayer Девојки Возрасни USB Полнење Steamer Овлажнител - Бела

Добредојдовте на нашата продавница.Опис : Ултра фина магла sprayer може подобро за подобрување на кожата а�

DEN 0.00