KLHHG Силна Туш Caddy 2 Ниво Бања Агол Полица Организатор Полиран Chrome Не е Потребно Дупчење Кошница Држачот за Ѕид за правилно Поставена за Кујна

KLHHG Силна Туш Caddy 2 Ниво Бања Агол Полица Организатор Полиран Chrome Не е Потребно Дупчење Кошница Држачот за Ѕид за

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Големина : 250x250x460mm,материјал : не ' рѓосувачки челик,број на слоеви : 2 слоеви,товарот : 30 KGR.,инсталација : удирање на инсталацијата,производ во боја : сребро.Креативни срце облик, дизајн,мулти-функција за складирање,двојно кука,дренажа нето-за да се спречи бактериски раст.Голем капацитет за складирање на сапун,шампон,лицето чистење,лосион,четка.Најдобро е да ги зачувувате и организирате бања додатоци,материјали за перење,кујна gadgets,.Погоден за монтажа во купатила,кујни,бањи,итн.Оваа бања рамка е соодветна за мермер,base,стакло,плочки,речиси секоја површина.Име на производ : Туш кабина бања rack Product големина : 250x250x460mm Material : Нерѓосувачки steel Product тежина : околу 1500 grams Installation : удирање installation Carrying капацитет : 30 KGNumber на подови : 2 floors Color : silver Suitable место : купатило,кујна,дневна соба,балкон,трпезарија,спална соба*Одржување : 1.Исплакнете ја површината редовно со вода и потоа исушете со мека крпа.2.Чиста тешко да се отстрани нечистотијата со неутрална со блага течни и безбојни стаклени cleaner3.Обидете се да се избегне контакт со кисели средства за чистење,груби материјали или абразивни cleaners Provides доволно простор за складирање секојдневно производи што ви е потребно во бањата или кујната.

Избор на клиент

XMSH Бања Организатор Полици Нерѓосувачки Челик Плоштадот Крпа Багажник, Хартија Носителот Сапун Рек Туш Организатор (Боја Обновено
QSND Рака Рек Туш Гел Шише Рек Носителот Метал Шампон Држачот за Шампон Лосион за Течен Сапун Фармацевт Шише Обновено
QSND Рака Рек Туш Гел Шише Рек Носителот Метал Шампон Држачот за Шампон Лосион за Течен Сапун Фармацевт Шише

Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тип : Црно33mm / Black27mm / Сребро33mm / Сребро27mm Производ Голем

DEN 638.40
Туш Организатор Агол, Sotfamily Пластични Туш Управување со Лепило Подлога, Ѕид Монтирани Мали Туш Полици за Плочка Ѕидови Обновено
AGNBC Стои Полица Единици Бања Полица Бања Лепило за Складирање Рек Кујна Дома Декорација Агол Туш Полица Рек Складирање Обновено
SWAMTIK Туш Caddy Вшмукување Чаша Без Дупчење Туш Полица Сет за Бања & Кујна - Бела Обновено
SWAMTIK Туш Caddy Вшмукување Чаша Без Дупчење Туш Полица Сет за Бања & Кујна - Бела

Голем капацитет да ги исполни вашите сместување потреби, да се направи целосна употреба на вертикална п

DEN 0.00
ZHANMAM Бања Агол Полица на Ѕидот Монтирани 2 Ниво Полици Алуминиум Туш Кошница Бања Прибор 40~60cm Дупчење 0129 (Големина Обновено
VNKZI Лепило Туш Caddy Полица Организатор, Без Дупчење од Нерѓосувачки Челик Rustproof Ѕид Кабина Кошница Голема Вшмукување Обновено
ASDFGHJKL Бања Полица Агол Складирање Рек Организатор Туш Ѕид Полица Лепило Не Дупчење Железо Кујна Бања Shelve Обновено
ASDFGHJKL Бања Полица Агол Складирање Рек Организатор Туш Ѕид Полица Лепило Не Дупчење Железо Кујна Бања Shelve

Ѕидот монтиран и не дупчење е потребно, лесно да се направи вашиот простор уреден.Овие полици, може да се

DEN 0.00
2 Пакет Агол Туш Caddy, од не ' Рѓосувачки Челик Туш Полиците, Ѕид Монтирани Бања Полица со Лепило, Полица Организаторот Обновено
WWFF Сребро Правоаголник Туш Caddy Агол Полици Нерѓосувачки Челик Туш Кошница Виси Бања Туш Полица Toiletries Организатор Обновено
illombo Рака Рек Туш Гел Шише Рек Носителот Метал Шампон Држачот за Шампон Лосион за Течен Сапун Фармацевт Шише Обновено
illombo Рака Рек Туш Гел Шише Рек Носителот Метал Шампон Држачот за Шампон Лосион за Течен Сапун Фармацевт Шише

Туш гел шише кука може да се инсталира лесно и брзо без никакви вештини или алатки.Пакетот Вклучува : 1x Т�

DEN 0.00
WWFF Бања Полица Бања Рек Бања Складирање Туш Caddy Виси Бања Полици Бања Полица Бања Полица Не Дупчење Туш Полици Туш Обновено
Ѕидот Бања Кабинет Бања, Кујна Складирање Организатор w/ 4 Полици Бела Обновено
Ѕидот Бања Кабинет Бања, Кујна Складирање Организатор w/ 4 Полици Бела

Карактеристики : 1 Направени од високо квалитетен материјал, мазни, цврсти и издржливи 2 Има долг животен

DEN 0.00
Zzxxc Мулти-Слој Туш Полица, Пластични Монтажни Слетување Организатор Чување Полиците за Бања Кујна, Спална соба Бела боја Обновено
CGMIA Туш Cassy Само Лепило Туш Caddy Туш Caddy Нема Рѓа Ѕид Монтирани Туш Caddy Лепило за Складирање Полица Не Дупчење Обновено
CGMIA Туш Cassy Само Лепило Туш Caddy Туш Caddy Нема Рѓа Ѕид Монтирани Туш Caddy Лепило за Складирање Полица Не Дупчење

Тоа е повеќе издржливи и посилна од вшмукување чаша 100% Rustproof 304 од не ' Рѓосувачки Челик туш caddy е лесно и �

DEN 0.00
zwj Туш Caddy Полица Лебди Стаклени Полици Бања Плоштадот Калено Стакло Полица со Железнички Ѕид Монтирани 3 Тиер 24 Инчи, Обновено
KUWD Бања Туш Полица Организатор Без Дупчење, Ѕид Монтирани Туш Складирање Кошница со Себе Лепило Налепници, Пластични Обновено
Едноставен Дизајн Мрежа Caddy Обновено
Едноставен Дизајн Мрежа Caddy

8.5"H x 8"W x 6"D Големи центар џебови со дупки за лесно одвод 6 странични џебови.Лесна за носење рачки.ПВЦ, поли

DEN 0.00
SJSLSJSL Бања Пешкир Носителот Туш Полица Организатор Удар Слободни Rotatable Нерѓосувачки Челик, 3 Стилови (Боја : Слој Обновено
CHENX1NN Бања Полици Стакло Агол Полица Шини,Туш Организатор Монтирани во Нерѓосувачки Челик (Боја:3tiers) Обновено
CHENX1NN Бања Полици Стакло Агол Полица Шини,Туш Организатор Монтирани во Нерѓосувачки Челик (Боја:3tiers)

Материјал : Направен од Sпремија одделение од нерѓосувачки челик и хром заврши,rustproof,цврсти и издржливи.�

DEN 0.00
Ѕидот Монтирани Бања Полица со Две Лепливи Куки Не Дупчење Складирање Организатор Antirust Погоден за Тоалет ученичкиот Обновено
Pinelaxy Јасно Водоотпорен Toiletry Торба Организаторот за Бања Туш Торба Ѕид Виси, Toiletries Кеса за да може да се Види Обновено
Pinelaxy Јасно Водоотпорен Toiletry Торба Организаторот за Бања Туш Торба Ѕид Виси, Toiletries Кеса за да може да се Види

Водоотпорен Туш Торба : Направени од водоотпорен и еколошки TPU.Овој дизајн со капакот не само што може да

DEN 359.76
JiatuA Пластична Кошница, во која се Справува со Туш Caddy Преносни Организатор Tote Туш Кошница Складирање Корпа за Бања, Обновено
2 парчиња Сребро ABS Electroplating Туш Кревање Железнички Заградата База Бања Прибор Туш База Туш Лифт Рамна Нога Маска Обновено
2 парчиња Сребро ABS Electroplating Туш Кревање Железнички Заградата База Бања Прибор Туш База Туш Лифт Рамна Нога Маска

Изработени од АБС материјал, издржлив и долг животен век.Површината е на electroplating третман, тоа е светла к�

DEN 186.72
zwj Туш Caddy Полица Калено Стакло Полица Плоштадот Бања Полици Ѕид Монтирани 24 Инчи не ' Рѓосувачки Челик Полирање Заврши Обновено
Gornorriss Насловна & Градинарски Производи Бања Складирање Clothespin Мрежа Торба Куки Виси Торба Организатор Туш Када Обновено
Gornorriss Насловна & Градинарски Производи Бања Складирање Clothespin Мрежа Торба Куки Виси Торба Организатор Туш Када

Тоа е погоден за вчитување на вашата облека, козметика, Шампон, Туш Гел, и др.Мрежа чантата може да го спа�

DEN 0.00