Пневматски Riveter, 400rpm Само Заклучување Занитвам Легиран Челик за М8 Навртки M10

Пневматски Riveter, 400rpm Само Заклучување Занитвам Легиран Челик за М8 Навртки M10

DEN 1500.00

Обновено

Достапно за нарачка

Стабилна Работа : слободно брзина е 400rpm, работи правилно, и работата е ефикасна и за труд заштеда. Силни се Повлече Сила : На работен притисок е 0. Направени од Легиран Челик : Користење на легиран челик материјал, со висока цврстина и отпорност на абење, не е лесно да се деформира по долгорочна употреба.Широка Примена : Широко се користат во домашна декорација, автомобилот производство, сад, електрични одржување и машинерија производство, итн. Усогласување на поврзување прачка со картичка позиција во машината и да се стави тоа in2.Како да го Користите : Само Заклучување Главата Замена : 1. Притиснете го копчето на алатката само locking ring inward3.Направени од Легиран Челик : Користење на легиран челик материјал, со висока цврстина и отпорност на абење, не е лесно да се деформира по долгорочна употреба.Функција : 1. Усогласување на пиштол на главата со поврзување прачка и ја стави in4. Држете орев, притиснете на F опрема на напред ротација се активира, и завртки орев во се додека не само што се допира со пиштол на главата.8 MPA, со силно влечење на сила, погоден за прицврстување на металните плочи, цевки, кабинети и др.Тесна Конекција : Со стандард 1/4in влезот конектор, врската е тесна без истекување, и има силна practicability. Тесна Конекција : Со стандард 1/4in влезот конектор, врската е тесна без истекување, и има силна practicability. Стабилна Работа : слободно брзина е 400rpm, работи правилно, и работата е ефикасна и за труд заштеда.

Избор на клиент

flygogo MXZN9 220Pcs Мешани Челик Занитвам Орев Rivnuts Blindnuts Nutserts М3-M10 Орев Вметнете Занитвам Асортиман Колекции Обновено
flygogo MXZN9 220Pcs Мешани Челик Занитвам Орев Rivnuts Blindnuts Nutserts М3-M10 Орев Вметнете Занитвам Асортиман Колекции

Карактеристики : Остварување на висок квалитет на јаглероден челик.цинк позлатен.Рамна глава.Knurled тело

DEN 0.00
М12 Занитвам Орев,100Pcs Челик Занитвам Лешник Боја е оближена со Цинк М12 Fastener Хардвер Индустриски Материјали Обновено
М12 Занитвам Орев,100Pcs Челик Занитвам Лешник Боја е оближена со Цинк М12 Fastener Хардвер Индустриски Материјали

Нут поцинкуван површината може да се спречи оштетување и исчезнува, и е отпорен на оксидација.Се корист�

DEN 1144.56
EuisdanAA 20 Компјутери M6 Тон Сребро Алуминиум Легура Тема Рамна Глава Занитвам Орев Nutserts(20 piezas M6 tono plateado Обновено
EuisdanAA 20 Компјутери M6 Тон Сребро Алуминиум Легура Тема Рамна Глава Занитвам Орев Nutserts(20 piezas M6 tono plateado

Име На Производ : Занитвам Орев; Материјал : Алуминиум Легура.Слепи тенки листови материјали кои се прем�

DEN 535.20
Алуминиум Flanged Обичен Занитвам Орев,Pk50,Пакет На 6 Обновено
Алуминиум Flanged Обичен Занитвам Орев,Pk50,Пакет На 6

Занитвам Орев.Инч.Алуминиум.Отворен Крај.Занитвам Орев Тип Flanged.Занитвам Орев, Инчен, Алуминиум, Отворен

DEN 1883.76
X-DREE 3мм Тема Кол 9mm Долго Метал Занитвам Орев Вметнете nutser_t Злато на Ѕвонење 50Pcs(3 мм Rosca Diám. 9 mm Larga Обновено
X-DREE 3мм Тема Кол 9mm Долго Метал Занитвам Орев Вметнете nutser_t Злато на Ѕвонење 50Pcs(3 мм Rosca Diám. 9 mm Larga

Име На Производ : Занитвам Орев; Материјал : Метал.Тежина : 39g; Пакет Содржина : 50(+ / 2%)Компјутери x Занитвам

DEN 1300.80
Hilitchi SAE Нерѓосувачки Челик Занитвам Ореви Навој Вметнете Rivnuts (1/4-20-(50PCS)) Обновено
Hilitchi SAE Нерѓосувачки Челик Занитвам Ореви Навој Вметнете Rivnuts (1/4-20-(50PCS))

Еднаш ќе се инсталира, тие седат тесни и безбедна ????【ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА】 Овие навој вметнете nutsert о

DEN 0.00
Занитвам Ореви сврзувачки елементи,150PCS 8-32UNC Цинк Позлатен Јаглероден Челик Рамна Глава Занитвам Орев Навој Вметнете Обновено
SIFDNRGNFN Навој Внесува 50pcs 10PCS M4 M5 M6 М8 M10 Цинк Легура Тема за Дрво Вметнете Орев Flanged Хексадецимален Вози Обновено
SIFDNRGNFN Навој Внесува 50pcs 10PCS M4 M5 M6 М8 M10 Цинк Легура Тема за Дрво Вметнете Орев Flanged Хексадецимален Вози

Орев има голема сила и влијание отпор, и е постабилна во врска со дрвен мебел, ефикасно да го спречува loose

DEN 0.00
findmall 900 Компјутери Метрички Занитвам Ореви Комплет Цинк Челик, Нерѓосувачки Челик, Алуминиум Навој Rivetnut Вметнете Обновено
Навој Вметнете Ореви Сет, Занитвам Ореви Слепи Возбудлив Ореви Поставени се Спречи Оштетување и Исчезнува Мали Димензии Обновено
Rivetnut Асортиман Комплет, Поцинкуван Површината Рамна Глава Навој Вметнете Nutsert Против Пролизгување Занитвам Орев Обновено
200pcs Навој Вметнете Орев M6 Алуминиум Занитвам Орев Fastener Додаток Обновено
200pcs Навој Вметнете Орев M6 Алуминиум Занитвам Орев Fastener Додаток

Висок квалитет : Занитвам ореви се изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал, безбеден и е

DEN 453.36
90pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Навој Rivetnut Вметнете Nutsert Занитвам Орев Асортиман Комплет, М3/ M4/ Обновено
90pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Навој Rivetnut Вметнете Nutsert Занитвам Орев Асортиман Комплет, М3/ M4/

【❤】 Количина : 90pcs; 【❤】се Користи за : автомобили, мебел и декорација на други електрични производи;...

DEN 0.00
Ochoos 1000Pcs/Многу M6x15mm Алуминиум Рамна Глава Занитвам Орев Слепи Вметнете Орев ЗАНИТВАМ-НУТ Обновено
Ochoos 1000Pcs/Многу M6x15mm Алуминиум Рамна Глава Занитвам Орев Слепи Вметнете Орев ЗАНИТВАМ-НУТ

Број на модел : M6*15mm.Спецификација : M6 Материјал : Цинк Легура.Е прилагодено : Yes.Diy материјали : Дрво.Добред

DEN 2042.40
Keadic 205Pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Занитвам Орев Assort Поставите Рамна Глава Навој Rivetnut Вметнете Nutserts Обновено
Keadic 205Pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Занитвам Орев Assort Поставите Рамна Глава Навој Rivetnut Вметнете Nutserts

Рамна Глава Навој Вметнете Nutsert 3 ТОПЛО СОВЕТИ Ако има било какви прашања, се чувствуваат слободни да ме

DEN 0.00
10Pcs Надворешни парична Казна Заб Челик Жица Тема Insert, 303 Нерѓосувачки Челик Тема Обвивка, Внатрешен М8 x 1.25 Надворешниот Обновено
Sealey TIFHM5 Навој Insert (Занитвам Орев) М5 Целосна Хексадецимален Стандард Страната Пакување од 50 Обновено
Sealey TIFHM5 Навој Insert (Занитвам Орев) М5 Целосна Хексадецимален Стандард Страната Пакување од 50

Производителот гаранција може да не се применува.Целосна хексадецимален, цинк позлатен навој влошки.Ст

DEN 0.00
205pcs М3-M10 Нерѓосувачки Челик Занитвам Орев Рамна Глава Навој Занитвам Орев Асортиман Комплет со Складирање Кутија Обновено
Занитвам Лешник, Орев Fastener Хардвер Делови за Производствени Индустрии Обновено
Занитвам Лешник, Орев Fastener Хардвер Делови за Производствени Индустрии

Таа донесува мрежа кутија дизајн, што е погодно за до продавница и да потрае.Постојат 150 занитвам ореви н

DEN 544.80
X-DREE M10 Тема Кол Рамна Глава Половина Хексадецимален Тело Вметнете nutser_t Занитвам Орев Fastener 70pcs(M10 Rosca Кол Обновено
X-DREE M10 Тема Кол Рамна Глава Половина Хексадецимален Тело Вметнете nutser_t Занитвам Орев Fastener 70pcs(M10 Rosca Кол

Тема Големина : M10 / 0.4"; Име На Производ : Занитвам Орев; Материјал : Метал.Тежина : 923g; Пакет Содржина : 70(+ /

DEN 0.00
SIFDNRGNFN Навој Внесува 1/5pcs M6 М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик Големи Рамни Хексадецимален Хексагонални Socket Head Обновено
SIFDNRGNFN Навој Внесува 1/5pcs M6 М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик Големи Рамни Хексадецимален Хексагонални Socket Head

Орев има голема сила и влијание отпор, и е постабилна во врска со дрвен мебел, ефикасно да го спречува loose

DEN 0.00
M10 Занитвам Орев Мали Страната Knurled Тело, Цинк Позлатен Челик, Контрола Опсег (.027-.150), (Количина: 1600), Слепи Обновено
M10 Занитвам Орев Мали Страната Knurled Тело, Цинк Позлатен Челик, Контрола Опсег (.027-.150), (Количина: 1600), Слепи

Мали Страната Knurled Тело.На внатрешно цилиндрични навој fastener, се отвори на двата краја со низок профил, гл

DEN 7487.76
CHUANG Лесно 185Pcs Занитвам Ореви Метрички Навој Rivnut Вметнете Rivetnut Nutsert Асортиман Комплет Наместен на 304 Нерѓосувачки Обновено
М8 Занитвам Орев Големи Страната Knurled Тело, Цинк Позлатен Челик, Контрола Опсег (.150-.312), (Количина: 1600), Слепи Обновено
М8 Занитвам Орев Големи Страната Knurled Тело, Цинк Позлатен Челик, Контрола Опсег (.150-.312), (Количина: 1600), Слепи

Голем Страната Knurled Тело.На внатрешно цилиндрични навој fastener, се отвори на двата краја со голем страната

DEN 0.00
1/20x 304 од не ' Рѓосувачки Челик CLS Орев Притиснете Вметнување Занитвам Орев Nutsert Rivnut Плоча 0.8-3.2 mm M2/М2.5/М3/M4/М5/M6/М8/M10 Обновено
1/20x 304 од не ' Рѓосувачки Челик CLS Орев Притиснете Вметнување Занитвам Орев Nutsert Rivnut Плоча 0.8-3.2 mm M2/М2.5/М3/M4/М5/M6/М8/M10

Таму се на висок квалитет метрички навој самонепобитниот ореви.Материјал 304(А270) не ' рѓосувачки челик.Ма

DEN 1219.20