LENTION 6FT USB C до 2.0 HDMI Кабел Адаптер (4K/60Hz) Компатибилен 2021- MacBook Pro, Новиот iPad/Површина/Mac Воздухот, Samsung S21/S20/S10, Имајте на ум 21/20/10, Стабилна Возачот Уверение (CB-CU707-2M, Простор

LENTION 6FT USB C до 2.0 HDMI Кабел Адаптер (4K/60Hz) Компатибилен 2021- MacBook Pro, Новиот iPad/Површина/Mac Воздухот,

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

A : Генерално, екранот не е прикажан поради неправилна прилагодувања, дали Apple компјутер е вметната во снабдувањето со електрична енергија, поврзани со глувчето и тастатурата, дали капакот е затворен во "Десктоп Режим", без разлика дали Win компјутер е погрешно избран како "Компјутер на Екранот Само" или "Вториот Екран Само".Компатибилен со Apple 2016/2017/2018/2019/2020/2021 Mac Book Pro 13/15/16 (Thunderbolt 3), Новиот Mac Book Air/i Pad/i Mac, Surface Pro 7/Книга 2/Оди, HP, Dell, Acer, Samsung, и уреди поддршка ДП ALT Режим.0 или повисоко да бидете во можност да се излез 4 K60 Hz.14 pound Casing : Алуминиум Легура. (Ве молиме, бидете сигурни дека вашиот надворешен дисплеј уреди ја поддржуваат HDMI влез).Plug and Play - Без возачот / софтвер потребен.Да ги реши овие фатални проблеми, LENTION објавени на напредни индустриски стандард Стабилна Возачот да им помогне на купувачите купуваат производи со доверба.0 стандард за да им помогне на купувачите се купи со доверба.Генијален Не се лизга Дизајн - User-friendly не се лизга конектор за полесно приклучокот и отстранете.Иновација на USB-C технологија носи револуционерни промени за целата електронската индустрија, кои redefines како тенок уред може да биде.Тежина : 0.USB-C до HDMI - Max резолуција излез е 4 K (4096x2160)@60 Hz, доставување на ultra high definition видео записи и слики на надворешен дисплеј уреди, до 60 Hz refresh стапки, без blur, нарушување и одлагање.4 USB-C интерфејс и бидете сигурни дека конекцијата кабелот е HDMI2.Стабилен и сигурен начин да се прошири на USB порти станува се повеќе и повеќе е важно.0 Заверена - LENTION објавени на напредни Стабилна Возачот 3.

Избор на клиент

BHDK HDMI Приемник, Практични HDMI Extender 1080P HD со Автоматско Изедначување Систем за Прикажување Додатоци(Transl) Обновено
BHDK HDMI Приемник, Практични HDMI Extender 1080P HD со Автоматско Изедначување Систем за Прикажување Додатоци(Transl)

Поддршка сигнал 1080 P во 50 Hz / 60hz HD дисплеј, може да се користи како splitter Вграден моќен чип, оптимизиран кол

DEN 494.40
4K HDMI Кабел 1 ft - Сино - Плетенка Најлон Кабелот & 24K Злато Позлатен Конектори, Ritz Опрема High Speed HDMI 2.0 со Обновено
4K HDMI Кабел 1 ft - Сино - Плетенка Најлон Кабелот & 24K Злато Позлатен Конектори, Ritz Опрема High Speed HDMI 2.0 со

0 HDMI 19 pin Злато Позлатен Конекторот Овозможува Лесна Видео & Аудио Пренос со Моќни 4 K @ 60 Hz за Поддршка Вклу

DEN 215.76
3pcs 3ft, Yellowknife Флексибилни и Издржливи Мини HDMI да HDMI Кабел - Поддржува Ethernet, 3D, 4K HDR и ЛАК (4K@60Hz, Обновено
3pcs 3ft, Yellowknife Флексибилни и Издржливи Мини HDMI да HDMI Кабел - Поддржува Ethernet, 3D, 4K HDR и ЛАК (4K@60Hz,

Лиен вирус олеснување конектори и леснозафат гази зголемување на издржливост и направи приклучување и

DEN 0.00
Кабел Работи 2-Pack Ултра Тенок HDMI Кабел (Ултра Тенок HDMI Кабел) 4K Оценет со Етернет 3 Стапки & 1-Pack 4K 60Hz 4 Портен Обновено
Кабел Работи 2-Pack Ултра Тенок HDMI Кабел (Ултра Тенок HDMI Кабел) 4K Оценет со Етернет 3 Стапки & 1-Pack 4K 60Hz 4 Портен

Сплит и се прошири со HDMI Кабел Прашања HDMI Splitter пакет, кој вклучува 4 начин HDMI splitter и 2пакет на 4 K HDMI кабли...

DEN 1528.80
AudioQuest Шума 48 5.0 m 8K-10K 48Gbps HDMI Кабел (16.4 ft) Обновено
AudioQuest Шума 48 5.0 m 8K-10K 48Gbps HDMI Кабел (16.4 ft)

Audio Quest Шума 48 HDMI кабли може да го пренесе до професионални 10 K Ултра HD видео.Неверојатна 48 Gbps податоци ста

DEN 0.00
CBUS 25ft HDMI да Micro HDMI Кабел за Sony FDR-AX53 камери и видео камери, HXR-NX80, FDR-AX700, HDR-CX405, FDR-AX100, видео Обновено
CBUS 25ft HDMI да Micro HDMI Кабел за Sony FDR-AX53 камери и видео камери, HXR-NX80, FDR-AX700, HDR-CX405, FDR-AX100, видео

ВисокаБрзина Micro HDMI (ТипD) Машки да HDMI 2.0 Машки текст (Најновата Стандард) 25 нога кабелот должина, CBмесечна

DEN 431.76
VCOM USB-C до HDMI Оптички Влакна Кабел за Домашен Театар, Поддршка 18Gbps 4K@60Hz HDR Thunderbolt 3/4, Тенок Флексибилни Обновено
VCOM USB-C до HDMI Оптички Влакна Кабел за Домашен Театар, Поддршка 18Gbps 4K@60Hz HDR Thunderbolt 3/4, Тенок Флексибилни

❤【Гаранција и Сигурен Услуги на Клиентите】Овој hdmi apple кабел е погоден за домашен театар, секојдневна у

DEN 0.00
Rankie HDMI Кабел за Продолжување, High Speed HDMI Кабел за Продолжување на Женски Машки со Ethernet, 6 Стапки Обновено
Rankie HDMI Кабел за Продолжување, High Speed HDMI Кабел за Продолжување на Женски Машки со Ethernet, 6 Стапки

High Speed HDMI продолжување кабли се прошири врската помеѓу вашиот Ултра 4 K ТЕЛЕВИЗОР (UHD ТВ), hd телевизор, мони

DEN 0.00
Cleerline SSF™ 8K/UHD 48Gbps Активни Оптички HDMI Кабел, 65.62 ft / 20 милиони Обновено
Cleerline SSF™ 8K/UHD 48Gbps Активни Оптички HDMI Кабел, 65.62 ft / 20 милиони

Cleerline SSF 8 K UHD HDMI Активни Оптички кабел изграден со Cleerline SSF Посилен, Посигурен, Побрздаго прекине влакна т�

DEN 0.00
ACL High Speed HDMI Кабел Машки да Машки со Ethernet (50 Метри/Црн) Поддржува 4K 30Hz, 3D, 1080p и Аудио Врати, 10 Парчиња Обновено
ACL High Speed HDMI Кабел Машки да Машки со Ethernet (50 Метри/Црн) Поддржува 4K 30Hz, 3D, 1080p и Аудио Врати, 10 Парчиња

Дури и повеќе, HDMI кабелот поддржува до 32 аудио канали вкупно аудио.2 Gbps, нуди 4 K@24 (1080p) видео резолуција (че

DEN 143.76
8K HDMI 2.1 Кабел 2-Pack 15FT, Highwings Тенок Ultra High Speed HDMI Плетенка јаже-48Gbps,4K@120Hz 8K@60Hz, HDCP 2.2&2.3, Обновено
8K HDMI 2.1 Кабел 2-Pack 15FT, Highwings Тенок Ultra High Speed HDMI Плетенка јаже-48Gbps,4K@120Hz 8K@60Hz, HDCP 2.2&2.3,

1 верзија.3, VRR и други функции се достапни.Од моментот на кабел е вклучен во, на визуелен празник се отвор�

DEN 959.76
Сеопфатна Кабел CSC-450 HDMI да HDMI до 1080p/UXGA Scalar Обновено
Сеопфатна Кабел CSC-450 HDMI да HDMI до 1080p/UXGA Scalar

Се конвертира и да се интегрираат HD резолуција излез PC системи.Се конвертира и да се интегрираат КОМПЈУ�

DEN 143.76