OhhGoWomen Преносни Риби Во Форма На Усна Plumper Подобрувач Усна Подобрување На Уредот Убавина Алатка

OhhGoWomen Преносни Риби Во Форма На Усна Plumper Подобрувач Усна Подобрување На Уредот Убавина Алатка

DEN 748.80

Обновено

Достапно за нарачка

Направен од висок квалитет со силиконска, тоа е мека, colorfast, не-токсични и еко-пријателски.Совршен за подобрување на изгледот на усните.Тоа им помага за подобрување на изгледот на двете големи и мали усна заедно.Симпатична риба-форма дизајн, може да одговара на повеќето луѓе.Тоа им помага да се развијат подебели и poutier усните, исто така, обезбедува помалку усна линии.Преносни големина, може да се користи во секое време s дефинитивно совршен објект за подобрување на изгледот на усните.Таа има одличен ефект во подобрување на усна овенати, намалување на усна линии, усна јами и бразди.На усна подобрување на курсот трае само неколку минути.Преносни големина, лесно да се носат, може да се користи во секое време s мека, colorfast, не-токсични и еко-пријателски. 2. Совршен за подобрување на изгледот на усните.Тоа им помага за подобрување на изгледот на двете големи и мали усна заедно. 3. Симпатична риба-форма дизајн, може да одговара на повеќето луѓе. 4. Тоа им помага да се развијат подебели и poutier усните, исто така, обезбедува помалку усна линии. 5. Преносни големина, може да се користи во секое време & насекаде.Спецификација : Предмет Тип : Усна Plumper Материјал : Силикон Боја : Црвена Точка Големина : Прибл. 8.5 x 6 см / 3.3 x 2.4 инчен Пакет Тежина : Околу. 57 g / 2 oz .

Избор на клиент

GRTD Усна Plumper, Жените Преносни Риби во Форма на Усна Plumper Подобрувач Усна Подобрување на Уредот Убавина Алатка//790 Обновено
Gpoizmo Усни Plumper Уред,Природни Усни Додатен Убавина Пумпа Подобрувач Алатка, Меки Силиконски Pout Усни Подобрувач Plumper Обновено
Усна Пумпа Уред Силикони,Преносни Топла Цреша Облик На Усна Plumping Подобрувач Усна Подобрување На Plumper Брз Уред Убавина Обновено
Усна Plumping Алатка, Усна Plumper Уред Брзо Силикони за Семеен Собир за Танцување Партија(црвено) Обновено
Усна Plumping Алатка, Усна Plumper Уред Брзо Силикони за Семеен Собир за Танцување Партија(црвено)

Научи не да се капе .Бидете Дебели Усни : Усна plumper уред може да се направи нашите усни дебели за неколку ч

DEN 398.16
Усните Подобрувач Plumper Уред Силиконски Усни Риба Форма Природни Pout Устата Алатка Секси Усна Устата Pout Устата Усна Обновено
Усна Plumping Уред, Меки Силиконски Усни Подобрувач Plumper Алатка за Девојки, Преносни Усна Plumper Зголемување на Уредот Обновено
Усна Plumping Алатка, Силикони Преносни Брз Усна Plumper Уред за Божиќ Партија за Семеен Собир(црвено) Обновено
Усна Plumping Алатка, Силикони Преносни Брз Усна Plumper Уред за Божиќ Партија за Семеен Собир(црвено)

Тоа може да се користи пред секој партија или настан, и е погоден за повеќето луѓе, помогне да се создаде

DEN 398.16