Пакет од 10! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сина Тенок Правоаголна Рециклирање Може да Сина и Капак со Дупки.Кујна Ѓубре Може Да Recycle Bin Отпад Кошница

Пакет од 10! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сина Тенок Правоаголна Рециклирање Може да Сина и Капак со Дупки.Кујна Ѓубре

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Додадена циркулацијата на воздух прави отстранување на облоги значително полесно отколку традиционалните контејнери, помагајќи да се спаси драгоцено време, намалување на вишокот работна сила, и да се минимизира ризикот од потенцијални повреди.Оваа пластични отпадоци, обезбедува одлична, компактно решение за управување со отпад кога не ви треба многу простор да се работи со.Одликувајќи се со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.

Избор на клиент

Luckyzl Rotatable Двојна Комора Ѓубриво Гимнастик Бин 160 L Капацитет, Еколошки Двор за Рециклирање на Отпад, Отпадоци, Обновено
Luckyzl Rotatable Двојна Комора Ѓубриво Гимнастик Бин 160 L Капацитет, Еколошки Двор за Рециклирање на Отпад, Отпадоци,

Не се стави супстанции кои не може да се ферментирани во буриња за компостирање.За брз composter, органски от

DEN 1944.00
Mystes Стилски Едноставност Солидна Боја Desktop Trash Може да Пластични Мини Отпадна Хартија Кошница со Поклопец Отпадна Обновено
Rubbermaid, 571473, Редење Recycle Bin, Правоаголни, Полиетилен, 14 Гал, Сина Обновено
Rubbermaid, 571473, Редење Recycle Bin, Правоаголни, Полиетилен, 14 Гал, Сина

Вграденво рачки за полесен кревање и носење, лесно мобилност со inboard рачки.Дизајниран да магацинот или г

DEN 988.56
BLLYAYR Ѓубре Лименки Метал Clamshell Правоаголник 3 Класификација во/на Отворено Dustbins Центар Откри Ѓубре Може да Рециклирање Обновено
NIANXINN Ѓубре може да Тркалезна Ратан Отпад Кошница,Ткаени Плетен Кујна корпата за Ѓубре,Големи Јапонски Домаќинство Ѓубре Обновено
Hosaire. Отпад Кошница Ѓубре Може да Кујна Отпад Кошница со Поклопец за Бања Home Office Dorm Детска Соба 1 Buc Обновено
Hosaire. Отпад Кошница Ѓубре Може да Кујна Отпад Кошница со Поклопец за Бања Home Office Dorm Детска Соба 1 Buc

Може да се користат со доверба Едноставен и атмосферски дизајн, умерена капацитет, може да собере довол�

DEN 846.96
1 x Градинарски Отпад за Рециклирање на Само Лепило Налепница-Рециклирање на Логото Бин Знак за животна Средина Етикета Обновено
Ѓубре Лименки Креативни Ретро Врежан Цврсто Дрво Dustbins Домашен Отпад Ѓубре Може да Кантите Хартија Кошница Чување на Обновено
Ѓубре Лименки Креативни Индустриски Ретро Правец на Tricycle форма Метал Железо Ѓубре Може да Кутии за Внатрешна Dustbins Обновено
UHEIM Премиум Ѓубре Кутии за Сортирање, Рециклирање Отпад Кутии, Рециклирање Отпад Организатор, Посебно Рециклираат Ѓубре Обновено
Kuber Индустрии Дизни Тим Мики Печатење на Пластични Канти за Отпад Dustbin/Рециклирање на Отпадоци за Дом, Канцеларија, Обновено
Рециклирање Налепница, Рециклирање Decal Обновливи Дизајн ПВЦ Лепило Налепница Ѓубре Етикета за Статистика за Дома Обновено
CleanRiver Комерцијални Flex E Корпа за Ѓубре Може да - Идеален за Дома, Канцеларии, Продавници или Ресторани | Ефикасна Обновено
CleanRiver Комерцијални Flex E Корпа за Ѓубре Може да - Идеален за Дома, Канцеларии, Продавници или Ресторани | Ефикасна

ГОЛЕМИНА НА КОРПА : 24"W x 21"D x 33 5 / 8"H Торба Големина е Потребно : 43"W x 46"H или поголеми.Секој бин може да се поф�

DEN 8638.80
Kuber Индустрии Цветни Печатење на Пластични 2 Парчиња Ѓубре Отпад Dustbin/Рециклирање на Отпадоци за Дом, Канцеларија, Обновено
Kuber Индустрии Дизни Мики Мини Печатење на Пластични Канти за Отпад Dustbin/Рециклирање на Отпадоци за Дом, Канцеларија, Обновено
OUSEE Градина Dustbin со 3 Кеси Светло Сива 25.6x15x40.2 Обновено
OUSEE Градина Dustbin со 3 Кеси Светло Сива 25.6x15x40.2

Оваа градина dustbin е идеален избор за вид и располага вашиот отпад.Нашите рециклирање ѓубре е изработен о

DEN 0.00