Wgwioo Електрични Педалата Exerciser, Мини Велосипедизам Отпор Велосипед, Рехабилитација Рака и Нога Тренер, Фитнес Опрема за Постарите

Wgwioo Електрични Педалата Exerciser, Мини Велосипедизам Отпор Велосипед, Рехабилитација Рака и Нога Тренер, Фитнес Опрема

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Прилагодливи брзина на мотор кој нуди ниско влијание тренингот тоа е лесно за зглобовите. ✔Приложениот далечински управувач, контроли време, брзина, ротација, моќ и тренингот на мерењето функции. ✔Вежба Велосипед Мини Вежба Велосипед Рака и Нога Exerciser, физикална Терапија и Рехабилитација Велосипед,Пасивни им Помогне на Моторните Тренер,Моторните Вежби Cycleprevent на длабоки вени тромбоза и инфекции на уринарниот систем инфекција; раце, подобрување на еластичноста, зацврстување на мускулната сила. ✔На нето-тежина на машината е 9.Може да се користи за да работи во двете нозе и раце.2 kg (вклучувајќи заштитна опрема).Пациентот не е лесно да се менува избраната материјали за време на обука, и на пакување машина има долг животен век.Вежба додека работите, види ТВ, пребарувате на интернет од седиштето позиција.

Product Name: Step training machine
Exercise mode: passive pedal training machine
Exercise area: upper limbs, lower limbs
Speed range: 6 steps adjustable
Size: 44X45X65cm
Package includes:
Green A: Exercise Bike Pedal * 1
Green B: Exercise Bike Pedal * 1, Legs Protectors * 2
Green C: Exercise Bike Pedal * 1, Foot Brace * 2

Избор на клиент

8 Форма Рака Тренер Рака Сила Тренер Рака Зафат Exerciser 10Kg врвката за Обука Уред Надлактицата Exerciser за Домашна Обновено
8 Форма Рака Тренер Рака Сила Тренер Рака Зафат Exerciser 10Kg врвката за Обука Уред Надлактицата Exerciser за Домашна

Арм сила training The арм обука уредот да може ефективно да се обучуваат вашата раце, грб, погоден за секојдне�

DEN 278.40
Злато е Салата Терапевтски Рака за Полнење Обновено
Злато е Салата Терапевтски Рака за Полнење

Состојба Нови Производителот Дел Број 050869 GG Модел 050869 GG Бренд Злата Салата Собрани Производ Димензии (L x

DEN 1079.76
Okuyonic Barbell Т‑Бар Рачка, 62.2 мл Т‑Бар Ред се Справи со Лесна Ракав Пена Зафат за Клубови за спортски сали за Почетник Обновено
yzf Митинг Тренер со Криви се Справи со Дизајн, Мулти-Функција Градите Проширувач Рака Gripper, Човекот Puller Отпор Бенд, Обновено
Cando Веб Страна Терапија Уред, Латекс, 7 Дијаметар, Црвена: Светло (10-0862) Обновено
Cando Веб Страна Терапија Уред, Латекс, 7 Дијаметар, Црвена: Светло (10-0862)

Ново формулиран солзаотпорни Can Do вежба интернет е достапен во двата стандардни 14 инчен дијаметар од го�

DEN 719.76
JINYISI Зафат Сила Тренер, Рака Strengthener, Рака exercisers за Сила, Фитнес Силикони Зглоб Надлактицата Тренер Обновено
JINYISI Зафат Сила Тренер, Рака Strengthener, Рака exercisers за Сила, Фитнес Силикони Зглоб Надлактицата Тренер

Оваа страна exerciser е ергономски дизајниран и да одговара на повеќето рака големини.Поради прирачник за м�

DEN 0.00
Jacksing Зафат Сила Тренер Топка, Ставете Топка Рака Палецот Зафат Strengthener Пролет Стрес Топката Лесни за Стрес Олеснување Обновено
Прилагодливи Клупата На Римската Столица Гира Тежина Мултифункционален Тренингот Притиснете Домаќинство Затворен Фитнес Обновено
Мини Рака Gripper Тренер Надлактицата Карпален Проширувач Dynamometer Зајакнување на Обука Прст Exersiser Зафат Сила к1 Обновено
Мини Рака Gripper Тренер Надлактицата Карпален Проширувач Dynamometer Зајакнување на Обука Прст Exersiser Зафат Сила к1

100% сосема нов и висок квалитет.Стилски и специјален дизајн.Лесни, издржлив и лесен за носење.Погоден за �

DEN 659.76
BREEZEY Рака Зафат, Прилагодлива Рачка Strengthener Контра Прст за Салата Мускулите Фитнес Тренинг Обновено
BREEZEY Рака Зафат, Прилагодлива Рачка Strengthener Контра Прст за Салата Мускулите Фитнес Тренинг

Може да го користите да ви помогне да закрепне во рака повреда, ревматоиден артритис, артритис, карпален

DEN 2335.20
50- £ 1000 Надлактицата врвка за околу Рака Gripper 6 Извори Тешки Зафат Сила Exerciser Обновено
50- £ 1000 Надлактицата врвка за околу Рака Gripper 6 Извори Тешки Зафат Сила Exerciser

Ако може да се избере само еден зафат обука алатка, тоа е тоа : Капитените на Здроби се златен стандард на

DEN 1790.40
YOPU 63Inch Гумени Деца Удирање Торба со Пумпа, Боксерска Вреќа за Итно Отскокнување Назад за Практикување Карате, Taekwondo, Обновено
Рака Зафат Ring Ring Силикони Лесни Преносни Зафат Ring Ring Прст Тренер Вежба Зглоб Сила за Обука Алатка, Зелена 30 кг Обновено
Рака Зафат Ring Ring Силикони Лесни Преносни Зафат Ring Ring Прст Тренер Вежба Зглоб Сила за Обука Алатка, Зелена 30 кг

Овие прстени се идеални за обука спортисти и да се подобри перформанси.Оваа големина е особено погодна �

DEN 910.80
Qewmsg Салата Домаќинство Обука Алатки Пролет Рака Зафат Прст Сила На Екс Обновено
Qewmsg Салата Домаќинство Обука Алатки Пролет Рака Зафат Прст Сила На Екс

Одлични за подобрување на контрола сила, рака издржливост, умешност, мускулна на ѕвонење и парична казн�

DEN 1324.80
YYDMBH Зафат Strengtheners Почетниот Притисок Редуктор Фитнес Пролет Зафат Прст Сила Еластична Прст Тренер Зафат Сила за Обновено
YYDMBH Зафат Strengtheners Почетниот Притисок Редуктор Фитнес Пролет Зафат Прст Сила Еластична Прст Тренер Зафат Сила за

Контрола strengthener може да одговара на вашиот разни зафат обука и да го реши вашиот проблем на страна, прст�

DEN 559.20
Рака Зафат Strengthener, Удобно Држете го Прстот Носила Силна Еластичност Триаголен за Флексибилност за Обука Обновено
Рака Зафат Strengthener, Удобно Држете го Прстот Носила Силна Еластичност Триаголен за Флексибилност за Обука

Прст носила е направен од TPR материјал, кој има доволно еластичноста и не е лесно да се малку.Многу погод�

DEN 285.36
PRAIA DC12V Автоматски Подводни Bilge Пумпа за Вода со Плови Префрлате Обновено
PRAIA DC12V Автоматски Подводни Bilge Пумпа за Вода со Плови Префрлате

Целосно автоматски, целосно подводните електрична пумпа.Вграденво плови префрлување, може автоматски �

DEN 770.16
Рака Exerciser, Предизвика Прст Strengthener 4 Тензија за Инструмент за Обука за физикална Терапија(жолт) Обновено
Рака Exerciser, Предизвика Прст Strengthener 4 Тензија за Инструмент за Обука за физикална Терапија(жолт)

Можат ефикасно да го искористите вашето прст сила, издржливост, флексибилност и координација.Исто така,

DEN 708.00
5PCS Прст Треска Mallet Прст Алуминиум Метал Прст Immobilising Треска со Мека Пена - Идеален за Скршени/Скршен Прст Или Обновено
5PCS Прст Треска Mallet Прст Алуминиум Метал Прст Immobilising Треска со Мека Пена - Идеален за Скршени/Скршен Прст Или

Тешко поддршка алуминиум : Надградба на хард и дебел алуминиумски, која може да се избегне виткање и зад�

DEN 0.00
SYNTECSO Рака Зафат Strengthener, Зглобовите и Надлактицата Зајакнување на Опрема Рака Вежба Топката со Прилагодливи Тежина Обновено
IFAST Мажите Алуминиум Легура Фитнес Моќ Зафат Дома врвка за околу Рака Мускулите Обука Уред 100lb 150lb 200lb 250lb 300lb Обновено
IFAST Мажите Алуминиум Легура Фитнес Моќ Зафат Дома врвка за околу Рака Мускулите Обука Уред 100lb 150lb 200lb 250lb 300lb

Направени со висок квалитет челик и изворите, мали и преносливо, силна пролет флексибилност, не е лесно �

DEN 1079.76
NNG Мажите Право Раце GripIt Обред Обновено
NNG Мажите Право Раце GripIt Обред

Пакет должина : 22.352 cm.Пакет ширина : 11.938 cm.Пакет висина : 4.064 cm.Тип на производ : ГОЛФ КЛУБ.На Grip It Ритуал Обу

DEN 0.00
Арм Ајкула Зглоб Клуч & Зглоб Навивам за Вежбање се Справи со Сет за Контрола, Прст, Надлактицата Обука Обновено
Арм Ајкула Зглоб Клуч & Зглоб Навивам за Вежбање се Справи со Сет за Контрола, Прст, Надлактицата Обука

КОНТРОЛА ИМИТИРА ВИСТИНСКИ РАКА КОРИСНИ ЗА ДВЕТЕ РАЦЕ.ГОЛЕМА ЕКСЦЕНТРИЧЕН АЛАТКИ ЗА ВРВКА ЗА ОКОЛУ CUPPING

DEN 0.00
OmniGrip 2.0 Сила Тренер & Стрес Топка Рака Прст, Палец Exerciser Зафат Strengthener | Анксиозност, Стрес Олеснување Терапија Обновено
OmniGrip 2.0 Сила Тренер & Стрес Топка Рака Прст, Палец Exerciser Зафат Strengthener | Анксиозност, Стрес Олеснување Терапија

3во1 Рака Зафат Сила Тренер Докажано да се Промовира Сила, Мобилност и Стрес Олеснување.Добро Дизајниран

DEN 0.00
LAOTANG 2 ПАРЧИЊА Силиконски Прст Вежба Тренер на Зглобот Носила, Рака Зафат Strengthener Прст Рехабилитација Надлактицата Обновено