672234-001 - Нова најголемиот Дел AMD Opteron 6140 (2.6 GHz/8-core/12MB/115W)

672234-001 - Нова најголемиот Дел AMD Opteron 6140 (2.6 GHz/8-core/12MB/115W)

DEN 4031.76

Обновено

Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 672234-001.

Избор на клиент

INTEL Pentium Pro Процесор SL25A за Собирање (Продолжува) Обновено
INTEL Pentium Pro Процесор SL25A за Собирање (Продолжува)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
Hpe Dl360 Gen10 4214R Комплет Обновено
Hpe Dl360 Gen10 4214R Комплет

Процесор Производителот : Интел.Процесор Core : Dodecacore (12 Core).Clock Speed : 2.40 GHz.Overclocking Брзина : 3.50 GHz.L3 Cache : 16.50 MB.Про

DEN 8399.76
AMD Opteron Quad-core 8350 2.0 GHz Процесор (OS8350WAL4BGH) Обновено
AMD Opteron Quad-core 8350 2.0 GHz Процесор (OS8350WAL4BGH)

Ве молиме да се осигурате дека вашиот оригинален дел број натпревари ова точно, или проверете со manufactuer �

DEN 0.00
Intel Xeon X5650 Процесор 2.66 GHz 12 MB Кеш Приклучок LGA1366 (Продолжува) Обновено
Intel Xeon X5650 Процесор 2.66 GHz 12 MB Кеш Приклучок LGA1366 (Продолжува)

Процесот Тип : ШестCore Intel Xeon Процесори X5650 Фреквенција : 2.66 GHz.Автобус Брзина : 6.4 GT / s.Кеш : 12 MB.Процес : 32 nm.Пр

DEN 0.00
AXP-90R Целосна Бакар Thermalright CPU Ладилник Обновено
AXP-90R Целосна Бакар Thermalright CPU Ладилник

На Thermalright AXP90 R ПОЛН е 92mm Низок Профил Врвот Проток на Вентилатор за AMD ПРОЦЕСОР на НА4 штекер.Thermalright : сосе

DEN 0.00
10PCS XC3S100E-4TQG144C TQFP144 XC3S100E Процесор чип Нови Увоз на самото место Обновено
10PCS XC3S100E-4TQG144C TQFP144 XC3S100E Процесор чип Нови Увоз на самото место

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 733.20
Windows 10 Про Fanless Десктоп Мини КОМПЈУТЕР, 6GB RAM / 120GB SSD, Intel N3350 Процесор Мини Компјутер, Поддршка 4K Видео, Обновено
Windows 10 Про Fanless Десктоп Мини КОМПЈУТЕР, 6GB RAM / 120GB SSD, Intel N3350 Процесор Мини Компјутер, Поддршка 4K Видео,

Powered by Intel Celeron Аполон Езеро N3350(2 MB кеш, до 2.4 Ghz), побрзо од Intel Atom z8350 Со интегрирана HD графички да уживаат 4 K@

DEN 3576.00
Intel HH80557PH0674M Core 2 Duo E6700 Процесор 2.66 GHz, 1066MHz 4MB LGA 775 ПРОЦЕСОРОТ OEM (Intel HH80557PH0674M) Обновено
Intel HH80557PH0674M Core 2 Duo E6700 Процесор 2.66 GHz, 1066MHz 4MB LGA 775 ПРОЦЕСОРОТ OEM (Intel HH80557PH0674M)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
HP AMD Opteron 6386 SE Hexadeca-core (16 Core) 2.80 GHz Процесор Надградба - Приклучок G34 LGA-1944 год. Обновено
HP AMD Opteron 6386 SE Hexadeca-core (16 Core) 2.80 GHz Процесор Надградба - Приклучок G34 LGA-1944 год.

(2) AMD Opteron 6386 SE (2.8 GHz / 16core / 16 MB / 140 W TDP) Процесори 64 GB (4x16 GB) Двојно Ранг x4 PC312800 R (DDR31600) Регистрирани издавачи н�

DEN 0.00
Компјутер Резервни Делови Quad Q9650 3.0 GHz, Quad-Core CPU Processor 12M 95W 1333 LGA 775 Компјутерски Процесор Обновено
Компјутер Резервни Делови Quad Q9650 3.0 GHz, Quad-Core CPU Processor 12M 95W 1333 LGA 775 Компјутерски Процесор

Фреквенција : 3000 MHz.ПРОЦЕСОРОТ дел броеви : .AT80569 PJ080 N е OEM / фах микропроцесори.BX80569 Q9650 е заградена процесо�

DEN 2006.88
XEON/3.00 GHZ/8MB CACHE/1333MHZ/КУТИЈА Обновено
XEON/3.00 GHZ/8MB CACHE/1333MHZ/КУТИЈА

Тип на производ ПРОЦЕСОРОТ.Процесор Тип Intel Xeon.Clock Speed 3.0 GHz.Автобус Брзина 1333 MHz.Предната Страна Автобус

DEN 0.00
DL580 GEN8 E7-4870V2 1P КОМПЛЕТ Обновено
DL580 GEN8 E7-4870V2 1P КОМПЛЕТ

Intel® Xeon® Процесор E7 Семејство ТопoftheЛинија Intel® Xeon® E7 Процесори Испорача Рекордни ефикасност и Скалабил�

DEN 0.00
Леново 4XG7A09048 SR590 XEON 6152 22C/140W/2.1 GHZ Обновено
Леново 4XG7A09048 SR590 XEON 6152 22C/140W/2.1 GHZ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
Intel - BX80684E2224G - Intel Xeon E-2224G Quad-core (4 Core) 3.50 GHz Процесор - 8 MB Cache - 4.70 GHz Overclocking Брзина Обновено
Intel - BX80684E2224G - Intel Xeon E-2224G Quad-core (4 Core) 3.50 GHz Процесор - 8 MB Cache - 4.70 GHz Overclocking Брзина

Оперативен Фреквенција : Од 3,5 GHz.Макс Турбо Фреквенција : 4.70 GHz.Производна Техника : 14 nm.Интегриран Контро

DEN 3719.52
DONGSHENG E5 2620 V3 2.4 GHz 15MB 6Core 85W Штекер LGA 2011-3 SR207 E5-2620 V3 Процесор ПРОЦЕСОРОТ CPU Процесори Обновено
DONGSHENG E5 2620 V3 2.4 GHz 15MB 6Core 85W Штекер LGA 2011-3 SR207 E5-2620 V3 Процесор ПРОЦЕСОРОТ CPU Процесори

Излегувајќи : SR207 Број на модел : E5 2620 V3 Процесорот : 2.4 GHz.Процесор Грло : 20113 Бројот на ПРОЦЕСОР јадра : 6...

DEN 0.00
Intel Xeon Platinum 8168 (Продолжува) Обновено
Intel Xeon Platinum 8168 (Продолжува)

CD8067303327701 0675901454346 Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и те

DEN 0.00
ПРОЦЕСОРОТ Кафез за HP Xeon E5V4 DL380 G9 DL360 G9 ML350 Gen9 DL180 G9 Сервер Обновено
ПРОЦЕСОРОТ Кафез за HP Xeon E5V4 DL380 G9 DL360 G9 ML350 Gen9 DL180 G9 Сервер

ПРОЦЕСОРОТ Кафез за HP Xeon E5 V4 DL380 G9 DL360 G9 ML350 Gen9 DL180 G9 Сервер.ПРОЦЕСОРОТ Кафез за HP Xeon E5 V4 DL380 G9, DL360 G9, ML350 Gen9, DL180

DEN 0.00
Intel CPU BX80635E52620V2 Xeon E5-2620v2 15 МИЛИОНИ 6Core 2.10 GHz LGA2011 7.20 GT/s (Продолжува) Обновено
Intel CPU BX80635E52620V2 Xeon E5-2620v2 15 МИЛИОНИ 6Core 2.10 GHz LGA2011 7.20 GT/s (Продолжува)

Intel CPU BX80635 E52620 V2 Xeon E52620v2 15 МИЛИОНИ 6 Core 2.10 GHz LGA2011 7.20 GT / s.Ова пред се во сопственост или обновена производ е �

DEN 1231.20
Intel Core i5-750 Quad-Core Десктоп Процесор (BX80605I5750) 8M Кеш, 2.66 GHz, LGA1156 Обновено
Intel Core i5-750 Quad-Core Десктоп Процесор (BX80605I5750) 8M Кеш, 2.66 GHz, LGA1156

Intel Core i5750 процесор е исто така дизајниран да се справи со интензивна пресметки и графички приказ зад ден

DEN 3832.80
Intel Xeon E3113 Серверот CPU Processor - SLBAX Обновено
Intel Xeon E3113 Серверот CPU Processor - SLBAX

Тип на ПРОЦЕСОР / Микропроцесори Сегмент од Пазарот на Серверот Семејство Intel Xeon Процесори број E3113 Дел

DEN 671.76
WUYIN I3-2350M I3 2350M SR0DN 2.3 GHz Dual-Core Quad-Тема ПРОЦЕСОРОТ Porcessor L2=512M L3=3M 35W Штекер G2 CPU Процесори Обновено
WUYIN I3-2350M I3 2350M SR0DN 2.3 GHz Dual-Core Quad-Тема ПРОЦЕСОРОТ Porcessor L2=512M L3=3M 35W Штекер G2 CPU Процесори

Број на модел;i32350 M.Фреквенција;2300 MHz.Автобус брзина : 5 GT / s.Часовникот мултипликатор : 23 ПРОЦЕСОРОТ дел бр

DEN 0.00
Xeon Злато 6134M Proc Комплет FD Обновено
Xeon Злато 6134M Proc Комплет FD

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
B& R X20CP0291 Компактен Процесор Модул во Парк Нови во Кутија 1 Година Гаранција Обновено
B& R X20CP0291 Компактен Процесор Модул во Парк Нови во Кутија 1 Година Гаранција

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 11976.00
Intel Core i3 i3-550 3.2 ghz 4M Dual-Core Штекер 1156 ПРОЦЕСОРОТ SLBUD Обновено
Intel Core i3 i3-550 3.2 ghz 4M Dual-Core Штекер 1156 ПРОЦЕСОРОТ SLBUD

Оваа продажба е за Intel Core, Core i3550 3.2 GHz ПРОЦЕСОР Процесор SLBUD CM80616003174 AJ како што е опишано подолу..Тоа неодам�

DEN 275.52
768597-B21 HP Intel Xeon 12 Основни E5-2670v3 2.30 GHz 30MB L3 Кеш 9.6 gt/S Qpi Speed Приклучок Fclga2011 3 22nm 120w Процесор Обновено
768597-B21 HP Intel Xeon 12 Основни E5-2670v3 2.30 GHz 30MB L3 Кеш 9.6 gt/S Qpi Speed Приклучок Fclga2011 3 22nm 120w Процесор

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 11856.96
Asus Vivobook S14 S412 Тенок и лесен 14 FHD, Intel Core I5-8265U ПРОЦЕСОР, 8GB RAM меморија, 256GB PCIe Nvme SSD, Windows Обновено
Asus Vivobook S14 S412 Тенок и лесен 14 FHD, Intel Core I5-8265U ПРОЦЕСОР, 8GB RAM меморија, 256GB PCIe Nvme SSD, Windows

Upc : 192876386316 Тежина : 4 960 lbs.Оперативен систем : Windows 10 Стручни (64bit).Процесор : Intel Core i58265u 1 6 GHz (Турбо до 3 9 GHz).Mfr

DEN 0.00
WMUIN CPU Processor Xeon X5687 Процесор 3.6 GHz 12MB Quad Core 6.4 GT/s LGA 1366 SLBVY ПРОЦЕСОРОТ Компјутерски Хардвер Обновено
WMUIN CPU Processor Xeon X5687 Процесор 3.6 GHz 12MB Quad Core 6.4 GT/s LGA 1366 SLBVY ПРОЦЕСОРОТ Компјутерски Хардвер

Излегувајќи : SLBVY.Број на модел : X5687 Процесорот : 3.6 GHz.Процесор Грло : 1366 Бројот на ПРОЦЕСОР јадра : 4...

DEN 1785.60
INTEL КОРП. CD8067303657201 Xeon Злато 6146 ЛЕНТА Обновено
INTEL КОРП. CD8067303657201 Xeon Злато 6146 ЛЕНТА

Производителот : Intel Corporation [Физички Карактеристики] Ширина : 3".Процесот на Технологија : 14 nm...

DEN 2759.76