672234-001 - Нова најголемиот Дел AMD Opteron 6140 (2.6 GHz/8-core/12MB/115W)

672234-001 - Нова најголемиот Дел AMD Opteron 6140 (2.6 GHz/8-core/12MB/115W)

DEN 4031.76

Обновено

Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 672234-001.

Избор на клиент

Компјутер Резервни Делови Quad Q9650 3.0 GHz, Quad-Core CPU Processor 12M 95W 1333 LGA 775 Компјутерски Процесор Обновено
Компјутер Резервни Делови Quad Q9650 3.0 GHz, Quad-Core CPU Processor 12M 95W 1333 LGA 775 Компјутерски Процесор

Фреквенција : 3000 MHz.ПРОЦЕСОРОТ дел броеви : .AT80569 PJ080 N е OEM / фах микропроцесори.BX80569 Q9650 е заградена процесо�

DEN 2006.88
Intel Xeon Дп X5365 Quad. Јадро (4 Core) 3 Ghz Процесор Штекер J 1 8 Mb 1333 Mhz Автобус Брзина Од 65 Nm Тип На Производ: Обновено
Intel Xeon Дп X5365 Quad. Јадро (4 Core) 3 Ghz Процесор Штекер J 1 8 Mb 1333 Mhz Автобус Брзина Од 65 Nm Тип На Производ:

Електронски Компоненти.Microprocessors.Intel Xeon ДП X5365 Quadcore (4 Core) 3 GHz Процесор Приклучок за J 1 Intel Xeon ДП X5365 Quadcore (4 Cor

DEN 0.00
Hpe Dl360 Gen10 4214R Комплет Обновено
Hpe Dl360 Gen10 4214R Комплет

Процесор Производителот : Интел.Процесор Core : Dodecacore (12 Core).Clock Speed : 2.40 GHz.Overclocking Брзина : 3.50 GHz.L3 Cache : 16.50 MB.Про

DEN 8399.76
Windows 10 Про Fanless Десктоп Мини КОМПЈУТЕР, 6GB RAM / 120GB SSD, Intel N3350 Процесор Мини Компјутер, Поддршка 4K Видео, Обновено
Windows 10 Про Fanless Десктоп Мини КОМПЈУТЕР, 6GB RAM / 120GB SSD, Intel N3350 Процесор Мини Компјутер, Поддршка 4K Видео,

Powered by Intel Celeron Аполон Езеро N3350(2 MB кеш, до 2.4 Ghz), побрзо од Intel Atom z8350 Со интегрирана HD графички да уживаат 4 K@

DEN 3576.00
SLB53 Mobile Intel Core 2 Duo P7350 2.00 GHz 3M 1066 сп ЛП Обновено
SLB53 Mobile Intel Core 2 Duo P7350 2.00 GHz 3M 1066 сп ЛП

Системот Се Повлече.Гарантира за 90 дена.Вистински дел.Intel.Intel Мобилни Core 2 Duo P7350 2.00 GHz 3 M 1066 сп ЛП.Делови оби

DEN 176.16
AMD Ryzen 7 3700X 8-Core, 16-Тема Отклучен Десктоп Процесор со Wraith Призмата LED Кулер Обновено
AMD Ryzen 7 3700X 8-Core, 16-Тема Отклучен Десктоп Процесор со Wraith Призмата LED Кулер

Најнапредна во светот процесор во десктоп PC игри сегмент.Може да го донесе ултрабрзо 100+ FPS перформанси в

DEN 7126.80
WUYIN I3-2350M I3 2350M SR0DN 2.3 GHz Dual-Core Quad-Тема ПРОЦЕСОРОТ Porcessor L2=512M L3=3M 35W Штекер G2 CPU Процесори Обновено
WUYIN I3-2350M I3 2350M SR0DN 2.3 GHz Dual-Core Quad-Тема ПРОЦЕСОРОТ Porcessor L2=512M L3=3M 35W Штекер G2 CPU Процесори

Број на модел;i32350 M.Фреквенција;2300 MHz.Автобус брзина : 5 GT / s.Часовникот мултипликатор : 23 ПРОЦЕСОРОТ дел бр

DEN 0.00
Intel Core2 T7100 SLA4A Мобилен ПРОЦЕСОР Процесор Штекер СТР PGA 1.8 GHz 2MB 800 MHz Обновено
Intel Core2 T7100 SLA4A Мобилен ПРОЦЕСОР Процесор Штекер СТР PGA 1.8 GHz 2MB 800 MHz

Intel 1.8 GHz (800 MHz).Чашката P Intel Core 2 Duo Мобилни 1.80 GHz Штекер P (PPGA478, PBGA479) 2Core Лаптоп ПРОЦЕСОР Процесор SLA4 A.Модел : T

DEN 0.00
Asus Vivobook S14 S412 Тенок и лесен 14 FHD, Intel Core I5-8265U ПРОЦЕСОР, 8GB RAM меморија, 256GB PCIe Nvme SSD, Windows Обновено
Asus Vivobook S14 S412 Тенок и лесен 14 FHD, Intel Core I5-8265U ПРОЦЕСОР, 8GB RAM меморија, 256GB PCIe Nvme SSD, Windows

Upc : 192876386316 Тежина : 4 960 lbs.Оперативен систем : Windows 10 Стручни (64bit).Процесор : Intel Core i58265u 1 6 GHz (Турбо до 3 9 GHz).Mfr

DEN 0.00
Xeon Platinum 8180 Proc Комплет FD Обновено
Xeon Platinum 8180 Proc Комплет FD

Intel Xeon Platinum процесори понуда на индустријата најдобри перформанси за критични и.Intel Xeon Platinum процесори по

DEN 0.00
Intel G3258 4 Pentium 3.20 GHz 3M Кеш 2 Core Процесор (BX80646G3258) Обновено
Intel G3258 4 Pentium 3.20 GHz 3M Кеш 2 Core Процесор (BX80646G3258)

Компатибилен со Intel 8 или 9 серија Чипсети.LGA 1150 2 јадра 3.2 Ghz база на фреквенција.Intel HD Графика.Intel Quick Sync Videoо

DEN 0.00