ZZTT Ѕид Декорација Фото Клипови 15 Пакет 8.75 Инчен Високи Табела Број Носителот Место за Држачот на Табелата Слика Носителот Жица Фото Клип Menu (мени) Memo Забелешка Стој?

ZZTT Ѕид Декорација Фото Клипови 15 Пакет 8.75 Инчен Високи Табела Број Носителот Место за Држачот на Табелата Слика Носителот

DEN 2368.80

Обновено

Достапно за нарачка

75 инчен/22cm,на база дијаметар од околу 3 инчи/7.75 inch Base Дијаметар : 7.Големина : Нашето место за држачот на вкупната висина е околу 8.Пакетот Вклучува : 15pcs * Фото Clips Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Во прилог на фотографии, тоа е исто така одличен простор за чување на билети, награди, детски уметнички дела, ткаенина примероци, итн.Оваа мини дисплеј стојат прикажува вашите омилени слики, цртежи и други сувенири во неорганизиран начин.Спецификации : Боја : Silver Material : metal Total висина : 22cm/8.Погоден за свадба фаворизира,банкети,приеми,годишнини партија, канцеларии,дома декорација, итн.На врвот на носителот застане е тркалезна метална клип, кој се состои од 2 калеми на жица, лизгање на картичката и/фото внатрешноста на клипот, што ќе се одржи на картички и фото безбедно место.5 cm/3inch Features : Направен од висок квалитет на метал, стабилна и еднократно.МУЛТИ-ЦЕЛ : да Послужи како место / табела број картичка во држачот и menu (мени), memo (мемо), фотографија, имајте на ум, хартија, име картичка клип.Цврстата : Нашата маса за држачот се високи и исправени доволно да се одржи 4 X6 фотографија.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни испратите е-маил, ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со право на услуга на колку што е можно поскоро.Тоа е лесно да се инсталира и може да овозможи флексибилен дисплеј простор.Кругот во облик на клипот држи вашиот фото исправено и да застане постојано.

Избор на клиент

Deflecto 01899X Семинар Знак Носителот Шатор во Облик на А4 Јасно Уп 48601 Обновено
Deflecto 01899X Семинар Знак Носителот Шатор во Облик на А4 Јасно Уп 48601

Производителот гаранција може да не се применува.Кристално јасна двојно двострано десктоп име на носит

DEN 0.00
Qlychee 10Pcs Табела Место Број Карта Сопствениците Стојат Круг Срцето Златен Партијата Роденден Обновено
Qlychee 10Pcs Табела Место Број Карта Сопствениците Стојат Круг Срцето Златен Партијата Роденден

Изработени од Железо.Количина : 10 Парчиња.Димензии : Должина 34cm, Кол.3cm.Може да се одржи на кодови, фото, им

DEN 907.20
3 Десктоп Забелешка Носители, Црвена Акрилна Коцка со Алигатор Клип На Челичното Јаже. Обновено
3 Десктоп Забелешка Носители, Црвена Акрилна Коцка со Алигатор Клип На Челичното Јаже.

✔ ДЕСКТОП НОСИТЕЛОТ : Атрактивен десктоп документ за носител со коцка база ✔ НАПРАВЕН ОД : Клипот и чели

DEN 0.00
Монитор Порака Одбор на Екранот Мемо Одбор Следење на Кодови Одбор Врвот Монт Следи Леплива Забелешка Носителот Порака Обновено
U-M pulabo Мемо Клип Носителот Стојат Фото Екранот Клип за Слики Картичка Хартија Забелешка Клип Сина Ефективни Убава Обновено
Rae Dunn NOTE TO SELF пост го Држачот - Керамика - Мермер дизајн Обновено
Rae Dunn NOTE TO SELF пост го Држачот - Керамика - Мермер дизајн

Rae Dunn е Калифорнија мајчин и престојува во Сан Франциско, Заливот Област.Rae е inspritaion доаѓа од земјата, и та

DEN 693.60
Gugxiom Забелешка Клип Стојат, Сликата Клипот Застане Не е Лесно да ' Рѓа Не е Лесно да Бидат Оштетени за Изведувач за Обновено
Метална Жица Клип, 50pcs/Set Долга Опашка Метал Железо Затворач Стегач за DIY Фото Кодови за Држачот на Стојат Клип Декорација Обновено
3 Десктоп Забелешка Носители, Сина Акрилик Коцка со Алигатор Клип На Челичното Јаже. Обновено
3 Десктоп Забелешка Носители, Сина Акрилик Коцка со Алигатор Клип На Челичното Јаже.

✔ ДЕСКТОП НОСИТЕЛОТ : Атрактивен десктоп документ за носител со коцка база ✔ НАПРАВЕН ОД : Клипот и чели

DEN 1322.40
CM Космосот 15 Компјутери Лесни Коцка База на Кодови Клипови за Носител со Алигатор Клип Затворач за Прикажување на Бројот Обновено
Двојна Глава Мемо Клип, Здрав Метал Долг животен Век Слика Држачот за Кодови за Слика за Картичката Обновено
Двојна Глава Мемо Клип, Здрав Метал Долг животен Век Слика Држачот за Кодови за Слика за Картичката

Идеален Подарок : Овие двојна глава метал мемо клипови со парична казна изработка се големи и практичен

DEN 0.00
QWORK 4 Парчиња Биро Приемот на Носителот, Скок Стап Приходи Проверете Бил Вилушка Ресторан Проверете Вретено, Директно Обновено
10pcs Музика Форма Табела Број Носителот на Име Место за Држачот на Мемо Клип Носителот Standr Слики Картичка Хартија Мени Обновено
HONBAY 20pcs DIY Микс Облик на Прстен Јамка Занает Жица Клип Табела Картичка Имајте на ум Фото Мемо Носителот Метал Менгеме Обновено
TecUnite 24 Пакет Табела Број Носителот Свадба Маса Име Карта Носителот Клипови Слика Memo Забелешка Фото Стојат (Сребро) Обновено
Држачот на Фото Носителот Слика Рамка за Држачот на Картичката Фото Клипови Држачот за Маса се Залагаме за Кодови Хартија Обновено
TINKSKY 16pcs Борови База Фото Носителот Стојат Картичка Имајте на ум Биро за Кодови Клип Свадба Фаворизира (Случаен Боја) Обновено
haoricu 2019 Царинење Бејзбол Капа Нови Жените Ананас Бејзбол Капа Летно Сонце Капи Обновено
haoricu 2019 Царинење Бејзбол Капа Нови Жените Ананас Бејзбол Капа Летно Сонце Капи

Предвремени затворање 1 PC Ананас Snapback Bboy Шапка Прилагодливи Бејзбол Капа Хипхоп Шапка Унисекс.Стил : Сон

DEN 0.00
SUNYIK Титаниум Обложена Кристал Камен Кластер Мемо Носителот на Биро, Memo Забелешка Фото Табела Број Држачот на Клипот Обновено
Buqoo Јасно Леплива Мемо Подлога Носителот 100 се Зголеми Злато Магнетни Хартија Клипови Фармацевт Биро Организатор Сет Обновено