Newmind Нерѓосувачки Челик Paracord ПОДПОРА Поставите Paracord Алкохол Крои Игли и глетарица, Складирање Торбичка за Laces Стрингови Ткаење и Paracord Бразлетна - 13pcs

Newmind Нерѓосувачки Челик Paracord ПОДПОРА Поставите Paracord Алкохол Крои Игли и глетарица, Складирање Торбичка за Laces

DEN 359.76

Обновено

Достапно за нарачка

- Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Specification : - 6 Парчиња : 3 Директно Кабелот Алкохол Игли(3/5/6mm), 1 Рамна Глава Кабелот Игла(5мм), 1 Дупка Игла, 1 Кабелот глетарица - 9 Парчиња : 4 Директно Кабелот Алкохол Игли(3/5/6/90mm), 2 Криви Игли(3/5мм), 1 Рамна Глава Кабелот Игла(5мм), 1 Дупка Игла, 1 Кабелот глетарица - 11 Парчиња : 4 Директно Кабелот Алкохол Игли(3/5/6/90mm), 2 Криви Игли(3/5мм), 1 Рамна Глава Кабелот Игла(5мм), 1 Дупка Игла, 1 Кабелот глетарица, 1 Ножици, 1 Нерѓосувачки Челик Tweezer - 13 Парчиња : 1 Марин Скок, Pin 1, 3 Директно Кабелот Алкохол Игли(3/5/6mm), 2 Криви Игли(3/5мм), 1 Рамна Глава Кабелот Игла(5мм), 1 Дупка Игла, 1 Кабелот глетарица, 1 Ножици, 2 Нерѓосувачки Челик Tweezer(Директно+Криви)Пакетот Вклучува : 1 Парче Paracord Крои Set1 Парче Складирање Pouch Note : .Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Опис : - Трајно да го користите : материјалот е од не 'рѓосувачки челик игли, трајни и здрав, не е лесно да се добие, да направи ерозија и' рѓа, лесни големина лесно за вас да го носат, кои можат да обезбедат долг се искористи времето за вас.* 4 Изберете Тип : 6 Парчиња, 9 Парчиња, 11 Парчиња, 13 Парчиња. - Каде да го користите тоа : таа е погодна за paracord нараквици и други paracord работи, исто така, може да се применат за да се diy вашиот занаети, од суштинско значење производи за вашиот paracord, овие провира игли доста корисно, направете ја вашата проекти брзо и полесно. * Paracord глетарица : користете ја оваа алатка за да се избалансираат изгорена завршува на вашиот хривнија по завршувањето, тоа е малку поедноставно отколку да се има да се справи со машина или други алатки, дизајн е доста едноставна со рамна глава, тоа е убав прилог за да го имаат во paracord алатка.

Избор на клиент

Marlin Скок Затегнување Алатка за Paracord и Кожа Работа - 5 Бои, со или Без Алкохол Игли/Fids Обновено
Marlin Скок Затегнување Алатка за Paracord и Кожа Работа - 5 Бои, со или Без Алкохол Игли/Fids

ШТО Е ТОА : Ова затегнување алатка е совршен за вашата следна Paracord проект.Повеќето луѓе ќе се користи Marlin

DEN 0.00
НК НК Paracord Крои Сет од не ' Рѓосувачки Челик Алкохол Игли ПОДПОРА Knotter Tools - 13pcs Обновено
НК НК Paracord Крои Сет од не ' Рѓосувачки Челик Алкохол Игли ПОДПОРА Knotter Tools - 13pcs

Каде да го користите тоа : таа е погодна за paracord нараквици и други paracord работи, исто така, може да се приме

DEN 359.76