НК НК Paracord Крои Сет од не ' Рѓосувачки Челик Алкохол Игли ПОДПОРА Knotter Tools - 13pcs

НК НК Paracord Крои Сет од не ' Рѓосувачки Челик Алкохол Игли ПОДПОРА Knotter Tools - 13pcs

DEN 359.76

Обновено

Достапно за нарачка

Каде да го користите тоа : таа е погодна за paracord нараквици и други paracord работи, исто така, може да се применат за да се diy вашиот занаети, од суштинско значење производи за вашиот paracord, овие провира игли доста корисно, направете ја вашата проекти брзо и полесно. - 4 Тип Изберете : 6 Парчиња, 9 Парчиња, 11 Парчиња, 13 Парчиња.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик. - Каде да го користите тоа : таа е погодна за paracord нараквици и други paracord работи, исто така, може да се применат за да се diy вашиот занаети, од суштинско значење производи за вашиот paracord, овие провира игли доста корисно, направете ја вашата проекти брзо и полесно.

Избор на клиент

Newmind Нерѓосувачки Челик Paracord ПОДПОРА Поставите Paracord Алкохол Крои Игли и глетарица, Складирање Торбичка за Laces Обновено
Marlin Скок Затегнување Алатка за Paracord и Кожа Работа - 5 Бои, со или Без Алкохол Игли/Fids Обновено
Marlin Скок Затегнување Алатка за Paracord и Кожа Работа - 5 Бои, со или Без Алкохол Игли/Fids

ШТО Е ТОА : Ова затегнување алатка е совршен за вашата следна Paracord проект.Повеќето луѓе ќе се користи Marlin

DEN 0.00