20 Парчиња Колиер Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди На Бронзени Тон 56031 Hairpin Главата Игли За Коса Стапови

20 Парчиња Колиер Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди На Бронзени Тон 56031 Hairpin Главата Игли За Коса Стапови

DEN 643.92

Обновено

Достапно за нарачка

20 Парчиња Колиер Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди На Бронзени Тон 56031 Hairpin Главата Игли За Коса Стапчиња.Големината на секоја од нив : 155 x 30мм (6 7/64" x 1 3/16").Количина : 20 Парчиња.Постојат десет илјади Накит наоди, шарм на мојата продавница.Можете да изберете повеќе во време и да додадете во омилени.Ви благодариме.Овој наод, шарм може да се користи за Изработка на Накит , Накит поправка, Уметност, Занает, Декорација, и др. 20 Парчиња Колиер Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди На Бронзени Тон 56031 Hairpin Главата Игли За Коса Стапчиња.

Избор на клиент

UNICRAFTALE За 500pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Глава Иглички Сребро Тонови Earring Иглички Метал Материјал Накит Игли Обновено
UNICRAFTALE За 500pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Глава Иглички Сребро Тонови Earring Иглички Метал Материјал Накит Игли

ГОЛЕМИНА : За 27mm долго, 1.8 мм дебел; Pin : 0.7 mm; Материјал : не 'рѓосувачки челик; Количина : 500pcs; Метална Боја : �

DEN 0.00
500Pcs 21Ga Т-Игли Сребро Позлатен Челик 1-Инчен Главата Иглички Обновено
500Pcs 21Ga Т-Игли Сребро Позлатен Челик 1-Инчен Главата Иглички

0.7x26x26mm(0.03x1.02x1.02 Inch) 3слој позлата техника про65 Оловобесплатно без никел.Се продаваат по 500pcs.сребро позлат

DEN 194.40
5 Парчиња Schmuckteile Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди на Бронзени Тон G3ZO1 Овална Hairpin Cabochon Поставување Обновено
5 Парчиња Schmuckteile Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди на Бронзени Тон G3ZO1 Овална Hairpin Cabochon Поставување

5 Парчиња Schmuckteile Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди на Бронзени Тон G3 ZO1 Овална Hairpin Cabochon Амбиент.Големин

DEN 0.00
50pcs Накит Одлуки Шарм Накит Charme Антички Месинг Тон Мода Изнаоѓање за Ѓердан Хривнија Pendant Обетки Поправка DIY Z7NQ8 Обновено
50pcs Накит Одлуки Шарм Накит Charme Антички Месинг Тон Мода Изнаоѓање за Ѓердан Хривнија Pendant Обетки Поправка DIY Z7NQ8

50pcs Накит Одлуки Шарм DIY Z7 NQ8 Феникс Hairpin Ознака за web страница.Сликите се само за повикување само, ве молим

DEN 1037.04
Bonarty 500pcs Sier Eyepin Метал Око Иглички Игли Наоди за Накит Одлуки Beading - 20mm Обновено
Bonarty 500pcs Sier Eyepin Метал Око Иглички Игли Наоди за Накит Одлуки Beading - 20mm

Материјал : Алуминиум.Должина : Околу.20mm / 0.78 инч.за вашиот занает проекти,нараквица,ѓердан и други накит

DEN 0.00
Црна Родиум Шалче 22 Guage Главата Pin со Гранулирани Совет HPR-109-3 Обновено
Црна Родиум Шалче 22 Guage Главата Pin со Гранулирани Совет HPR-109-3

Црна Родиум Шалче 22 Guage Главата Pin Со Гранулирани Совет HPR1093".Метал : Црна Родиум Шалче.Се Продаваат Како :

DEN 0.00
Месечината Ѕвезда Накит Одлуки 200pcs/Многу 16 20 25 30 35 40 50mm Светол Тон Нерѓосувачки Челик Топката Главата Pin за Обновено
Месечината Ѕвезда Накит Одлуки 200pcs/Многу 16 20 25 30 35 40 50mm Светол Тон Нерѓосувачки Челик Топката Главата Pin за

Одлични за правење на вашиот сопствен накит, лесно да се покаже вашиот префинет личен вкус и уживајте во

DEN 1180.80
Накит Одлуки Наоди DIY - 100pcs/многу Злато Сребро Нерѓосувачки Челик Око DIY Накит Наоди Tassel Обетки Главата Игли за Обновено
Bonarty 100pcs 1.5 мм Дебел Нерѓосувачки Челик Пролет Барови Линк Иглички 17-24mm - Сребро, 20mm Обновено
Bonarty 100pcs 1.5 мм Дебел Нерѓосувачки Челик Пролет Барови Линк Иглички 17-24mm - Сребро, 20mm

Големина на располагање : 17mm,18mm,19mm,20mm,21mm,22mm,23mm,24mm.Се користи за смена на часовникот на пролет бар и поправ�

DEN 1291.20
5 КОМПЈУТЕРИ Антички Позлатен Сребрен Накит Одлуки Шарм Материјали Изработката E5FX2G Цвет Hairpin Коса Стап Ознака Обновено
Chenkou Занает Сребро Избрани 700pcs Микс Големина Месинг Топката Главата Игли за Изработка на Накит (Сребрена, Микс) Обновено
Chenkou Занает Сребро Избрани 700pcs Микс Големина Месинг Топката Главата Игли за Изработка на Накит (Сребрена, Микс)

Материјал : Месинг(Тоа е мека .не е лесно да се скршени).Должина големина : 14mm,16mm,18mm,20mm,22mm,25мм,30мм;Кол на pinо�

DEN 239.76
600Pcs 21Ga Т-Игли Злато Заврши 0.9-Инчен Главата Иглички Обновено
600Pcs 21Ga Т-Игли Злато Заврши 0.9-Инчен Главата Иглички

0.7x22x22mm(0.03x0.87x0.87 Inch) 3слој позлата техника про65 Оловобесплатно без никел.Се продаваат по 600pcs.злато заврши.�

DEN 146.88
UNICRAFTALE 500pcs Нерѓосувачки Челик Глава Игли, 50mm Долго Рамна Глава игли, Око иглички Наоди Earring Игли за Накит Обновено
UNICRAFTALE 500pcs Нерѓосувачки Челик Глава Игли, 50mm Долго Рамна Глава игли, Око иглички Наоди Earring Игли за Накит

Ако умот, ве молиме љубезно се провери јасно пред ставање на ред ►НАКИТ DIY Шефот на иглички се должини на

DEN 318.96
LJGYX Игла за Шиење 100-200pcs/вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато/Бакар/Родиум Headpins за Накит Наоди Обновено
LJGYX Игла за Шиење 100-200pcs/вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато/Бакар/Родиум Headpins за Накит Наоди

200pcs / вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато / Сребрена боја / Црвен Бакар / Родиум / Бронза Headpins За

DEN 1771.20
MYBSZC 100PCS Метал им Помогнам на Накит Производство Компонента Око DIY Мушка Бразлетна-Раководител Игли - Bronze_15mm Обновено
MYBSZC 100PCS Метал им Помогнам на Накит Производство Компонента Око DIY Мушка Бразлетна-Раководител Игли - Bronze_15mm

Таписерии изработка, прифатлива цена.Тоа не можеше да биде подобро за biy накит.Погодна за рачно изработе

DEN 1927.20
20pcs Автентични 925 Sterling Silver Главата Pin Круг Топката Иглички 25mm (1 инч) За Накит Beading Провира Одлуки (Жица Обновено
20pcs Автентични 925 Sterling Silver Главата Pin Круг Топката Иглички 25mm (1 инч) За Накит Beading Провира Одлуки (Жица

Pin должина : ~ 1 инч или 25mm; топка со дијаметар ~ 1.Фунта сребрен накит резерви Сите наши сребро резерви е об�

DEN 222.96
15 Злато Нерѓосувачки Челик Топката Главата Игли - 30мм - PIN108 Обновено
15 Злато Нерѓосувачки Челик Топката Главата Игли - 30мм - PIN108

Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, зачувани линкови, внесете синџири и повеќе!.Бесплатен пр

DEN 0.00
PH PandaHall 400PCS 4 големини на Нерѓосувачки Челик Топката Главата Иглички Топката Headpins Топката Игли за DIY Изработка Обновено
ОК 200pcs Око Игли за Накит Одлуки 18-35mm Метал Око Главата Иглички Игли Одговара Бисер DIY Наоди Материјали A118 (Боја Обновено
ОК 200pcs Око Игли за Накит Одлуки 18-35mm Метал Око Главата Иглички Игли Одговара Бисер DIY Наоди Материјали A118 (Боја

1) Материјал : Метал ( Бакар) 2) Количеството : 200 компјутери / многу 3) Големина : 18mm, 24mm, 30мм, 35mm.Широк спектар

DEN 418.08
ВО странска валута-50200 200pcs Нерѓосувачки Челик Глави Око Рамна Глава Pin Злато Сребро Позлатен Топката Главата Иглички Обновено
LJGYX Игла за Шиење 100-200pcs/вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато/Бакар/Родиум Headpins за Накит Наоди Обновено
LJGYX Игла за Шиење 100-200pcs/вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато/Бакар/Родиум Headpins за Накит Наоди

200pcs / вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато / Сребрена боја / Црвен Бакар / Родиум / Бронза Headpins За

DEN 1020.00
LoveinDIY 100pcs Злато Позлатен Топката Главата Иглички 1.18 Инчен Должина 0.5 mm за Jewlery Одлуки - 20 мм Обновено
LoveinDIY 100pcs Злато Позлатен Топката Главата Иглички 1.18 Инчен Должина 0.5 mm за Jewlery Одлуки - 20 мм

Светло Златна Месинг Топката Иглички Накит Одлуки Наоди Headpins.Одлично за Ѓердан, Earring, Бразлетна и така н�

DEN 0.00