ECOLAND LED Маса Светилка, Табела Светилки за Домашната Канцеларија, 9 Боја Режими и 7 Класи Светлината Прилагодливи, 10W Супер Светло, Dimmable LED Светилка со Полнење преку USB П

ECOLAND LED Маса Светилка, Табела Светилки за Домашната Канцеларија, 9 Боја Режими и 7 Класи Светлината Прилагодливи, 10W

-100 %

DEN 652.08

Обновено

Достапно за нарачка

✦ECOLAND бренд led маса светилка, пренослива светилка за home /office /спална соба/на банката. 9 Боја температура прилагодливи од 3000 K да 6000 K. 7 класи dimmable светлината, око-се грижат тип табела светилка за заштита на вашите очи и да се исполнат за да се разликуваат апликација сценарија. ✦10 W супер светло светилка 72 компјутери LED зрнца, со AC адаптер 120 V 60 Hz.Висока боја рендерирање индекс > 90 врати оваа маса светилка природата ефект на боја. ✦650 лумен, illuminance 1500 лукс.Прилагодливи ден /ноќ начини за промена на светлина одделение како вашата посакувана и удобно светло ниво. ✦Алуминиум + пластичен материјал круг основа и рамка, доста стабилна структура и модерен дизајн. 270 степени rotatable рамка и светлина бар, животниот век 3000 H долг живот гаранција. ✦ [ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ] ECOLAND Маса Светилка x 1, AC Адаптер x 1, Прирачник за Корисникот x 1, Гаранциона Картичка x1, 24 Месеци Гаранција.Вграден-на полнење преку USB порт.Излез 5 V 2 A.USB кабел (не се вклучени).Флексибилни се прилагоди светилка рамка.Двете база рамка и врвот рамка се прилагодливи.Touch контролен систем.Точка на допир и слајд допир, и двата работат добро. 5 класа светла контрола. 9 класа боја за контрола на температурата.Маса Светилка, ECOLAND Око-се Грижат Табела Светилки, Црна Боја Модел : ЕЛ-508.

Избор на клиент

SRIAMKY LED Маса Светилка со Пен Носителот&Телефон Стојат, Око-се Грижи USB Полнење, Светлата за Читање со 3 Боја Режими Обновено
WWFF Табела Светилки Креативни Прекрасна Лаванда Мечка LED Маса Светилка за Спална соба со Кревет за Деца Соба Декорација Обновено
Свет Електрични 52878 Сахара Маса Светилка, Мат Зелена Обновено
Свет Електрични 52878 Сахара Маса Светилка, Мат Зелена

На мат зелена замав сенка има бела внатрешни работи за подобро да се одрази на светлина и може да се прил

DEN 0.00
Fugetek LED Тркалезна Маса Маса Светилка, Око-се Грижат Dimmable, 54 Вдлабнати Led диоди, Еден Сензор на Допир Панел, 3 Обновено
Fugetek LED Тркалезна Маса Маса Светилка, Око-се Грижат Dimmable, 54 Вдлабнати Led диоди, Еден Сензор на Допир Панел, 3

3 НАЧИНИ НА LED СВЕТИЛКА ОСВЕТЛУВАЊЕ : Одлична За Различни Осветлување Треба, Кога е Потребно Повеќе Светл

DEN 479.76
BAOBUM Маса светилка Новиот Кинески Класичната Мермерна Маса Светилка Дневна Соба Едноставна Спалната соба Ноќни Ламби Обновено
Noway Знаме Табела Светилка Едноставна Ноќни Ноќ Светлина за Домашна Канцеларија Dorm Биро Оркестарот Обновено
Noway Знаме Табела Светилка Едноставна Ноќни Ноќ Светлина за Домашна Канцеларија Dorm Биро Оркестарот

Тоа е совршен подарок за пријатели, родители и колеги.Совршена големина нема да биде премногу обемни, ко

DEN 0.00
Pelnotac LED Ноќ Светлина, Мини USB Компјутерска Маса Светилка,Око се Грижат и за Заштеда на Енергија,Компактен Пренослива Обновено
NICEAPR Маса светилка Крајот Целиот Бакар Светилка Ноќни Ламби Едноставна Европска Студија Кревање Бакар Светилка 17X85 Обновено
Очила за сонце LWS Маса светилка за Ламбата Модерен Дизајнер Салон Модел Соба Хотел е Украсен Дневна Соба Светилка Студија Обновено
LED Маса Светилка со Безжичен Полнач, USB Порт за Полнење, Маса Светилка за Домашна Канцеларија со 5 Начини на Осветлување Обновено
skko, Светлата за Читање Канцеларија Биро Светилка Дома Безжична Спалната соба Читање Светилка Маса Светилка со USB Порт Обновено
LANGCA Ноќни Ламби, Кинески Табела Светилка, Ноќни Табела Светилка, Погодна за Спалната соба, Кревет, Канцеларија и Други Обновено
YONUOS LED Маса Светилка со Безжичен Полнач,4 Осветлување Режими Dimmable Око-се Грижат Биро Светлина со Пен Носителот Обновено
YONUOS LED Маса Светилка со Безжичен Полнач,4 Осветлување Режими Dimmable Око-се Грижат Биро Светлина со Пен Носителот

Режим На Спиење.Убаво спакуван и подарокподготвен за било која пригода, како што се родендени на посебн�

DEN 0.00
Потпис Дизајн од страна на Ashley - Nolden Метал Маса Светилка - Метал Сенка - Модерното Урбано - Бронза, 22H Обновено
Потпис Дизајн од страна на Ashley - Nolden Метал Маса Светилка - Метал Сенка - Модерното Урбано - Бронза, 22H

МОДЕРНАТА МАСА СВЕТИЛКА : Дали кревет или во вашата дневна соба, family простор, канцеларија или студија, по

DEN 494.40
HSLMDSD Биро Светилки,Личност Едноставна Американски Пастирски Керамичка Маса Светилки,Креативни Спалната соба Ноќни Ламби, Обновено
Премија Зголемена Светилка, 5 Диоптрија (2X Зголемувачот) ESD-Безбедно, Маса Светилка Зголемувачот - 5W 48 LED Осветлување Обновено
iHome LED Маса Светилка со 5W Чи-Уверение Безжичен Полнач, Затемнување Контрола, и 360 степени Флексибилни Gooseneck (Нане) Обновено
iHome LED Маса Светилка со 5W Чи-Уверение Безжичен Полнач, Затемнување Контрола, и 360 степени Флексибилни Gooseneck (Нане)

Совршен за двете доставување погодно 5вати безжично полнење и додавање фокусирани, треперење бесплатно

DEN 1679.76
Традиционалните рачно изработени турски Мозаик Светилка Домот Swan Вратот Декоративни Маса Светилка Тифани Стил Обоено Обновено
JiYZe Маса светилка Модерна Европска Минималистички Домот Морска Школка LED Маса Светилка, Школка LED Nightlight со Исклучителна Обновено
LZQDM LED Маса Светилка 3 во 1 Мултифункционален Табела Светилка 3 Dimable Ниво Брзо Чи Безжичен Полнач Затворен Виткање Обновено
HSLMDSD Биро Светилки,Едноставни и Стилски Биро Светилки, Креативни Светилки, Кристално Спалната соба Кревет, Дневна Соба Обновено
Сол Светилки 2-3 КГ Хималаите Премиер Квалитет Оригинални Природни Кристал Рок рачно изработени Спалната соба Ноќни Обновено
Фламинго Ананас Преносни Маса Светилка Спалната соба на Ноќ Светлина Патување Warmging Подарок за Campping/Бар/Office/Ходници Обновено
3D LED База, 3D LED Светилка Ноќ Светлина База на Носителот Екран на Допир со Далечински Управувач USB Кабел за 3D Табела Обновено
3D LED База, 3D LED Светилка Ноќ Светлина База на Носителот Екран на Допир со Далечински Управувач USB Кабел за 3D Табела

Оваа светлина носителот работи со акрил светлина плоча за прикажување шарени светлина.Светлината свет�

DEN 234.96
Fovendi LED Маса Светилка со Безжичен Полнач Биро Светлина Полнење преку USB Порт Виткање Око за Заштита Маса Светилка Обновено