Lemical A4 Транспарентен Датотека Кутии за Складирање Clipboard Виси Списание Датотека Организатор A4 Clipboard Датотека Папка Организатор со Долниот Отвор Office Clipboard Отпадоци Г?

Lemical A4 Транспарентен Датотека Кутии за Складирање Clipboard Виси Списание Датотека Организатор A4 Clipboard Датотека

DEN 311.76

Обновено

Достапно за нарачка

Ажурирани Функција - Оваа пластична табла со исечоци има задната виси дупка, која може да се закачи на ѕид; И внатре и надвор од датотека кутија се опремени со пенкало слотови; И чување складиште има солидна нерѓосувачки челик клип, која ви помага да го надминете сите видови на документи цврсто.Мултифункционален Clipboard Организатор - Мерка : 13.Тенките папка може да се одржи 50 листови хартија, со 3/4-инчен внатрешната меморија на уредот и пенкало позиција; заклучување latch може да се обезбеди содржини за безбедност и приватност;.45 инчи, совршен за писмо големина(А4) или намали, хартија, листови. >>> Широк Спектар на Примена - Мазна и издржливи пишување на површината, мала тежина, многу погодна за училници, болници, чекалните, наставниците, инспектори, конференции, канцеларии и др.Клипот е изработен од никел е оближена со челик и може да се користи за многу години;.Клипот е изработен од никел е оближена со челик и може да се користи за многу години;.Безбеден и Сигурен Clipboard Датотека Кутија - удобен долниот отвор овозможува лесен пристап во движење.1-инчен складирање кутија може да се одржи 150 листови на Писмо/А4 формат.Тоа е совршен за Патрола, Изведувачи, Наставниците, Децата, Учениците, Полицијата, Возачи, пожарникарите, медицински Сестри, Тренери, Медицински Персонал, Магацин, Изградба, Работно место и Фабрички Работници.Оваа складирање клипбордот е разноврсна за секој домен, како што се индустриски, транспорт, академски, јавната безбедност и канцелариски работници.

Избор на клиент

Посредникот Дрво Боја со Здрав Нерѓосувачки Челик Пролет Клип, Стандардна Големина Hardboard Клип Одбор за Училницата, Обновено
Среќен Мајки Ден Женска Смешно Симпатична Кратко Sleeve Писмо Печати Графички Tee Блузи Лабава Мајка Кошула Подарок Мама Обновено
WhiteCoat Clipboard - Нане - Говор-Јазик Патологија Издание Обновено
WhiteCoat Clipboard - Нане - Говор-Јазик Патологија Издание

СВИТЛИВА ГОВОР ПАТОЛОГИЈА CLIPBOARD СОВРШЕН ЗА ПАТОЛОГ НА ГОВОРОТ И ГОВОРНАТА ПАТОЛОГИЈА СТУДЕНТИ!.ЛЕСЕН АЛ

DEN 910.80
Среќен Мајки Ден Женска Смешно Симпатична Кратко Sleeve Писмо Печати Графички Tee Блузи Лабава Мајка Кошула Подарок Мама Обновено
Пинк Hardcover Свитлива Clipboard-Folio Folder - w/Писмо, Големина Notepad Џеб, Пенкало Јамка & Бизнис Картичка, Кожа Портфолио Обновено
Пинк Hardcover Свитлива Clipboard-Folio Folder - w/Писмо, Големина Notepad Џеб, Пенкало Јамка & Бизнис Картичка, Кожа Портфолио

СВИТЛИВА CLIPBOARD FOLIO ова чување складиште има сите одличен дизајн, тоа може да 360 степени пати назад, има hard

DEN 0.00