JAJADO Мини Squeegees Тиркизна Силикони 12 Пакет, самолепливи Свила Печатење на Екран Squeegee, Печатење на Екран Stencils Алатки за Пренос Уметнички Занает Алатки за Сликање за Пр?

JAJADO Мини Squeegees Тиркизна Силикони 12 Пакет, самолепливи Свила Печатење на Екран Squeegee, Печатење на Екран Stencils

DEN 2318.40

Обновено

Достапно за нарачка

Покрај завршува на мебел, кабинети, подови, ѕидови, и дома додатоци.JAJADO Лепило Stencils се одлични за stenciling на Мебел, Подови, Ѕидови, и насекаде каде што сакате да се наслика истиот дизајн повеќе пати.Креда Паста нуди постојана боја кога топлина во собата и е идеален за кошули или ткаенина.Нашите свила екран матрицата се направени од високо-квалитет најлон. 【Материјал во Боја : како на фотографии е прикажано.

Избор на клиент

Haviland 0736 Двојно Нитрат Пена Гума Стандард Должност Кат Squeegee, 36 Должина, Црна Обновено
Haviland 0736 Двојно Нитрат Пена Гума Стандард Должност Кат Squeegee, 36 Должина, Црна

16 Измери директно позлатен челик.Одличен за ниски температури.Добро за киселина, алкално, scuff, озон и сон

DEN 0.00
Домаќинство Squeegee Прозорец Scrubber Wiper 2-во-1 Squeegee и Scrubber Сунѓерот за Перење Полнење Прозорец Squeegee Чистење Обновено
Домаќинство Squeegee Прозорец Scrubber Wiper 2-во-1 Squeegee и Scrubber Сунѓерот за Перење Полнење Прозорец Squeegee Чистење

Оваа Бања Squeegee е ултра лесни, осигурувајќи се дека вашата рака не се уморни од поддршката на тоа како ќе �

DEN 0.00
DocaPole 5-12 Нога Продолжување Пол + 20 Про Прозорец Squeegee со Отстранлив Сечилото | Професионална Алатка за Одржување Обновено
DocaPole 5-12 Нога Продолжување Пол + 20 Про Прозорец Squeegee со Отстранлив Сечилото | Професионална Алатка за Одржување

15° АГЛЕСТА АЛАТКА РАЧКА – Нож се одржа во идеална 15 степени агол за оптимална потпора.Забите во нерѓосу�

DEN 551.76
HYCZW Squeegee Четка Тешко Кат Чистење Professiona Нерѓосувачки Челик Екстра-Широк Кат Squeegee Squeegee Гума Мулти-Цел Обновено
HYCZW Squeegee Четка Тешко Кат Чистење Professiona Нерѓосувачки Челик Екстра-Широк Кат Squeegee Squeegee Гума Мулти-Цел

100% СИЛИКОНИ КАТ SQUEEGEE : Подот Squeegee лесно се чисти подови и ги отстранува водата без да остават места зад с�

DEN 0.00
SMYH 10 Парчиња се Почувствувале на Работ Squeegee Завиткување Алатка Автомобил Винил Scraper Decal Апликатори Алатка Обновено
SMYH 10 Парчиња се Почувствувале на Работ Squeegee Завиткување Алатка Автомобил Винил Scraper Decal Апликатори Алатка

Материјал : пластични,филц.Големина : 10 х 7 см ( L x W).Количина : 10( 5 сина + 5 црвено).На компактна големина е од

DEN 0.00
XJJZS Професионални Прозорец Squeegee Почисто со Scrubber,Прозорецот за Перење Опрема, Стакло и средства за Чистење Алатки Обновено
Winco Дрвена Рачка за FSS-24, 55-Инчен Обновено
Winco Дрвена Рачка за FSS-24, 55-Инчен

Се справи и главата се продава одделно.Доверлив и сигурен.Winco производи се движат од tabletop да кујнски при�

DEN 0.00
Професионални Прозорец Чистење Комбо Алатка со SCRUBIT – 2 во 1 Прозорец Почиста Комплет Вклучува 12.5 Инчен Микрофибер Обновено
UNGER Црна и Зелена Прозорец Лента, Т-Бар Обновено
UNGER Црна и Зелена Прозорец Лента, Т-Бар

Janitorial & Чистење Резерви.Земја на производство : Кина.Производителот : UNGER.Прозорецот Лента, ТБар, Siz 10 Siz, н�

DEN 311.76
Ettore 1169 Master ' Рѓосувачки Челик Исечени Канал со Гума, 12-инчен (Пакување од 12) Обновено
Ettore 1169 Master ' Рѓосувачки Челик Исечени Канал со Гума, 12-инчен (Пакување од 12)

12инчен Нерѓосувачки Челик Канали со Гума одговара на било Ettore squeegee рачки.Господар Канал има совршена ра

DEN 1366.80
NJZY Мултифункционален Магија Метла, Стигнале, Погодни за Стакло, автомобил Windows, Купатило, Кујна, Чистење на Подот Обновено
NJZY Мултифункционален Магија Метла, Стигнале, Погодни за Стакло, автомобил Windows, Купатило, Кујна, Чистење на Подот

★Материјал : мека гумена лента, во близина на стакло, брзо добиеше сув без да остават траги, чистење на с�

DEN 1797.60
NJZY единствено еднострана Силикон Чистење Стакло Артефакт, Погоден за Подот, Кујна, Купатило, автомобил Прозорец Чистење Обновено
Haviland 018 Директно Синтетички Каучук Buna Мешавина Стандард Должност Кат Squeegee, 18 Во Должина, Црна Обновено
Haviland 018 Директно Синтетички Каучук Buna Мешавина Стандард Должност Кат Squeegee, 18 Во Должина, Црна

16 Измери директно позлатен челик.Одличен за отпорност на триење.Добро за киселина, алкално, озон и сонче

DEN 0.00
Туш squeegees Нерѓосувачки Челик Сите Намена Squeegee Телескопски Rotatable Hangable За Подот Огледало Автомобил Прозорец Обновено
Туш squeegees Нерѓосувачки Челик Сите Намена Squeegee Телескопски Rotatable Hangable За Подот Огледало Автомобил Прозорец

★Rotatable дизајн,и чистење е повеќе удобен и практичен, повеќе во согласност одговара и повеќе темелно чис�

DEN 0.00
Carlisle 36693000 Flo-Pac Мека Двојно Пена Гума Кат Squeegee со Пластична Рамка, 30 Должина, Црвена (Случај од 10) Обновено
Carlisle 36693000 Flo-Pac Мека Двојно Пена Гума Кат Squeegee со Пластична Рамка, 30 Должина, Црвена (Случај од 10)

Црвено 30" гумени подни squeegee се вклопува Carlisle 40210 Спарта Економија fiberglass рачки (се продава одделно).Пласти

DEN 2272.32
Туш Squeegee Нерѓосувачки Челик Прозорец Squeegee за Врати за Туш, Тоалет, Огледала, Плочки, Стакло, Редеа Слободни Блесне Обновено
Квалитетот За Домаќинство, Залихи За Чистење Стакло На Прозорец За Опрема За Домашна Кујна Индустриски Научни Janitorial Обновено