PROKTH 1500W 110V Dual-Температура на Топлина Пиштол со 4pcs Нерѓосувачки Челик Concentrator Совети Сина Топлина Пиштол

PROKTH 1500W 110V Dual-Температура на Топлина Пиштол со 4pcs Нерѓосувачки Челик Concentrator Совети Сина Топлина Пиштол

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Работи на 1500 W со двојна температура поставувања на 400 степени и 600 целзиусови степени.Идеален за отстранување на бојата, лепило налепници, подни плочки, ' рѓосано јатчесто овошје или други предмети преку примена на топлина.Исто така одлична за поправка на мобилен телефон, како и одмрзнување на замрзнувачот или замрзната вода цевки.Дојде спроведен со четири нерѓосувачки челик concentrator совети за да одговараат на вашите потреби.Корисно и разновиден алат за секое семејство. 1. Корисно и разновиден алат за секое семејство.

Избор на клиент

Steinel Топлина Пиштол Кит, 25 Годишнината Издание Обновено
Steinel Топлина Пиштол Кит, 25 Годишнината Издание

Електронски контролирана топлина алатка за доставување на 1,600 watts.Рефлектор Млазницата 39mm ◾Намалување

DEN 5421.36
Master Апарат ХГ-301T Лесни Индустриски Топлина Пиштол, Брзи Промени Plug-In Греење на Елемент - 800F, 120V, 1440W, 12 Обновено
Master Апарат ХГ-301T Лесни Индустриски Топлина Пиштол, Брзи Промени Plug-In Греење на Елемент - 800F, 120V, 1440W, 12

Вкупно топлина ефикасност : New quickпромена plugin греење на елемент произведува избалансирани струење над е�

DEN 3708.00
Топлина Пиштол, Asnish 1800W Тешки Топол Воздух Пиштол Комплет со Променлива Контрола на Температурата со 2-Temp Settings Обновено
Metabo - Дигитални Програмабилни 2-Фаза Променлива Темп. Топлина Пиштол 122/122-1, 200° С - 13.0 Amp (602365420 23-650), Обновено
Metabo - Дигитални Програмабилни 2-Фаза Променлива Темп. Топлина Пиштол 122/122-1, 200° С - 13.0 Amp (602365420 23-650),

Висок услуга живот се должи на лесензачистење на филтер за воздух.Моќен мотор со оптимална уред за ладе�

DEN 1812.00
Mchoi Тешко Пренослив Случај Компатибилен за DEWALT 20V MAX Cordless Топлина Пиштол(DCE530B),СЛУЧАЈ САМО Обновено
Mchoi Тешко Пренослив Случај Компатибилен за DEWALT 20V MAX Cordless Топлина Пиштол(DCE530B),СЛУЧАЈ САМО

100% Безбеден : Случај направени од тешко и екопријателски ЕВА материјали,со добра водоотпорен и shockproof,со�

DEN 0.00
Мулти-Цел Професионални Топлина Пиштол Пенкало Алатката Преносни Мини Електрични Млазницата Топол Воздух Пиштол за DIY Обновено
ЦРНА+ДЕКЕР KX1800 1800-Вати Двојна Температура Топлина Пиштол (Портокалова и Црна) Обновено
ЦРНА+ДЕКЕР KX1800 1800-Вати Двојна Температура Топлина Пиштол (Портокалова и Црна)

технички спецификации.ЦРНА+ДЕКЕР произведува високи перформанси и ефикасност на електрични алатки.Маг

DEN 1271.76
JUSTZHENFENG 7pcs/многу 35mm Топлина Пиштол Млазници за Полнење за Топол Воздух Лемење Станица Поправка Алатка Додаток Обновено
Vbestlife Топол Воздух Пиштол Млазницата,3мм/4mm/5mm/8мм/10мм/12mm 6pcs Топол Воздух Пиштол Млазницата,858 Топлина Пиштол Обновено
Vbestlife Топол Воздух Пиштол Млазницата,3мм/4mm/5mm/8мм/10мм/12mm 6pcs Топол Воздух Пиштол Млазницата,858 Топлина Пиштол

Вклучува 6 млазници во различни воздух излезот дијаметар од 3мм, 4mm, 5mm, 8mm, 10мм, 12mm.Одговара за 858 Топол Возд

DEN 0.00
Топлина Пиштол Млазницата Прилози, 10Pcs Топлина Пиштол Млазницата за 850 Топол Воздух Лемење Станица Круг & Плоштадот Обновено
Ancor Факели и Топлина Пиштоли Обновено
Ancor Факели и Топлина Пиштоли

Карактеристики Piezo електронски систем за палење обезбедување flameless топлина дека е безбедно да се корист

DEN 0.00
Вагнер 0503064 Furno 750 Топлина Пиштол Обновено
Вагнер 0503064 Furno 750 Топлина Пиштол

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing проц�

DEN 0.00
Топлина пиштоли за измислица Микро топол воздух пиштол 8858 лемење, заварување rework станица 700W LCD Дигитален Топлина Обновено
125 Винил Тротоарите Средување на Skiving Нож Винил Подни Заварување Алатки, ПВЦ Пластика Skiving Нож, Изградба Кат Заварување Обновено
Заварување Млазницата, 2 парчиња Заварување Пиштол Млазницата, Рамни 120 Степен Нерѓосувачки Челик Топол Воздух Пластични Обновено