BigBigHundred Возрасни Електрична Четка за заби USB Полнење Ултра Sonic Перат Релаксирачки Моќен 5 Брзина Електрична Четка за заби - Зелена 6 Четка Глави

BigBigHundred Возрасни Електрична Четка за заби USB Полнење Ултра Sonic Перат Релаксирачки Моќен 5 Брзина Електрична Четка

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

✅ 1. Услужни влакната : умерената цврстина и еластичност на влакната се осигура дека четка за заби може да нежно се грижи за забната глеѓ, а истовремено обезбедувајќи доволен за чистење на моќ. ✅ 2. Водоотпорен дизајн со ipx7 оценка : отпорен на Вода до IPX7. Целата четка за заби може да биде печете со вода, безбеден и удобен.Отпорен на вода да се користи во бања и туш. ✅ 3. Научни Потсетување : усната празнина е поделена во четири области, кои се чисти на секои 30 секунди, автоматски да го запре за една секунда, на секои 30 секунди, автоматски престануваат по 2 минути. ✅ 4. Лесно четкање време : 27,000 вибрации во минута за луѓето со осетлива на непцата или прв пат со користење на електрични четки за заби. ✅ 5. Пет-брзински дизајн : Ова електрична четка за заби донесува пет-брзински дизајн, и различни брзини се прилагодат на различни заби четкање потреби.

Избор на клиент

Батерија Водоотпорен Орална Нега Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни Обновено
Батерија Водоотпорен Орална Нега Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни

Тоа е конструиран со sonic техника, работејќи во повеќе динамични, почиста и мирен пат.5 вибрации начини : Ч�

DEN 0.00
ShawnBlue Електрична Четка За Заби 2 Во 1 Мажи Жени Електрични Четки За Заби Батерија Обраснат На Лице-Чистење Со Четка Обновено
Sonic Електрична Четка за заби Водоотпорен Smart Четка за заби 5 Начини на снимање Брзо Полнење Електрична Четка за Заби Обновено
NA Sonic 5 Режими на Безжичен Полнач Base10 Четки Глави Замена со Туристички Кутија Smart Тајмер за Возрасни Електрична Обновено
NA Sonic 5 Режими на Безжичен Полнач Base10 Четки Глави Замена со Туристички Кутија Smart Тајмер за Возрасни Електрична

Материјал : ABS+Dupont Nylon.Стоковните Квалитет, Сертификација : 3 C и CE.Функцијата На Владата : Чиста,Мека.Бела,Н

DEN 1132.80
NA Електрична четкичка за Заби за Возрасни Батерија Патување Случај Setholder Sonic CepillodedienteseléCtrico EscovadedenteseléTrica Обновено
NA Електрична четкичка за Заби за Возрасни Батерија Патување Случај Setholder Sonic CepillodedienteseléCtrico EscovadedenteseléTrica

Материјал : Топ ABS.Стоковните Квалитет, Сертификација : 3 C и CE.Ефект : Deep Clean Brush Функција : Removeplaque.Electric Toothbrus

DEN 0.00
Mifty Sonic Електрична Четка за заби +Четка за Заби Главата +Патување Кутија +Четка за заби Носителот Автоматско Ултразвучно Обновено
ROMENIC T10X Електрична четкичка за Заби за Возрасни, Подлабоко Чисти Sonic Четка за заби со Smart Притисок Сензор и услужни Обновено
Електрична четка за заби за Возрасни Електрична Четка за заби, Сегментирано Влакната, Висина 3мм Разлика Дизајн, Длабоко Обновено
Lroveb Електрична Четка за заби Вода за Загуба Полнење Жица со 4 Четка Глави Чистење 6 Модови за Длабоко Чистење Свеж Здив Обновено
2 Пакет Полнење Електрични четки за заби за Возрасни и Деца, Sonic Белење на Заби Четка со 8 Четка Глави, 6 Чистење Режими Обновено
Оди Насмевка Blu Hands-Free Заби Белење на Заби со Масажа на Непцата и Sonic Сина Технологија, Теал Обновено
Оди Насмевка Blu Hands-Free Заби Белење на Заби со Масажа на Непцата и Sonic Сина Технологија, Теал

НАЈДОБРИ БЕЛЕЊЕ на РЕЗУЛТАТИ Оди Насмевка е клинички докажано и уникатни белење систем е преземање на �

DEN 2844.00
Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни лица со Патни Случај, MRINDA 3300mAh Полнење Електронски четки за заби за Обновено
Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни лица со Патни Случај, MRINDA 3300mAh Полнење Електронски четки за заби за

✅【Голема Вредност за Пари】Изграденаво 3300m Ah екстра голем капацитет на батеријата, целосна може да се к

DEN 1463.76
Sonic Електрична четкичка за Заби за Возрасни, Вода за Загуба Полнење Жица со 2 Замена Четка Глави Чистење 5 Начини Длабоко Обновено
Деца Sonic Електрична Четка за заби, Батерија Електрична четкичка за Заби за Деца LED Светло Smart Home Орална Нега Комплет Обновено
Моќен Чистење Водоотпорен четкичка за Заби за Возрасни и Деца (Розева) Обновено
Моќен Чистење Водоотпорен четкичка за Заби за Возрасни и Деца (Розева)

Капацитетот на батеријата : 2000m Ah;5 Задржи се справи и полнење на база на сува кога полнење за toobrush;3...

DEN 0.00
Батерија Електрична Четка за заби Smart Тајмер Sonic Четка USB Полнење Возрасни Водоотпорен Четка за заби четка (Боја : Обновено
Батерија Електрична Четка за заби Smart Тајмер Sonic Четка USB Полнење Возрасни Водоотпорен Четка за заби четка (Боја :

Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Тоа има полнење преку USB порта, па тоа е ле�

DEN 544.80
Електрична Четка за заби Или Sonic Електрична Четка за заби со Меки Влакна и Сува Батеријата, Неколку Електрична Четка Обновено
LSJZZ Електрична Четка за заби, USB Магнетни Levitation Sonic за Возрасни Мека Четка за заби Интелигентни Темпиран Водоотпорен Обновено