WillingTee 80 Парчиња 2 Инчен Grosgrian Лента за Коса, Лак Целосно Лента Наредени Алигатор Клипови Коса Додатоци за Бебе Девојки Доенчиња Години Деца, Деца 40 Бои во Парови

WillingTee 80 Парчиња 2 Инчен Grosgrian Лента за Коса, Лак Целосно Лента Наредени Алигатор Клипови Коса Додатоци за Бебе

DEN 287.76

Обновено

Достапно за нарачка

Пакет се вклучени : 80pieces мал лак за коса клипови(40colors во Парови),Секоја боја е светла и убава,Што можат да носат сами или може да го носат на врвот на ponytails.Ќе љубов на изгледот на вашата мала принцеза.Големина на : мал коса лакови големина се прибл 2inch,направени на квалитетот grosgrain лента материјал.100% рачно изработени бутик лакови за бебе девојки,и се достапни за скоро сите случаи кога е потребно.Совршен за години,бебе девојки,малку девојки.Без коса штетаСпроведен со 1.75 инчен коса клипови,целосно наредени со grosgrain лента,издржлив и лесен за користење,за да се избегне метал коса клипови допирање на косата директно, ќе остане во коса која не се лизга надвор и да се задржи фризура во текот на целиот ден.Дизајн : парична Казна рачно изработени изработка.Симпатична и живи модели, Тие ќе го направат вашиот симпатична принцеза и око-фаќање.Добро направен алигатор коса клипови целосно наредени со grosgrain лента остане во бебиња' косата цврсто, не се лизга.Прилики : Овие мали бебе коса клипови се совршени како фотографија реквизити за мали девојчиња или носеше во многу други прилики, како што е роденден, фотографирање пука, фестивал или само во секојдневниот живот.Исто така, како голем подароци за вашите пријатели.

Избор на клиент

Сет од 3 Пара, 6 Брои, Бела Коса Barrettes Med/Мали Коса Клипови француски Клип Clasps U86250-1366-6-3pairPRAmber Обновено
Сет од 3 Пара, 6 Брои, Бела Коса Barrettes Med/Мали Коса Клипови француски Клип Clasps U86250-1366-6-3pairPRAmber

Сет од 3 пара на средни мали коса barrettes се украси со пенливи rhinestones 1 пар во пурпурна, 2 пар во црвено, 3 пар в

DEN 383.76
VELIHOME 5pcs Силна Одржи Голем Коса Ноктот Клипови За Жените Гроздобер Стил Не се Лизга Мода Коса Додатоци За Набивање/Тенка Обновено
Франција Luxe Couture Вилица - Тропска Удар Црвена Обновено
Франција Luxe Couture Вилица - Тропска Удар Црвена

Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Брз и лесен стил решение.Направени на лукс

DEN 1056.00
160Pcs Dreadlock Додатоци за Коса, Накит за Жените Плетенки Коса Ракави Прстени Коса Шарм за Плетенки Коса Клипови Декорација Обновено
Snappy Jazzy Dreadlock Монистра Loc Накит Косата Додаток Обновено
Snappy Jazzy Dreadlock Монистра Loc Накит Косата Додаток

ТЕМАТА; Нов Orlean.БОЈА; Розова, Сребро.ГОЛЕМИНА : Околу 1.5 инчи долго, 5mm дупка.МАТЕРИЈАЛ; Природен Камен.Мет�

DEN 0.00
Houchu Домот Алчни Клип Девојки Гроздобер Мермерна Текстура Ацетат Женската Коса Додатоци Корејски Стил На Косата Клип Обновено
Л. Ериксон Мали Вилица Клип Парови, Диви Safari | Бледо Сино Камен Обновено
Л. Ериксон Мали Вилица Клип Парови, Диви Safari | Бледо Сино Камен

Увезени од страна на Л Ериксон.Одлична за сите типови коса.Брз и лесен стил решение.Направена од Акрилик

DEN 0.00
Jingtai сина Хан облека антички додатоци на жените проток дин коса клип накит горење сина коса тресат(2 парчиња) Обновено
Jingtai сина Хан облека антички додатоци на жените проток дин коса клип накит горење сина коса тресат(2 парчиња)

Жените Headbands се погодни за многу прилики : партија, матурска, спортски, вклучувајќи : јога, mountaineering, трчањ�

DEN 0.00
12PCS Домот Големи Зголеми Цвет Коса Клипови Шноли Флорални Брошеви Pin Boho Коса Клип Зголеми Коса Додатоци За Жени, Девојки Обновено
Houchu Ретро Сите Натпревар Коса Клип Деца Темперамент Девојки Женски Корејски Стил Hairpin Жените Коса Додатоци Лак Barrette Обновено
270 Парчиња Антички Позлатен Сребрен Накит Наоѓање на Добавувачи на Големо AE4Z9X Цвет Hairpin Hairclip Коса Клип Обновено
270 Парчиња Антички Позлатен Сребрен Накит Наоѓање на Добавувачи на Големо AE4Z9X Цвет Hairpin Hairclip Коса Клип

270 Парчиња Антички Позлатен Сребрен Накит Наоѓање на Добавувачи на Големо AE4 Z9 X Цвет Hairpin Hairclip Коса Клип.�

DEN 2313.60
Искриват Gadgets Пакет - Морнарица Основните Лак На Метал Салон Клип и Теал Потпис Лак со Rhinestones (2 Предмети) Обновено
Искриват Gadgets Пакет - Морнарица Основните Лак На Метал Салон Клип и Теал Потпис Лак со Rhinestones (2 Предмети)

Доаѓа со 1 Морнарица Основните Лак На Метал Салон Клип и 1 Теал Потпис Лак Со Rhinestones Светла освежување бои

DEN 1473.60
Сет од 2 Бела Средни Голема Barrettes Цвет и ја Остава Косата Клипови блескаа од Rhinestones YY86800-1-2purple/роуз Обновено
Сет од 2 Бела Средни Голема Barrettes Цвет и ја Остава Косата Клипови блескаа од Rhinestones YY86800-1-2purple/роуз

Сет од 2 средно големи цвет и листови barrettes украсени со пенливи rhinestones 1 barrette во нијанси на виолетова, 2 barret

DEN 0.00
14 Пакет Лажни Вештачка Свила Тропски Hibiscus Цвет Коса Клипови Barrettes Стеги Лакови Со Јасни Алигатор Brooch Иглички Обновено
12 Компјутери Мет Црна Стилизирање на Косата Клипови Пластични Duckbill Клипови Професионални Коса Стегач за Коса Салон Обновено
Децата симпатична скршени влакна страна hairpin мало девојче бебе hairpin принцеза бб клип headdress комбинација D: 80 Обновено
Децата симпатична скршени влакна страна hairpin мало девојче бебе hairpin принцеза бб клип headdress комбинација D: 80

1 Симпатична коса јаже, косата клип и headdress комбинација материјал е ткаенина, смола, свежа боја, различни

DEN 2181.60
ERSHIQI 3 ЕЕЗ Косата Клипови за Стил, Не се Лизга Косата Клипови Шарени Пластични Duckbill Коса Barrettes Игли за Жени, Обновено
ERSHIQI 3 ЕЕЗ Косата Клипови за Стил, Не се Лизга Косата Клипови Шарени Пластични Duckbill Коса Barrettes Игли за Жени,

Делот на вашата коса кога тркалање перм прачки или боење на косата.Безбедна и цврста за да се одржи ваша�

DEN 2056.80
1PC Прекрасна Силна Стилизирање на Косата Ноктот Клип конска опашка Hairpin Држи Моќта Hairgrip Губење на Контрола Клипови Обновено
12 Парчиња Божиќ Коса Додатоци Elk Коса Клипови Елка Коса Barrettes Снешко Коса, Игли, Симпатична Поврзана Ирваси Snap Обновено
12 Парчиња Божиќ Коса Додатоци Elk Коса Клипови Елка Коса Barrettes Снешко Коса, Игли, Симпатична Поврзана Ирваси Snap

Messen ви нуди да се грижат гаранција за заштита на секој корисник кој добива неисправни цел.Совршен коса д

DEN 119.76
Бебе Plumeria Клип Пена Цвеќиња - Бела w/ Жолта (сет од 2) Обновено
Бебе Plumeria Клип Пена Цвеќиња - Бела w/ Жолта (сет од 2)

Традиција во Пацифик Островите, носи цвеќе во коса претставува љубовта, невиност и убавина.Носи како ра�

DEN 357.12
Merkyo Божиќ Подароци Божиќ Коса Клипови Лос еленов проп Еленски Еленов Уши Девојки коса додатоци 1 Пар (снежни топки Hairpin) Обновено
Rubsy 3 Боја Банана Коса Клипови Риба Форма Костец Стегач за Коса Ноктот Клипови Банана Barrettes Шноли за Коса Додатоци Обновено
fublousRR5 Шноли, 2 парчиња/Set Жените Бонбони Боја Правоаголник Кадифен Hairpin Страна Удира Коса Клип Barrette Камео Обновено
fublousRR5 Шноли, 2 парчиња/Set Жените Бонбони Боја Правоаголник Кадифен Hairpin Страна Удира Коса Клип Barrette Камео

Кадифен правоаголна форма hairpin со бонбони боја, мека на допир и убави да се носат.Може да се поправи на ва

DEN 4.56
Harvest8 Жените Зима Кадифен Косата Игли Faux Крзно Косата Клипови за Девојки Barrettes Деца Коса Додатоци (3Pcs, Б Жолт) Обновено
Harvest8 Жените Зима Кадифен Косата Игли Faux Крзно Косата Клипови за Девојки Barrettes Деца Коса Додатоци (3Pcs, Б Жолт)

Материјал : Кадифен, меки и удобни, совршен за пролет, есен и зима.Функција : Симпатична слатка кожен коса

DEN 0.00
Мајки Англиски Јазик, Култура Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette Обновено
Мајки Англиски Јазик, Култура Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

8 инчен; Вкупна должина : 6.Пакет Количина : 1 x Hairpin.Можете лесно да најдете различни производи со посебен с

DEN 0.00
GYZCZX Нови Ретро Симулирани Бисери Долго Tassels Коса Стапови Клипови Кинески Стил Headdress Невеста, Свадба, Свадба Коса, Обновено
Tongina 4 Парчиња Пластични Не Браздата Коса Клипови Не се Наведнуваат на Косата Клипови - DIY Уметност Проекти Hairbow Обновено
Tongina 4 Парчиња Пластични Не Браздата Коса Клипови Не се Наведнуваат на Косата Клипови - DIY Уметност Проекти Hairbow

Дојде со 4 парчиња коса клипови, во 3 бои, бела, црна и розова, можете да ги користите според вашиот сопств

DEN 119.76
GOOACC 100PCS Најлон Push-Тип Автомобилската Клипови Занитвам Retainer Фендер Браник сврзувачки елементи Клипови за Тојота Обновено