Сино-Max Котел Заптивка 4 x 6 x 1 Елипсовидна (24 Count)

Сино-Max Котел Заптивка 4 x 6 x 1 Елипсовидна (24 Count)

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

На готовиот заптивка е лесно да се инсталира, испорачува troublefree услуга, и не се нејзин дел да се намали скапи котел одржување и непланираните застои.Соодветните obround и овална големини се меѓусебно, не е неопходно да се акции посебна дихтунзи за да се приспособат на мала големина варијации.Отстранување е лесно и не бара chiseling или чистење.Материјалот се сече и формирана со цел да ја саканата големина и облик, а потоа обложени со комерцијален Тефлон материјал по МИЛИ SPEC Т-27730 A. Гума дихтунзи едноставно не може да се земе дека вид на притисок и топлина.Ова е важно во намалување на трошоците за одржување и котел на престој.СИНО-MAX заптивка природно лежи рамно на страната, и не бара посебна инсталација на алатките, процедурите или обука.

Избор на клиент

Winderosa 822177 Моторното Масло Печат Комплет Обновено
Winderosa 822177 Моторното Масло Печат Комплет

Одговара : Хонда CR250 R 2002 2004 година Ги вклучува сите масло печати потребни за Обнова на моторот и преносо�

DEN 0.00
RMSTATOR Замена за Stator Заптивка Поларис Магнум 325 425 500 | Sportsman 335 400 500 ХО | Биг Бос/Скремблер/Xplorer 500 Обновено
RMSTATOR Замена за Stator Заптивка Поларис Магнум 325 425 500 | Sportsman 335 400 500 ХО | Биг Бос/Скремблер/Xplorer 500

Бренд нови резервни stator заптивка.Квалитетот надминува ОЕМ опрема.Сите точка слики се точни; ако се двоу�

DEN 0.00
Сино-Max Котел Заптивка 12 x 16 x 1.50 Елипсовидна (1 Count) Обновено
Сино-Max Котел Заптивка 12 x 16 x 1.50 Елипсовидна (1 Count)

Едноставно инсталирање на заптивка и чудак надолу.Секој заптивка е трајно и јасно означени со својата г

DEN 1812.96
Cometic C9147 Горниот Крај Заптивка Комплет Обновено
Cometic C9147 Горниот Крај Заптивка Комплет

Est (екстремни запечатување технологија) заптивка колекции вклучуваат врежана Нерѓосувачки Челик глава,

DEN 0.00
Пумпа за вода Заптивка Комплет со Лагери за ЈАМАХА YZ 80 1994-2001 Обновено
Пумпа за вода Заптивка Комплет со Лагери за ЈАМАХА YZ 80 1994-2001

Совршено компатибилни со оригинални делови и ги исполнува или го надминува E O M Спецификации.Висок квал�

DEN 827.76
Виктор Reinz 71-14420-00 Вбризгување На Гориво Гас Тело Монтажа Заптивка Обновено
Виктор Reinz 71-14420-00 Вбризгување На Гориво Гас Тело Монтажа Заптивка

Вбризгување На Гориво Гас Тело Монтажа Заптивка.Со Виктор Reinz дихтунзи, можете да бидете сигурни дека ќе

DEN 952.80
Сино-Max Котел Заптивка 6 x 8 x .75 Елипсовидна (48 Count) Обновено
Сино-Max Котел Заптивка 6 x 8 x .75 Елипсовидна (48 Count)

На готовиот заптивка е лесно да се инсталира, испорачува troublefree услуга, и не се нејзин дел да се намали ск

DEN 20332.32
Нови Winderosa Пумпа за Вода Обнова Комплет за KTM 300 MXC 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003, 360 MXC 1996 Обновено
Нови Winderosa Пумпа за Вода Обнова Комплет за KTM 300 MXC 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003, 360 MXC 1996

Вклучува секој заптивка, Oring, лого, и печат потребни за обнова на една пумпа за вода.Типичен комплет вклу�

DEN 0.00
САД Sealing316 СВ Kammprofile Заптивка со PTFE Свртена за 12 Луле - 1/8 Дебела - Класа 150 Обновено
САД Sealing316 СВ Kammprofile Заптивка со PTFE Свртена за 12 Луле - 1/8 Дебела - Класа 150

Тип : Kamm Profile.За Страната ANSI Класа : 150 За Цевки, Големина : 12".Температурата Опсег : 300° до 1100° F...

DEN 5818.32
Портокал Циклус Делови Основно Покрие Заптивка за Харли Турнеја 2007 - 2017 од страна на Џејмс Заптивка JGI-34901-07 Обновено
Портокал Циклус Делови Основно Покрие Заптивка за Харли Турнеја 2007 - 2017 од страна на Џејмс Заптивка JGI-34901-07

Одговара на Харли Туринг модели 2007 2017 Го заменува Харли ОЕМ # 3490107 Проверете ОЕМ # за прецизна примена.Се

DEN 0.00
Заптивка - Tuf-Челик, Сива Боја (Пакување од 2) Обновено
Заптивка - Tuf-Челик, Сива Боја (Пакување од 2)

внатрешниот прстен материјал : TufЧелик.надворешен дијаметар : 3.579 во.внатре дијаметар : 2.75 во.боја : Сива.З

DEN 0.00
Сино-Max Котел Заптивка 4 x 6 x .75 Елипсовидна (24 Count) Обновено
Сино-Max Котел Заптивка 4 x 6 x .75 Елипсовидна (24 Count)

СИНОMAX заптивка природно лежи рамно на страната, и не бара посебна инсталација на алатките, процедурите

DEN 8826.96