CAMWAY Еден Уво Stepless Црево Стегач Crimper со 100pcs Еден Уво Црево Стеги 304Stainless Челик 5.8-21mm, Едно Уво Stepless Црево Стеги за Полнење, TUV Сертификат, Печат Дупки, Стегање Алатка за П

CAMWAY Еден Уво Stepless Црево Стегач Crimper со 100pcs Еден Уво Црево Стеги 304Stainless Челик 5.8-21mm, Едно Уво Stepless

DEN 287.76

Обновено

Достапно за нарачка

Материјал : На едно Уво Stepless Црево Стеги се изработени од 304austenitic од не ' рѓосувачки челик, со добра отпорност на корозија и носат-отпор кој е квалификуван од страна на Technischer überwachungs Verein (TUV) сертификација.Еден Уво Stepless Црево Стеги се постигне униформа на сила на компресија на површината на црева и 360 степени запечатување гаранција.Дизајнот на "кохлеата" структура зајакнува функцијата на зајакнување и обезбедува моќен топлинска експанзија надомест функција, така што големината на промените предизвикани од страна на температура промена на црево може да биде компензирана и цевка фитинг ќе биде секогаш во добра состојба на запечатување и прицврстување.Брза и едноставна инсталација, визуелизира ефект на инсталацијата, специјален третман со раб-мелење процес за да се избегне оштетување на цевки вклучите и да се обезбеди на корисниците безбедност.Менгеме клешти, 23cm долго, со максимална отворање nipper устата на 23mm, се ефикасни и за труд заштеда од страна на принцип на лост принцип.На nipper устата е остар, и клешти се изработени од хром-vanadium челик, кој ќе не е лесно да попуштат и деформира.Покрај тоа, тој е опремен со antirust подмачкување за одржување. 10 x 5.8-7mm. 10 x 7.3-9mm. 10 x 8.8-10.5 mm. 10 x 9.6-11.3 mm. 10 x 10.8-13.3 mm. 10 x 12-14.5 mm. 10 x 13.5-16.2 mm. 10 x 14.5-17mm. 10 x 16-19.2 mm. 10 x 17.8-21mm.Брза и лесна инсталација, визуелизира ефект на инсталацијата, специјален третман со раб-мелење процес за да се избегне оштетување на цевки вклучите и да се обезбеди безбедноста на корисниците.

Избор на клиент

Oetiker 16705828 Stepless Уво Менгеме, се Стега ID Спектар 39.3 mm (Затворена) - 42.5 mm (Отвори) (Пакување од 5) Обновено
Oetiker 16705828 Stepless Уво Менгеме, се Стега ID Спектар 39.3 mm (Затворена) - 42.5 mm (Отвори) (Пакување од 5)

Бидејќи јазикот живее во каналите, на "јазикворитам" функција врши притисок врз насобраните делови над 3

DEN 105.36
Oetiker 16700016 Stepless Уво Менгеме, Едно Уво, или на Менгеме ID Спектар 13.2 mm (Затворена) - 15.7 mm (Отвори) (Пакување Обновено
Oetiker 16700016 Stepless Уво Менгеме, Едно Уво, или на Менгеме ID Спектар 13.2 mm (Затворена) - 15.7 mm (Отвори) (Пакување

Специјално формирана во дресот на рабовите се намали ризикот од оштетување на дел да биде сериозна.4301 / U

DEN 206.16
Oetiker 15400027 од не ' Рѓосувачки Челик Црева се Стега со Вметнување, Едно Уво, или на Менгеме ID Спектар 9.6 mm (Затворена) Обновено
CAMWAY Уво Менгеме Клешти и 180pcs Нерѓосувачки Челик Црево Стегач 5.8-21mm Еден Уво Stepless Црево Стеги Црево Клипови Обновено
CAMWAY Уво Менгеме Клешти и 180pcs Нерѓосувачки Челик Црево Стегач 5.8-21mm Еден Уво Stepless Црево Стеги Црево Клипови

【180 Pcs Различни Големина Црево Клипови】9 Видови на Големина : 5.87.0 мм, 7.39.0 мм, 8.810.5 мм, 10.813.3 mm, 12.014.5 мм, 12.314.8 �

DEN 959.76
Oetiker 15100016 од не 'Рѓосувачки Челик Црева се Стега, Двојно Уво, 0.394 Бенд Ширина, 1-1/8 Цревото ID, 26.3 мм - 31 Обновено
Oetiker 15100016 од не 'Рѓосувачки Челик Црева се Стега, Двојно Уво, 0.394 Бенд Ширина, 1-1/8 Цревото ID, 26.3 мм - 31

Тоа е, исто така, од не ' рѓосувачки челик за скалирање отпор и корозија.Црево стеги се погодни за голем б�

DEN 570.00
Proster Еден Уво Црево Стегач with130pcs Менгеме Прстени + 140pcs Двојно Уво Црево Стегач Обновено
Proster Еден Уво Црево Стегач with130pcs Менгеме Прстени + 140pcs Двојно Уво Црево Стегач

【Зголемување на Менгеме Сила】Црево стеги користи за да се печат различни видови на црева, pincers да се зг�

DEN 0.00
Proster 140pcs Нерѓосувачки Челик Двојно Уво Црево Стегач Широк Асортиман Прилагодливи 5-23mm поцинкувана Челична Двојно Обновено
Oetiker 16700010 Stepless Уво Менгеме, Едно Уво, 7 милиметри Бенд Ширина, Менгеме ID Спектар 10.8 mm (Затворена) - 13.3 Обновено
Oetiker 16700010 Stepless Уво Менгеме, Едно Уво, 7 милиметри Бенд Ширина, Менгеме ID Спектар 10.8 mm (Затворена) - 13.3

Oetiker произведува црево стеги, прстени, спојки, транспортни синџири, шарки појаси, како и други поврзувањ�

DEN 871.20
Oetiker 16700031 StepLess Уво Менгеме, Едно Уво, 7 милиметри Бенд Ширина, Менгеме ID Спектар 22.4 mm (Затворена) - 25.6 Обновено
Oetiker 16700031 StepLess Уво Менгеме, Едно Уво, 7 милиметри Бенд Ширина, Менгеме ID Спектар 22.4 mm (Затворена) - 25.6

360° Step Less : униформа 360° компресија и униформа површина притисок.Тесен појас : концентрати пренос на стег�

DEN 934.80
Oetiker 16705000 StepLess Уво Менгеме, Едно Уво, 7 милиметри Бенд Ширина, Менгеме ID Спектар 34.9 mm (Затворена) - 38.1 Обновено
Oetiker 16705000 StepLess Уво Менгеме, Едно Уво, 7 милиметри Бенд Ширина, Менгеме ID Спектар 34.9 mm (Затворена) - 38.1

Котираните големина на стегачот го означува внатрешниот дијаметар (id) на стегачот.Oetiker Рака Менгеме Маш�

DEN 0.00
Oetiker 16700007 Stepless Уво Менгеме, Едно Уво 5 мм Бенд Ширина, Менгеме ID Спектар 9.6 mm (Затворена) - 11.3 mm (Отвори) Обновено
Oetiker 16700007 Stepless Уво Менгеме, Едно Уво 5 мм Бенд Ширина, Менгеме ID Спектар 9.6 mm (Затворена) - 11.3 mm (Отвори)

Механички блокирам за безбедно затворање и подобра отпорност на корозија од местозаварување.Тие доаѓа�

DEN 587.76
Dixon 0983 од не 'Рѓосувачки Челик 304 Stepless Уво Менгеме, 9/32 Цревото ID, 0.228 - 0.275 Цревото OD Опсег (Пакет од Обновено
Dixon 0983 од не 'Рѓосувачки Челик 304 Stepless Уво Менгеме, 9/32 Цревото ID, 0.228 - 0.275 Цревото OD Опсег (Пакет од

Обезбедено стегање печат.Изработени од нерѓосувачки челик (304 9 / 32" Цревото ID 0.228" 0.275" Цревото OD опсег.Ник

DEN 0.00
10 компјутери 2-Уво Црево Стегач, Цинк Позлатен Нерѓосувачки Челик 5-23mm Fastener Цевка Клип за Автомобили Fule Бензински Обновено
Oetiker 16700044 StepLess Уво Менгеме, Едно Уво, 7 милиметри Бенд Ширина, Менгеме ID Спектар 31.4 mm (Затворена) - 34.6 Обновено
Oetiker 16700044 StepLess Уво Менгеме, Едно Уво, 7 милиметри Бенд Ширина, Менгеме ID Спектар 31.4 mm (Затворена) - 34.6

Бидејќи јазикот живее во каналите, на "јазикворитам" функција врши притисок врз насобраните делови над 3

DEN 0.00