Валентин Срца Сини Фармерки Крпа Изолирани Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Двојно Вакуум Термос Колба Шише со Слама Капак Долго Straw20 оз

Валентин Срца Сини Фармерки Крпа Изолирани Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Двојно Вакуум Термос Колба Шише со Слама Капак

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Додадете врела вода да купот, не користете цевчиња кога пијат за да се спречат изгореници;2.2cm; Капацитет : 20 ОЗ; Одржување Време : 6 часа над 65 целзиусови степени, 10 часа над 45 целзиусови степени. Со цел да се постигнат најдобри топлина и ладно чување ефект на првенство, се препорачува да додадете топла вода или мраз вода за загреете или пред-ладење., за да се избегне отпорност на првенство;6. Избегне директна греење или со ставање на тоа на висока температура место. По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат што е можно поскоро да се спречи внатрешниот резервоарот од распаднати по влошување на состојбата;.Тие се исто така одличен подарок идеја!.Тоа е подобро да додадете коцки мраз кога чување на ладно;4. Кога чистење, ве молиме да користите неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење на агенти;7.Големина : 10.Храна Одделение на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал + Храна Одделение PP + Храна Одделение Силиконски.Материјал : Храна Одделение на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал + Храна Одделение PP + Храна Одделение Силиконски.Материјал : Храна Одделение на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал + Храна Одделение PP + Храна Одделение Силиконски.Тоа е строго забрането да се стави производот во отворен пламен, микробранова печка, индукција шпорет, или машина за миење садови на топлина;5. Не додавајте сув мраз, газирани пијалоци и други течности кои се склони кон висок притисок и во вакуум чаша; не додадете течности кои содржат алкални и кисели состојки како што се соја сос, супа итн.

Избор на клиент

18 оз Бејзбол Шише за Вода, Спортски Колба Метал Патување Гимнастик со 2 Капаци 18/8 Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Вакуум Обновено
Современите Маскирна Обновливи Кафе Кригла Со Капак Изолирани Патување Гимнастик Двоен Ѕид Првенство За Office Home Спортски Обновено
Необичниот Џорџ Возен Џорџ СТАРАТЕЛ КОЛЕКЦИЈА ОД ТЕРМОС Нерѓосувачки Челик Патување Гимнастик, Вакуум изолирани и Двојно Обновено
TEKKER Е Изолирана Термос Храна Тегла Ручек Термос 17 Оз Нерѓосувачки Челик Сад Деца Вакуум Колба Виткање Лажица Канцеларија Обновено
CGADX Стакло Лагер Изолација Тенџере Термос Шишиња Кампување Нордиските Јапонски Стил Термос Шишиња Голема Borraccia Termica Обновено
MANYHY 4PC 30oz Нерѓосувачки Челик Изолирани Гимнастик, Големи Термо Патување Чаша со капак, Двоен Ѕид Vaccum Трајни Обложени Обновено
WYBFZTT-188 Личност Креативни Садови Жешко Тенџере Ресторан Ракчиња Лизга Риба Топката Посебни Садови Ресторан Сув Мраз Обновено
Цветни Цвет Лето 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик Обновено
Цветни Цвет Лето 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 599.76
AR15 М16. Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик со Слама - ar-15 m-16 Обновено
AR15 М16. Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик со Слама - ar-15 m-16

Овие шишиња со вода имаат трајна ласерска врежани слика со факултативниот сопствен текст да се направи

DEN 959.52
Swig Такт 17oz Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише за Вода Кондензација Бесплатно со Вакуум Двоен Ѕид Изградба. Кола Облик, Обновено
Ноќта на вештерките Тикви и Spider Нерѓосувачки Челик Термо 500ml/17oz Вакуум Изолирани Шише со Првенство за Топла и Ладна Обновено
АПЦ-Sipper Шише, Hrithik Roshan, гланц печатење со заклучување на ззп Обновено
АПЦ-Sipper Шише, Hrithik Roshan, гланц печатење со заклучување на ззп

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ : се Земе вашата пијалоци насекаде оваа бела алуминиумско шише, 750ml е со�

DEN 1226.40
Бела Жаби Шема Црна Backgorund Нерѓосувачки Челик Термо 500ml/17oz Вакуум Изолирани Шише со Првенство за Топла и Ладна Обновено
Бела Жаби Шема Црна Backgorund Нерѓосувачки Челик Термо 500ml/17oz Вакуум Изолирани Шише со Првенство за Топла и Ладна

18 / 8 Хранаодделение од Нерѓосувачки Челик : Литургија е направен од висококвалитет, високаодделение од �

DEN 527.76
DFT 14 Oz Кригла со Рачка, Кафе Mugstrainer, од не ' Рѓосувачки Челик Вода Првенство, Канцеларија Првенство(Боја:3) Обновено
DFT 14 Oz Кригла со Рачка, Кафе Mugstrainer, од не ' Рѓосувачки Челик Вода Првенство, Канцеларија Првенство(Боја:3)

ДВОЕН ЅИД ВАКУУМ ИЗОЛАЦИЈА : Уживајте Пијалаци Ладна или Топла.Под нормална температура, може да се задр

DEN 0.00
Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба, 750ML/25 мл Двапати Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода, Преносни Патување Вакуум Колба Обновено
Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Обновено
Црна+Блум Изолирани Шише За Вода, Не ' Рѓосувачки Челик, Океанот, Големи Обновено
Црна+Блум Изолирани Шише За Вода, Не ' Рѓосувачки Челик, Океанот, Големи

ИЗОЛИРАНИ ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ КОЛБА : на spout карактеристики нерѓосувачки челик завртка капа и силиконски вметн

DEN 583.92
Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Пикадо Одбор Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата Обновено
Комплетен Сет за да се Напие Yerba Мате Комплет Сите Accesories се Вклучени: – Контејнери – Gourd (Чаша) – Bombilla (Слама) Обновено
Комплетен Сет за да се Напие Yerba Мате Комплет Сите Accesories се Вклучени: – Контејнери – Gourd (Чаша) – Bombilla (Слама)

АРГЕНТИНА КОЛЕГА КОМПЛЕТ НАМЕСТЕН 5 Pc Поставите Аргентина Yerba Мате Gourd Kit (1 Колега, 1 Другар Носител (Лента

DEN 0.00
Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Обновено