Aviditi 3M 4466 Двојно Пена Еднострано Лента, 1 x 5 yds, 1/16,Бела, 1/Случај

Aviditi 3M 4466 Двојно Пена Еднострано Лента, 1 x 5 yds, 1/16,Бела, 1/Случај

DEN 600.96

Обновено

Достапно за нарачка

Исполнува празнините на неправилни површини, дистрибуира стрес, печати, перничиња, dampens вибрации, и се противи на влијанието.Општа Оценка. 1/16" затворен мобилен полиетилен пена со гума лепило.Идеален за многу затворен за општа намена монтажа и приклучување апликации.Користите за да се поврзе со полиетилен, полипропилен и многу други пластични делови.Исклучително флексибилна пена согласува да речиси секоја површина.Идеална температура опсег е 70° Ф - 100° F. 1" x 5 yds. 3 M 4466 Двојно Пена Еднострано Лента.Исполнува празнините на неправилни површини, дистрибуира стрес, печати, перничиња, dampens вибрации, и се противи на влијанието.Општа Оценка. 1/16" затворен мобилен полиетилен пена со гума лепило.Идеален за многу затворен за општа намена монтажа и приклучување апликации.Користите за да се поврзе со полиетилен, полипропилен и многу други пластични делови.Исклучително флексибилна пена согласува да речиси секоја површина.Идеална температура опсег е 70° Ф - 100° F.

Избор на клиент

3M 4462W Бело Лепило Ленти, 31 мили (0.8 mm) Дебели, 1.75 Кругови (Ролна од 250) Обновено
3M 4462W Бело Лепило Ленти, 31 мили (0.8 mm) Дебели, 1.75 Кругови (Ролна од 250)

Конструиран за надворешно поврзување на умерена температура.Високи почетни лепливоста гума лепило.Во �

DEN 0.00
3M VHB 4905 Јасно Акрилик Лента - [Пакет од 5 Компјутери] 0.75 во. Двојно Двострано Лепило Кругови за Постојано Поврзување Обновено Одлична цена
3M 4941 VHB Сврзување Лента - [5 во Пакет] 1 во. Дијаметар УЛ 746C Наведени Запечатување Лента Кругови со Сива Conformable Обновено
3M 4941 VHB Сврзување Лента - [5 во Пакет] 1 во. Дијаметар УЛ 746C Наведени Запечатување Лента Кругови со Сива Conformable

Од монтажа винил жици канали и канали за запечатување на поликарбонат леќа преку LCD екранот, ова акрилик

DEN 0.00
sipiao 3M VHB Двојно Двострано Лента, Тешки Пена Лента, 33 FT Должина, 0.4 Инчен Ширина, 1.1 мм Дебел, за Индустриска Монтажа Обновено
sipiao 3M VHB Двојно Двострано Лента, Тешки Пена Лента, 33 FT Должина, 0.4 Инчен Ширина, 1.1 мм Дебел, за Индустриска Монтажа

Не се целосно задоволни со вашата цел Не грижете се, ние сме секогаш во вашата услуга да се обрати на бил�

DEN 359.76
10M Црна Супер Силна Само-Лепило Пена Лента, Водоотпорен Двострано Лента, Мултифункционални Занает Резерви (Боја : Црна, Обновено
3M 4492W 1 x 7-25 Полиетилен Пена Лента, 31 мили (0.8 mm) Дебели, 1 Инч x 7 Инчи Правоаголници (Пакување од 25) Обновено
3M 4492W 1 x 7-25 Полиетилен Пена Лента, 31 мили (0.8 mm) Дебели, 1 Инч x 7 Инчи Правоаголници (Пакување од 25)

Типична употреба вклучува и внатрешна и умерена надворешна средина сврзување за знаци, плочките со ими�

DEN 415.44
3M 4052 5 x 8-25 Двојно Обложени Пена Лента, 5 инчен x 8 инчен (Пакување од 25) Обновено
3M 4052 5 x 8-25 Двојно Обложени Пена Лента, 5 инчен x 8 инчен (Пакување од 25)

Обично се користи за примена на изградбата; поврзување на микробранова прозорец стакло на вратата.Висо�

DEN 0.00
3M 4496B 4 x 8-25 Полиетилен Пена Лента, 62 мили (1.6 мм) Дебели, 4 Инчи x 8 Инчи Правоаголници (Пакување од 25) Обновено
3M 4496B 4 x 8-25 Полиетилен Пена Лента, 62 мили (1.6 мм) Дебели, 4 Инчи x 8 Инчи Правоаголници (Пакување од 25)

Во принцип, двојно обложени лента е составен од пена, хартија, филм, или ткиво превозникот дека е обложен

DEN 0.00
SH-RuiDu клима уред Само-Лепило Пена Запечатување Лента Сунѓерот Лента Лента Обновено
SH-RuiDu клима уред Само-Лепило Пена Запечатување Лента Сунѓерот Лента Лента

Обезбедува 9.14 м на самолепило пена печат лента во вкупно, најлесен и повеќето достапни начин да го одржу

DEN 0.00
3M 4496W Полиетилен Пена Лента, 0.125 Ширина x 5yd Должина (1 ролна) Обновено
3M 4496W Полиетилен Пена Лента, 0.125 Ширина x 5yd Должина (1 ролна)

За сврзување груб или неправилни површини, 3 M Двојно Обложени Пена Ленти се пополнат празнините и да се �

DEN 137.28
X-DREE 2 парчиња Вратата Печат 8x1mm Dual-страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 10M Должина(2 парчиња guarnizione Обновено
X-DREE 2 парчиња Вратата Печат 8x1mm Dual-страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента 10M Должина(2 парчиња guarnizione

Тоа е често нарекуван како што се времето одземање или гума запечатување и првенствено се користи како �

DEN 223.20
3M 4496B Круг-0.62534;-2000 Полиетилен Пена Лента, 62 мили (1.6 мм) Дебели, 0.625 Инчен Кругови (Пакување од 2000 година) Обновено
3M 4496B Круг-0.62534;-2000 Полиетилен Пена Лента, 62 мили (1.6 мм) Дебели, 0.625 Инчен Кругови (Пакување од 2000 година)

Conformable затворен мобилен пена конструкција за нерегуларни и неусогласеноста на супстрати.Во принцип, дв�

DEN 0.00
Топ Пакет Понуда 3M 4004 Двојно Пена Еднострано Лента, 2 x 5 yds, 1/4 Природни, (Случај 1) Обновено
Топ Пакет Понуда 3M 4004 Двојно Пена Еднострано Лента, 2 x 5 yds, 1/4 Природни, (Случај 1)

Исполнува празнините на неправилни површини, дистрибуира стрес, печати, перничиња, dampens вибрации, и се п�

DEN 0.00
NUOBESTY Двојно Двострано Лента Акрилик Пена Лента Сина Акрилик Монтажа Лента Индустриска Монтажа Водоотпорен Лента 0. Обновено
X-DREE 5M x 20mm 3мм Dual-страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Црвено Црн(Nastro во schiuma antiurto antiurto adesivo Обновено
X-DREE 5M x 20mm 3мм Dual-страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Црвено Црн(Nastro во schiuma antiurto antiurto adesivo

Тоа е често нарекуван како што се времето одземање или гума запечатување и првенствено се користи како �

DEN 0.00
3M VHB Лента 5962 Постојана Врска Лента Плоштад - [Пакет од 5] 0.75 во. Conformable Црна Пена со Акрил Лепило. Обновено
3M VHB Лента 5962 Постојана Врска Лента Плоштад - [Пакет од 5] 0.75 во. Conformable Црна Пена со Акрил Лепило.

Брз и лесен за употреба постојана врска метода дава висока јачина и долгорочна издржливост.Нашите 3 M VHB �

DEN 0.00
Двојно Лепило Пена Лента, Погодно Трајни Практични Здрав ЈП Пена Двострано Лента за Автомобил Ретровизори за Караван за Обновено
3M 4943F VHB Пена Лента - [Пакет од 5] 1 во. (W) x 2 in. (L) Сива, Conformable Лента Лента за Ниска Температура Апликации Обновено
3M 4943F VHB Пена Лента - [Пакет од 5] 1 во. (W) x 2 in. (L) Сива, Conformable Лента Лента за Ниска Температура Апликации

Хемиски отпорни како и УВ и стабилна температура, 3 M VHB Лента можат да го издржат топлина на Дубаи на студ

DEN 0.00
3M 4466B Црна Лепливи Ленти, 62 мили (1.6 мм) Дебели, 2 x 10 Правоаголници (Пакување од 25) Обновено
3M 4466B Црна Лепливи Ленти, 62 мили (1.6 мм) Дебели, 2 x 10 Правоаголници (Пакување од 25)

Обично се користи за знаци, плочките со имиња, се прикажува, и апарати.Индустриски перформанси се приклу

DEN 0.00
X-DREE 5мм х 3мм Супер Силен Една Страна ЕВА Сунѓерот Пена Лента Црна 5M Должина(5мм х 3мм Супер Силен Една Страна ЕВА Обновено
3M VHB RP32 Акрилик селотејп [Пакет на 25] - 2 кај. (W) x 1.25 во. (L) Постојана Врска Лента Лента со Conformable Сива Обновено
3M VHB RP32 Акрилик селотејп [Пакет на 25] - 2 кај. (W) x 1.25 во. (L) Постојана Врска Лента Лента со Conformable Сива

Тоа може да го замени заковки, завари и завртки.излупете лепливоста.Оваа постојана врска лента може да с

DEN 403.20