EuisdanAA М4 Женски Навој Метал Стегање Knurled Knob Црна 10pcs(Perilla moleteada де sujeción де метал rosca de hembra М4 гора 10 piezas

EuisdanAA М4 Женски Навој Метал Стегање Knurled Knob Црна 10pcs(Perilla moleteada де sujeción де метал rosca de hembra

DEN 1526.40

Обновено

Достапно за нарачка

Име На Производ : Knurled Knob;Тип : Завртка За.Глава Дијаметар : 14mm/0.55";Навој Дијаметар : M4. Вкупна Висина : 12mm;Материјал : Метал, Пластика.Боја : Боја, Тон Злато, Црна : Злато на Ѕвонење, Црна и бела(Боја : Боја; Tono дорадо", Гора : Tono дорадо", Негро.Тежина : 32g;Пакет Содржина : 10pcs x Knurled Копчиња(Peso : 32 g; Contenido del paquete : 10 piezas x perillas moleteadas.Euisdan AA М4 Женски Навој Метал Стегање Knurled Knob Црна 10pcs Wonderful замена за вашиот скршени еден со овој Knurled Knob.Завртка тип на дизајн за лесно се инсталира и со површина убаво се заврши за удобен зафат.Широко се користи за механичка опрема, инструменти и апарати, храна и индустрија опрема.Опис на Spanish Perilla moleteada де sujeción де метал rosca de hembra М4 гора 10 piezas Nombre del producto : Perilla moleteada; Tipo : Atornille Diámetro де ла cabeza : 14 mm / 0,55"; Diámetro де ла rosca : M4 Altura вкупно : 12 mm; Материјал : Метал, Plástico Color : Боја; Tono дорадо", Гора : Tono дорадо", Negro Peso : 32 g; Contenido del paquete : 10 piezas x perillas moleteadas.

Избор на клиент

Kipp 06268-1106 Термопластични Ново·Контрола Сива со Прислушувани Поставите Завртка Дупка Позиционирање Тркала, Стил M, Обновено
GN 7336.7 Серија Стаклени Влакна Засилен Пластика Метрички Големина Стегање Knob со Индексирање Клипот, М12 x 1.5 mm Тема Обновено
Kipp 06267-53A47X40 Термопластични Novo-Зафат Прислушувани Преку Дупка Knurled Тркала, 3/8-16 Машки, од не ' Рѓосувачки Обновено
Kipp 06267-53A47X40 Термопластични Novo-Зафат Прислушувани Преку Дупка Knurled Тркала, 3/8-16 Машки, од не ' Рѓосувачки

Термопластични, черупка и навој гром во не ' рѓосувачки челик.Прислушувани Преку Дупка Без Капа.Сила и и�

DEN 0.00
Kipp 06267-23A57 Термопластични Novo-Зафат Прислушувани Преку Дупка Knurled Тркала, 1/2-13 Женски Навој, од не ' Рѓосувачки Обновено
Kipp 06267-23A57 Термопластични Novo-Зафат Прислушувани Преку Дупка Knurled Тркала, 1/2-13 Женски Навој, од не ' Рѓосувачки

Термопластични, черупка и навој гром во не ' рѓосувачки челик.Прислушувани Преку Дупка Без Капа.Сила и и�

DEN 0.00
Kipp 06266-52A35X40 Термопластични Novo-Зафат Knurled Тркала, 5/16-18 Надворешен Навој, Болт Челик, Стил L, Инчен, Големина Обновено
Kipp 06266-52A35X40 Термопластични Novo-Зафат Knurled Тркала, 5/16-18 Надворешен Навој, Болт Челик, Стил L, Инчен, Големина

Ново·Контрола Knurled Тркала се ергономски, око привлечен, трајни и нудат цврста и сигурна потпора.Идеален

DEN 1114.32
Kipp 06092-0106X30 Термопластични Knurled Knob со M6 Надворешен Навој, Гром од не ' Рѓосувачки Челик, Метрички, Големина Обновено
Kipp 06092-0106X30 Термопластични Knurled Knob со M6 Надворешен Навој, Гром од не ' Рѓосувачки Челик, Метрички, Големина

Knob термопластични.Черупка и завртки во челик квалитет класа 5.8, или нерѓосувачки челик 1.4305 Челик сина chro

DEN 0.00
Kipp 06268-22065 Термопластични Ново·Контрола Сива Без Прислушувани Поставите Завртка Дупка Позиционирање Тркала, Стил Обновено
Kipp 06267-21086 Термопластични Novo-Зафат Прислушувани Преку Дупка Knurled Тркала, М8 Женски Навој, од не ' Рѓосувачки Обновено
Kipp 06267-21086 Термопластични Novo-Зафат Прислушувани Преку Дупка Knurled Тркала, М8 Женски Навој, од не ' Рѓосувачки

Термопластични, черупка и навој гром во не ' рѓосувачки челик.Прислушувани Преку Дупка Без Капа.Сила и и�

DEN 0.00
Kipp 06267-51056X10 Термопластични Novo-Зафат Прислушувани Преку Дупка Knurled Тркала, М5 Машки Навој, од не ' Рѓосувачки Обновено
Kipp 06267-51056X10 Термопластични Novo-Зафат Прислушувани Преку Дупка Knurled Тркала, М5 Машки Навој, од не ' Рѓосувачки

Термопластични, черупка и навој гром во не ' рѓосувачки челик.Прислушувани Преку Дупка Без Капа.Сила и и�

DEN 0.00
Kipp 06267-51087X30 Термопластични Novo-Зафат Прислушувани Преку Дупка Knurled Тркала, М8 Машки, од не ' Рѓосувачки Компоненти, Обновено
Kipp 06267-51087X30 Термопластични Novo-Зафат Прислушувани Преку Дупка Knurled Тркала, М8 Машки, од не ' Рѓосувачки Компоненти,

Термопластични, черупка и навој гром во не ' рѓосувачки челик.Прислушувани Преку Дупка Без Капа.Сила и и�

DEN 1252.32
Kipp 06268-22CM7 Термопластични Ново·Контрола Сива Без Прислушувани Поставите Завртка Дупка Позиционирање Тркала, Стил Обновено
JW Winco Нерѓосувачки Челик 303 Круг Стегање Прислушувани Knob, Knurled, Навој Преку Дупка, 1/4-20 Тема Големина x 5/8 Обновено
JW Winco Нерѓосувачки Челик 303 Круг Стегање Прислушувани Knob, Knurled, Навој Преку Дупка, 1/4-20 Тема Големина x 5/8

Knurled rim стегање копчиња со прислушувани преку дупка.Изработени од тврда бар.Изработени од нерѓосувачки �

DEN 223.44
Kipp 06092-0105X25 Термопластични Knurled Knob со M5 Надворешен Навој, Гром од не ' Рѓосувачки Челик, Метрички, Големина Обновено
Kipp 06092-0105X25 Термопластични Knurled Knob со M5 Надворешен Навој, Гром од не ' Рѓосувачки Челик, Метрички, Големина

Knob термопластични.Черупка и завртки во челик квалитет класа 5.8, или нерѓосувачки челик 1.4305 Челик сина chro

DEN 1694.88
J. W. Winco ПЛАСТИЧНИ KNURLED ЗАВРТКА, СТУД (Пакување од 50) (6127055) Обновено
J. W. Winco ПЛАСТИЧНИ KNURLED ЗАВРТКА, СТУД (Пакување од 50) (6127055)

Mfr : J W Winco.Серија : VPZ.Пакување : Кутија.Дел Статус : Активен.Стил : Цилиндрични.Ј.W.Winco ПЛАСТИЧНИ KNURLED ЗАВРТ

DEN 0.00
X-DREE M4x10mm Машки Конец 14mm Кол Директно Круг Knurled Зафат Стегање Копчиња 10pcs(M4x10mm Rosca Macho 14mm Кол Recto Обновено
X-DREE M4x10mm Машки Конец 14mm Кол Директно Круг Knurled Зафат Стегање Копчиња 10pcs(M4x10mm Rosca Macho 14mm Кол Recto

Тежина : 36g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 10pcs x Стегање Kn

DEN 285.84