Малку Tikes Лесно Продавница Табела

Малку Tikes Лесно Продавница Табела

DEN 2540.64

Обновено

Достапно за нарачка

Места до 6 деца.Разноврсна пикник маса, исто така може да послужи како активност или се игра на маса.Вклучува два куп-носители и мулти-цел condiment/креда лента (Јадења/храна не се вклучени).Центар дупка има Малку Tikes Пазарот Чадор (се продава одделно).Не се потребни алатки за прилагодување или takedown; Направени во САД.Од Производителот Внатрешна/Надворешна децата пикник маса "отклучува"и огради за преносливост или складирање.Употреба на овој пренослив пикник маса како занает на маса, игра маса или ужинка маса!.

Избор на клиент

Sewsteady Преносни Шиење Табела за Бебе Заклучување Katherine Машина Голема 24 x 24 Обновено
Sewsteady Преносни Шиење Табела за Бебе Заклучување Katherine Машина Голема 24 x 24

Заоблени предни работ за удобност, го користите како светлина кутија и лесно под складирање.Постојана и

DEN 0.00
Sewsteady Преносни Шиење Табела за Бебе Заклучување Katherine Машина Голем 18 x 24 Обновено
Sewsteady Преносни Шиење Табела за Бебе Заклучување Katherine Машина Голем 18 x 24

Табела за Бебето Заклучување Katherine.Голема маса работи со Тилт'ables.Димензии : 18" x 24".Направени од висококва

DEN 0.00