uxcell Цинк Легура Овална Плакарот Род Крајот Поддржува, се Вклопуваат Род Кол 22mm 4 ПАРЧИЊА - Гардероба Род Страната Поддршка Заградата

uxcell Цинк Легура Овална Плакарот Род Крајот Поддржува, се Вклопуваат Род Кол 22mm 4 ПАРЧИЊА - Гардероба Род Страната

DEN 203.76

Обновено

Достапно за нарачка

[СПЕЦИФИКАЦИЈА] - Материјал : Цинк Легура; Површинска обработка : Никел Позлата; Одговара за Род Дијаметар : 22mm/0.Гардероба широко се користи во домовите или продавници како пол заградата.Завртки кои не се опфатени тука !Спецификации : Боја : Сребро Tone Material : Цинк Alloy Surface Третман : Никел Plating Fit за Прачка Дијаметар : 22mm/0.две дупки за монтажа, не се лизга.Поради рачни мерења на локации, може да има мала грешка во големина. [КАРАКТЕРИСТИКИ ] - Направени од цинк легура дека е исклучително издржлив и атрактивни, фина изработка, мазна површина, убава боја, добра цврстина, цврсти и издржливи.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.19"; Планината Дупка Центар Растојание : 34mm/1.Две дупки за монтажа, не се лизга. [Тоа КАКО ДА го КОРИСТИТЕ] - може да наместите цевка на застане и потоа се откажам облека на рачката.Ние се извинуваме за сите непријатности, ви благодариме за вашето разбирање.Опис на производот Употреба : Погоден за монтажа 20 * 50 mm алуминиум рамни шипки и 22 мм дијаметар на круг прачки; се Користи во гардероба дома или во продавница како поддршка заградата да се одржи плакарот прачка за виси облеката или на другите.Овој производ не содржи завртки.Овој производ не содржи завртки.51" (L*W*T)Пакет, Вклучувајќи : 4pcs x Плакарот Род Крајот Поддржува Топло Совети : 1).86"Mount Дупка со Дијаметар : 5mm/0.Ние се извинуваме за сите непријатности, ви благодариме за вашето разбирање; 2.33"Вкупна Големина : 51 х 25 х 13mm/2" x 0.

Избор на клиент

Стенли Националните S840-223 Производство Продажба Ко. V7052 48-72 SN Прилагодливи Плакарот Род Обновено
Стенли Националните S840-223 Производство Продажба Ко. V7052 48-72 SN Прилагодливи Плакарот Род

Идеално, Здрав Прачка За Плакари.Перм цвест Дизајн се Состои Од Две Структурно Силна Валани Форми Кои Те

DEN 1975.20
Hafele Овална Плакарот Род Прирабница - w/Задниот дел Свртен Игли - 15 mm x 30мм - Хром Финиш (Пакување од 6) Обновено
Hafele Овална Плакарот Род Прирабница - w/Задниот дел Свртен Игли - 15 mm x 30мм - Хром Финиш (Пакување од 6)

Hafele е овална плакарот род крајот поддржува се многу издржливи, направени од умрефрлија цинк со хром фин�

DEN 508.32
Морис Производи 11822 Pin Терминал, Не се Изолирани, 22-16 Жица Големина, 0.075 Pin Ширина (Пакување од 100) Обновено
Морис Производи 11822 Pin Терминал, Не се Изолирани, 22-16 Жица Големина, 0.075 Pin Ширина (Пакување од 100)

НеИзолирани Pin Терминали лесен начин да restock вашиот НеИзолирани Pin Терминали.НеИзолирани Pin Терминал Ма�

DEN 0.00
BESPORTBLE Прилагодливи Плакарот Род 50-80см/ 19-31inch Удар - Слободен Облека Железница за Гардероби, Чевли Кабинети Бања Обновено
X-DREE Гардероба Црна Пластична Плоча 25mm Кол Тркала Лизгачки Вратата Ролери(Rodillo de la puerta deslizante де ла руеда Обновено
X-DREE Гардероба Црна Пластична Плоча 25mm Кол Тркала Лизгачки Вратата Ролери(Rodillo de la puerta deslizante де ла руеда

Име На Производ : Лизгачки Вратата Ролери;Материјал : Пластични, Метални.Боја : Црна, Бела;Плоча Големина

DEN 1869.60
Рев-На-Полица CVL-12-SN 12-Инчен со можност да биде продолжен Тешки-Мерач Метал Плакарот Прилагодливи Камериер Облека Род Обновено
LF Производи PTE LTD Prelit LED Осветлен Ѕвезда, Бела Обновено
LF Производи PTE LTD Prelit LED Осветлен Ѕвезда, Бела

30 инчи.Виси.Внатрешна / Надворешна.Бела LED Светла.Оваа 30" виси ѕвезда со бела табла светла ќе заличи било �

DEN 443.76
ZYFA Метал Плакарот Камериер Род,се Повлече Плакарот Род Стигнале Прилагодливи Гардероба на Облека Железнички Гардероба Обновено
X-DREE Гардероба на Облека Виси Железнички Род Крајот Поддржува Сребрен Тон 16mm Кол 2 Сет(El 'ropero del guardarropa que Обновено
X-DREE Гардероба на Облека Виси Железнички Род Крајот Поддржува Сребрен Тон 16mm Кол 2 Сет(El 'ropero del guardarropa que

Пакет Содржина : 2 Поставете x Гардероба Железнички Поддршка; Тежина : 186g.Материјал : Метал; Име На Произво

DEN 345.36
На Hillman Група 853033 30 48 Прилагодливи Плакарот Род - 1 Дијаметар - Бела Завршница 1-Пакет Обновено
На Hillman Група 853033 30 48 Прилагодливи Плакарот Род - 1 Дијаметар - Бела Завршница 1-Пакет

Земја На Потекло : Кина.Пакет должина : 32.5".Пакет Ширина : 9.7".Пакет Висина : 2.8".Опис на производот се Зголем

DEN 441.36
uxcell Цинк Легура Овална Плакарот Род Крајот Поддржува, Гардероба Род Страната Поддршка Заградата се Вклопуваат Род Кол Обновено
FKDEKUZI 40-140cm Плакарот Прачка со Светлина,Метални Облека Железнички Гардероба Род Гардероба Железнички со LED Светло Обновено