Honghong Универзална Мини Преносни dslr фото Апарати Патување Tripod Стојат Телефон Tripod Носителот

Honghong Универзална Мини Преносни dslr фото Апарати Патување Tripod Стојат Телефон Tripod Носителот

DEN 170.16

Обновено

Достапно за нарачка

Минимална Висина : 15cm/5.91" (Прибл.); Максимална Височина : 20cm/7.87" (Прибл.).Материјал : Алуминиум,Преносни со мала тежина, донесе тоа со вашиот дигитален фото апарат кога одите на патување.Добро дизајниран главата, го прави лесно да се погодни за речиси камери и дигитални камери.Силна флексибилни нозе ви овозможи лесно позиционирање, дури и на нерамни и нерамни површини.Модерен дизајн, да се формира исклучително стабилна снимањето платформа која може да се користи насекаде. ✿✿Вашиот пријателски задоволство се многу важни за нас.И ние ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите услуга дефинитивно.✿✿Совети : ❥3-7 Дена Препорачана Превозот❥12-20 Дена Стандард превозот❥во Рок од 48 Часа Превозот Out Specifications : Добро дизајниран главата, го прави лесно да се погодни за речиси камери и дигитални камери.Силна флексибилни нозе ви овозможи лесно позиционирање, дури и на нерамни и нерамни површини.Модерен дизајн, да се формира исклучително стабилна снимањето платформа која може да се користи насекаде.Преносни со мала тежина, донесе тоа со вашиот дигитален фото апарат кога одите на патување.Точка Име : Мини Tripod Quantity : 1 Pc Material : Aluminum Features : Мини, Преносни, Фото Props Minimum Висина : 15cm/5.91" (Прибл.)Максимална Височина : 20cm/7.87" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мини Tripod.

Избор на клиент

Magnus VT-3000 Tripod Систем со Течност Глава Обновено
Magnus VT-3000 Tripod Систем со Течност Глава

6 lb (3 kg) 65mm Топка со Дијаметар од 3Дел Нога Дизајн.Висина Опсег 28.5 кг)Општо : Капацитет : 6.Пасивни Counterbalance з

DEN 0.00
CHICIRIS Десктоп Tripod, Метал Tripod Преносни за Патување за Пролетта Прошетка Обновено
CHICIRIS Десктоп Tripod, Метал Tripod Преносни за Патување за Пролетта Прошетка

Усвојува високо квалитетни метал материјал, силна носивоста, цврсти и издржливи.Не се лизга база, стаби�

DEN 2272.80
CXOAISMNMDS Камера Додатоци за Рачни Метал Gimbal Проектор Заградата Мобилен Телефон Живеат Tripod Универзална Сферични Обновено
CXOAISMNMDS Камера Додатоци за Рачни Метал Gimbal Проектор Заградата Мобилен Телефон Живеат Tripod Универзална Сферични

Спецификација на производот : 30~90 прилагодливи агол.Производ големина : висина 55мм, дното дијаметар : 29mm.�

DEN 492.96
IFOOTAGE 65 Алуминиумски Камера Tripod, Професионални Видео Tripod 3 Секции со Центар Пол, Компатибилен со Канон, Nikon, Обновено
IFOOTAGE 65 Алуминиумски Камера Tripod, Професионални Видео Tripod 3 Секции со Центар Пол, Компатибилен со Канон, Nikon,

Карактеристики лесно да се работи "Uprise" центар колона и брзо прилагодување на вртливата главата.Идеален

DEN 0.00
60 Телефон Tripod Стојат Додаток Колекции, Torjim iPhone Tripod со Безжичниот Далечински управувач & Мобилен Телефон Држачот Обновено
figatia 1/4 Завртка Фото Tripod Камера Tripod Топката Главата Планината за dslr фото Камера Обновено
figatia 1/4 Завртка Фото Tripod Камера Tripod Топката Главата Планината за dslr фото Камера

Големина : Прибл 2955мм / 1.142.17 инч 1 / 4" Завртка Интерфејс.Панорамски Ротација : 3090 степени.Поддршка за каме

DEN 177.84
Manfrotto Елемент Голем Патнички Tripod со Топката Главата - Црвена Обновено
Manfrotto Елемент Голем Патнички Tripod со Топката Главата - Црвена

Пресврт механизам за заклучување овозможува фотографи да се во идеална позиција со мазна, брзи движења,

DEN 0.00
SIRUI AM2-Серија СУМ-15K+Б-00K Tripod Обновено
SIRUI AM2-Серија СУМ-15K+Б-00K Tripod

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 0.00
Телефон Tripod Стојат Camera Mount - 42 Tripod за iPhone со Далечински Shutter - Phone Држач и GoPro Адаптер Компатибилен Обновено
Телефон Tripod Стојат Camera Mount - 42 Tripod за iPhone со Далечински Shutter - Phone Држач и GoPro Адаптер Компатибилен

Мултифункционален Go Pro Планината Компатибилен со спорт камера и Go Pro;Брзо Ослободување Плоча може да се �

DEN 0.00
Manfrotto 190X Алуминиум 3-Дел Tripod (MT190X3) Обновено
Manfrotto 190X Алуминиум 3-Дел Tripod (MT190X3)

Приземје Способен.Од преклопната положба, деловите на секоја нога на tripod може да биде објавен во едно дв

DEN 0.00
Okuyonic Фотографија Tripod Торба, водоотпорен Големи Tripod Торба Црна Tripod Торба,за Далечинско Заклучување(70cm*12cm) Обновено
Okuyonic Фотографија Tripod Торба, водоотпорен Големи Tripod Торба Црна Tripod Торба,за Далечинско Заклучување(70cm*12cm)

Овој производ е направен од најлон, кој е издржлив и има долг животен век.Лесен за носење и употреба.Едно

DEN 981.36
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Pentax SMCP-DA 35mm f/2.8 Macro Обновено
Професионални Двојна Рачка Алуминиум 67 Tripod (Меур Ниво) за Pentax SMCP-DA 35mm f/2.8 Macro

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

DEN 0.00
CXOAISMNMDS Камера Додатоци Мини Преносни Виткање Tripod паметен Телефон Носителот Телефон Стабилна Стојат Планината со Обновено
Leofoto LS-364C СП Патување Tripod Нозе 4 Дел Ranger Серија Карбонски Влакна Обновено
Leofoto LS-364C СП Патување Tripod Нозе 4 Дел Ranger Серија Карбонски Влакна

►Направени од TORAYCA карбонски влакна, rhombкрстот шема цевки ► 10 слоеви на 100% јаглерод влакна ► прецизност

DEN 7896.00
Камерата Tripod Троа Торба, litelong 61-инчи Лесни Tripod за iPhone со Телефонот Планината & Безжичен Далечински Управувач, Обновено
Камерата Tripod Троа Торба, litelong 61-инчи Лесни Tripod за iPhone со Телефонот Планината & Безжичен Далечински Управувач,

Дополнително, 3дел флиплост нога брави форма на tripod кој може да расте од 17.Телефонот носителот може да во

DEN 0.00
KUNYTLINN Десктоп Tripod Компактен Проектор Tripod Заградата Преносни Selfie Tripod Лесно да Патува и да се Носи Погоден Обновено
KUNYTLINN Десктоп Tripod Компактен Проектор Tripod Заградата Преносни Selfie Tripod Лесно да Патува и да се Носи Погоден

Таа е погодна за различни ситуации, вклучувајќи патување, домашно кино, деловен состанок, во живо презен

DEN 3278.64
Induro Tripods GTT104M1 Број 1 Стелт Карбонски Влакна Tripod Колекции, 4 Поглавја (Црна) Обновено
Induro Tripods GTT104M1 Број 1 Стелт Карбонски Влакна Tripod Колекции, 4 Поглавја (Црна)

Одликувајќи се со уникатен дизајн кој овозможува максимална стабилност, овие tripod колекции може поддршк

DEN 9118.80
CAMBOFOTO Камера Tripod 70/претставуваат 176.5 cm 2-во-1 Monopod, Алуминиум Патување Лесни Tripod со Tripod Торба,Отворено Обновено
CAMBOFOTO Камера Tripod 70/претставуваат 176.5 cm 2-во-1 Monopod, Алуминиум Патување Лесни Tripod со Tripod Торба,Отворено

2 во 1 Камерата Tripod и Monopod : Висина прилагодливи центар столб и може да се земе како 5 дел monopod.На dslr фото tripod

DEN 0.00
Никол Милер Зглоб Тежина Поставува Thumblock Рака Тегови Поставува 2lb Секој, 4lb Пар Вкупно, Црна/Сива Пакет со U-Крак Обновено
Panpilot Камера Стабилизатор & Tripod Обновено
Panpilot Камера Стабилизатор & Tripod

Tripod способност.Вие сте во можност да одиме со Panpilot да се добие на менаџирање снимки.За сите Видео / dslr фо

DEN 0.00
Kingjoy KT Серија Мини Tripod со Брзо Ослободување Плоча, Компактен, Црвена (KT-600R) Обновено
Kingjoy KT Серија Мини Tripod со Брзо Ослободување Плоча, Компактен, Црвена (KT-600R)

Капацитет : 2.2 lb.Вклучува 1 / 4"20 камера Адаптер.Флексибилни нозе зафат Дрвја, цевки, итн.Нозете покриен со �

DEN 347.28
C-222+M-1 Карбонски Влакна Преносни Отворено Телескопски Monopod Tripod Mountaineering Трска за dslr фото Камера Црна Обновено
C-222+M-1 Карбонски Влакна Преносни Отворено Телескопски Monopod Tripod Mountaineering Трска за dslr фото Камера Црна

Monopod Карбонски влакна камера monopod, лесен и удобен за носење.Карбонски Влакна Monopod 5 делови, виткање должин

DEN 1731.60
Walway Количка за Лесни Алуминиумски Патување Tripod за Повеќето Видео Камера/Дигитална Камера/GoPro/Smartphones и dslr Обновено
Walway Количка за Лесни Алуминиумски Патување Tripod за Повеќето Видео Камера/Дигитална Камера/GoPro/Smartphones и dslr

Лесен за Користење брзо ослободување плоча со стандардни 1 / 4"20 завртка планината и ногата за заклучувањ

DEN 366.96
Baosity Двојно Заградата Планината за LED Светло во Видео & GoPro SJCAM Xiaomi Акција Камери Обновено
Baosity Двојно Заградата Планината за LED Светло во Видео & GoPro SJCAM Xiaomi Акција Камери

Материјал : алуминиум легура.Големина : 6*5.5 cm.Материјал : алуминиум легура.Компатибилен со Gopro Херој 6 / 5 / 4

DEN 239.76
SUNPAK FLEXGRIPBKWH FlexPod Gripper (со Бели Нога Сегменти) Обновено
SUNPAK FLEXGRIPBKWH FlexPod Gripper (со Бели Нога Сегменти)

Производ Од : Sunpak.Sunpak FLEXGRIPBKWH Flex Pod Gripper (Со Бели Нога Сегменти) Брзо ослободување плоча со .25" x 20 навој завр�

DEN 688.56