PETZL Bandi Магнезиум Торба

PETZL Bandi Магнезиум Торба

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Без Крзно.Материјали : најлон, полиестер.Тежина : 75 г.Тркалезна форма за да се овозможи вметнување на рака.цврсти ивица кој им овозможува на торбата за да ја задржи својата форма.Четка за заби носителот во ткаенина за подобро справување на сите видови на четка за заби.Голем Креда Торба Круг.На Chalkbag Bandi Торба Има Тркалезна Форма Со Широк Отвор За Да Се Олесни Вработувањето На Рака.Нејзините Меки Материјал Е Удобно Со Ранец Или Кога Тоа Е Одмор На Карпа.Неговото Затворање На Системот Е Практично Благодарение На Централната Затворање Преку Lanyard И Tanka.Можете Да Ја Отворите Со Една Рака Во Случај Кога Еден Заборава Да Се Отвори Пред Да Започнете Да Се Искачи.Тркалезна Форма За Да Се Овозможи Вметнување На Рака.Цврсти Ивица Кој Им Овозможува На Торбата За Да Ја Задржи Својата Форма.Затворање На Ткаенина Кеса За Да Се Спречи Бегство На Magnesite За Време На Транспортот.Четка За Заби Носителот Во Ткаенина За Подобро Да Се Одржи На Секој Тип На Четка.Поставата Stitched На Дното На Торбата За Да Се Избегне Ѓубрето Кога Ќе Ја Отстраните Вашата Рака Од Големи Креда Торба.

Избор на клиент

Ајкула Креда Торба - Кул Животни Креда Торба Издание за Маратон, Рок Алпинист Подарок Обновено
Ајкула Креда Торба - Кул Животни Креда Торба Издание за Маратон, Рок Алпинист Подарок

Животно издание креда торба : Треба повеќе да се забавуваат кога ќе се искачите со Животните Креда Торба

DEN 0.00
COSendCo Колорадо Креда Торба - Издржливи, Патент Џебови, Четка Слотови за Маратон и Кревање Затворен или Отворен Обновено
COSendCo Колорадо Креда Торба - Издржливи, Патент Џебови, Четка Слотови за Маратон и Кревање Затворен или Отворен

ИЗДРЖЛИВИ висококвалитетни креда торба направени со 600 D Полиестер.СТОП за купување на мало кеси!.КАРАКТ

DEN 0.00
КАМП Patabang Креда Торба Обновено
КАМП Patabang Креда Торба

Ергономски дизајн со големи, bellowed дното.Лесно swallows целиот блок на креда и снимени раце.Stiffened rim создава ш�

DEN 0.00
Navaris Креда Торба за Маратон - Торба за Креда и Магнезиум Карбонат со Drawstring и Џеб - за Bouldering, Гимнастика, Кревање Обновено
ГЛАДИЈАТОР ФИТНЕС ОПРЕМА Качување Креда Торба Drawstring Рака Креда Торба со Џеб, Четка Јамка & Прилагодливи Појас - Креда Обновено
DMM Работ Болдер Креда Торба Обновено
DMM Работ Болдер Креда Торба

DMM Работ Болдер Креда Торба со нов ажуриран дизајн за 2020 година Со креда кофа со огромен капацитет на нос

DEN 0.00
Мајмун Креда Торба - Кул Животни Креда Торба Издание за Маратон Обновено
Мајмун Креда Торба - Кул Животни Креда Торба Издание за Маратон

Животно издание креда торба : Треба повеќе да се забавуваат кога ќе се искачите со Животните Креда Торба

DEN 405.60
Црн Дијамант Салата Креда Торба Обновено
Црн Дијамант Салата Креда Торба

Дизајниран со салата алпинист во умот, во Салата Креда Торба има интегриран, refillable креда топката, слот з�

DEN 0.00
Црн Дијамант Mojo Креда Торба Chalkbag за Качување Обновено
Црн Дијамант Mojo Креда Торба Chalkbag за Качување

Класичен цилиндричен облик, со свитливи жица rim.Рунонаредени внатрешни работи со cinching мозокзаклучување

DEN 0.00