LYSOZ Аудио Бучава Isolator,3.5 мм Земјата Јамка Бучава Isolator Аудио Бучава Филтер за Дома/Автомобил Стерео Систем,Isolator Големина: Прибл. 2.4 * 0.8 * 0.8 инч

LYSOZ Аудио Бучава Isolator,3.5 мм Земјата Јамка Бучава Isolator Аудио Бучава Филтер за Дома/Автомобил Стерео Систем,Isolator

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Работи со сите преносни уред кој има 3,5 мм аудио приклучоци, за вашиот автомобил аудио систем / или домашна стерео, кога заземјување прашања се истрае.Ако нема бучава помеѓу двете, тоа може да се потврди дека претходната бучава што е предизвикана од земјата циклуси.Ако нема бучава од слушалките, тоа може да се потврди дека бучавата на возилото е предизвикана од земјата циклуси.

Избор на клиент

XShine Пакување од 20 Клип на Феритни Прстен Core Црна RFI EMI Бучава Стабилизатор Кабел Клип за 5mm/7mm/9mm/13mm Дијаметар Обновено
XShine Пакување од 20 Клип на Феритни Прстен Core Црна RFI EMI Бучава Стабилизатор Кабел Клип за 5mm/7mm/9mm/13mm Дијаметар

【Добро Направени】 Направени од високо квалитетни пластични домување и NiZn феритни јадро, со внатрешен �

DEN 0.00
YUTOOL Филтер Snap Околу Феритни, 5Pcs 13mm Црна Кабел Жица Snap Менгеме Клип RFI EMI EMC Бучава Феритни Филтри Core Случај Обновено
YUTOOL Филтер Snap Околу Феритни, 5Pcs 13mm Црна Кабел Жица Snap Менгеме Клип RFI EMI EMC Бучава Феритни Филтри Core Случај

Мини форма и се отстранува.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Може да се користи во куќата на разл�

DEN 0.00
VOYZ РКА Стерео 2 Каналот Земјата Јамка Isolator Сигнал Шум Филтер Стабилизатор 20 AMP - Електрична Бучава Eliminator (NS-20) Обновено
VOYZ РКА Стерео 2 Каналот Земјата Јамка Isolator Сигнал Шум Филтер Стабилизатор 20 AMP - Електрична Бучава Eliminator (NS-20)

Ја Потпевнува и Зуењето Помеѓу Аудио Извор и Засилувач се Должи на Земјата Јамка Прашања.Филтрира DC Стр�

DEN 311.76
X-DREE AC 115/250V 20A CW4L2-20A-S Бучава Стабилизатор Моќ EMI Филтер(Filtro antidisturbo EMI ди soppressione del rumore Обновено
X-DREE AC 115/250V 20A CW4L2-20A-S Бучава Стабилизатор Моќ EMI Филтер(Filtro antidisturbo EMI ди soppressione del rumore

Име на производ : AC Линија EMI Филтер;Модел Бр : CW4 L220 AС Работен Напон : AC 115 / 250 V, 50 / 60 Hz;Номинална Струја : 20 A.�

DEN 0.00
X-DREE AC 115/250V 10A CW3-10A-Т Бучава Стабилизатор Моќ EMI Филтер(Filtro antidisturbo EMI ди soppressione del rumore Обновено
X-DREE AC 115/250V 10A CW3-10A-Т Бучава Стабилизатор Моќ EMI Филтер(Filtro antidisturbo EMI ди soppressione del rumore

Име на производ : AC Линија EMI Филтер;Модел Бр : CW310 AТ Работен Напон : AC 115 / 250 V, 50 / 60 Hz;Номинална Струја : 10 A.Ин

DEN 301.92
EuisdanAA 3 Еез Црна UF100 10мм Кол Кабелот Феритни Јадро Бучава Стабилизатор Филтер(Filtro supresor де ruido де núcleo Обновено
EuisdanAA 3 Еез Црна UF100 10мм Кол Кабелот Феритни Јадро Бучава Стабилизатор Филтер(Filtro supresor де ruido де núcleo

Име На Производ : Феритни Филтер;Материјал : Пластични, Феритни.Модел : UF100;Одговара за Кабел Големина : 10м

DEN 823.20
Plug and Play Земјата Јамка Isolator, Таписерии Изработка на Бучава Филтер, Ултра Компактна Големина Деликатна Квалитет Обновено
Plug and Play Земјата Јамка Isolator, Таписерии Изработка на Бучава Филтер, Ултра Компактна Големина Деликатна Квалитет

Тоа ја подобрува аудио, музика, говор квалитет со ултра едноставна операција, само приклучете тоа и да с�

DEN 242.16
uxcell Феритни Јадра Прстен од 3,5 мм 5mm 7mm 9mm 13mm Clip-За RFI EMI Бучава Сузбивање Филтер Кабел Клип, Црна 20pcs Обновено
uxcell Феритни Јадра Прстен од 3,5 мм 5mm 7mm 9mm 13mm Clip-За RFI EMI Бучава Сузбивање Филтер Кабел Клип, Црна 20pcs

5mm, Φ5mm, Φ7mm, Φ9mm, Φ13mm; Пакетот Вклучува : 20 x Феритни Главниот Прстен (4 парчиња во секоја големина).Специфика

DEN 395.76
Клипови Прифатлива 5 Компјутери Клип На ЕМИ RFI Бучава Феритни Јадро Филтер за Кабелот 7mm - (Боја: Црна) Обновено
Клипови Прифатлива 5 Компјутери Клип На ЕМИ RFI Бучава Феритни Јадро Филтер за Кабелот 7mm - (Боја: Црна)

Боја : Црна.Број на модел : ofss.Материјал : Пластика.Магнетни : Нема.Тип : Други.Име на производ : Феритни Filter

DEN 2020.80
Аудио Моќ Филтер Аудио Бучава Isolator Автомобил Стерео Филтер Стерео Бучава Стабилизатор Редуктор за 12V Автомобил Аудио Обновено
N/A Заедничка Основа Стерео Аудио Isolator Сигнал Трансформатор Акустична Бучава Филтер Обновено
N/A Заедничка Основа Стерео Аудио Isolator Сигнал Трансформатор Акустична Бучава Филтер

Делови избор : Две аудио се усвои, трансформатор материјал е направен од високо квалитетни материјали, С

DEN 1898.40
PUSOKEI Земјата Јамка Бучава Isolator Филтер, 3.5 мм Аудио Кабел Аудио Бучава Eliminator за Дома/Автомобил Стерео Систем Обновено
PUSOKEI Земјата Јамка Бучава Isolator Филтер, 3.5 мм Аудио Кабел Аудио Бучава Eliminator за Дома/Автомобил Стерео Систем

Ако постои никаква бучава, тоа може да се потврди дека претходната бучава што е предизвикана од земјата

DEN 263.76
E-извонредна Моќ Линија на Филтерот за JR-L006-N AC 250V 6A Бучава Стабилизатор Моќ EMI Филтер Обновено
E-извонредна Моќ Линија на Филтерот за JR-L006-N AC 250V 6A Бучава Стабилизатор Моќ EMI Филтер

Име на производ : Моќ Линија EMI Филтер.Модел Бр : JRL006Н Оценет Напон : AC 115 / 250 V 50 / 60 Hz.Номинална Струја : 6 A.Бо�

DEN 263.76
20ea Внатрешна 7mm 0.28 инчен феритни Клип Кабел Жици Филтер феритни јадро chokes феритни Мушка Задави Прстен менгеме феритни Обновено
Homyl РКА МАШКИ ЖЕНСКИ БУЧАВА AUDIO FILTER ЗЕМЈАТА ЈАМКА Обновено
Homyl РКА МАШКИ ЖЕНСКИ БУЧАВА AUDIO FILTER ЗЕМЈАТА ЈАМКА

* Кога се користи со автомобил аудио, оваа изолација коло оди меѓу раководителот на единицата и amp или EQ...

DEN 0.00
Yaami Бучава Филтер Земјата Јамка Isolator Елиминира Автомобил Електрична Бучава Трансформатори 3.5 mm Аудио Кабел Црна Обновено
(2) Бучава Филтер 5 ЗАСИЛУВАЧИ 12V ПОТПЕВНУВАМ Филтер за Бучава на Моторот Стабилизатор Жица IBNF5 Обновено
(2) Бучава Филтер 5 ЗАСИЛУВАЧИ 12V ПОТПЕВНУВАМ Филтер за Бучава на Моторот Стабилизатор Жица IBNF5

(2) 5 ЗАСИЛУВАЧ МОЌ ЖИЦА БУЧАВА ФИЛТЕР 12 VOLTS.ОДЛИЧНО ЗА МНОГУ НАМЕНИ СЕ ДЕКА ПОТПЕВНУВАМ / МОТОР НА БУЧАВА �

DEN 0.00
uxcell 3,5 мм Феритни Јадра Прстен Clip-За RFI EMI Бучава Сузбивање Филтер Кабел Клип, Сива 10pcs Обновено
uxcell 3,5 мм Феритни Јадра Прстен Clip-За RFI EMI Бучава Сузбивање Филтер Кабел Клип, Сива 10pcs

Пакет Содржина : 10 x RFI ЕМИ Филтри.5 mm кабли); Пакетот Вклучува : 10 x Феритни Главниот Прстен.5mm Color : Grey Fit Кабе

DEN 215.76
X-DREE Автомобил Аудио Засилувач од Бучава Филтер Земјата Јамка Isolator Стабилизатор(Soppressore ди isolatore ди messa Обновено
X-DREE Автомобил Аудио Засилувач од Бучава Филтер Земјата Јамка Isolator Стабилизатор(Soppressore ди isolatore ди messa

Име На Производ : Автомобил На Бучава Стабилизатор;Боја : Multicolor.Материјал : Пластика, Метал;Должина на Ка�

DEN 0.00
X. сјај за Пакување од 10 Snap на Феритни Јадро Мушка Задави Прстен Мозок, RFI EMI Бучава Стабилизатор Филтер за USB/Аудио/Видео Обновено
Futheda 10PCS Бучава Филтер Кабелот Прстен, Кадар на Феритни Прстен Core Анти-Мешање Мушка Задави Прстен Мозок, RFI EMI Обновено
Futheda 10PCS Бучава Филтер Кабелот Прстен, Кадар на Феритни Прстен Core Анти-Мешање Мушка Задави Прстен Мозок, RFI EMI

Клипот на сите видови на кабли, како USB кабел, Датум линија, AV кабелот, Телефон, кабелот за Напојување, Коа

DEN 191.76
(2) Бучава Филтер 50 ЗАСИЛУВАЧИ 12V ПОТПЕВНУВАМ Филтер за Бучава на Моторот Стабилизатор Жица IBNF50 Обновено
(2) Бучава Филтер 50 ЗАСИЛУВАЧИ 12V ПОТПЕВНУВАМ Филтер за Бучава на Моторот Стабилизатор Жица IBNF50

(2) 50 AMP МОЌ ЖИЦА БУЧАВА ФИЛТЕР 12 VOLTS.ОДЛИЧНО ЗА МНОГУ НАМЕНИ СЕ ДЕКА ПОТПЕВНУВАМ / МОТОР НА БУЧАВА НАДВОР О

DEN 0.00