ЧЕТКА Почетниците Sekito 120 см

ЧЕТКА Почетниците Sekito 120 см

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Ставки вклучени 1 Sekito Четка со пена 1 Екстра рефил Карактеристики Четка Четка Sekito цик-цак Bettanin Магија Squeegee Абсорбента Чистење 1442 Со Четка Sekito Noviça од Bettenin ќе го направи тоа лесно да се чисти ладно и синтетички подови.Супер лесен за употреба, има еден показател дека стиска пена со отстранување на вишокот вода за ефикасна перење и не му наштети на слој на средини.Спецификации : Структура материјал : пластични и.Bettanin Sekito Noviça Четка е 120cm во големина и е идеален за перење и сушење на подови, без гребење површини.Собира домашно милениче коса и коса Sekito Noviça Noviça Четка карактеристики лост, кој од страна на влече, стиска на влажен сунѓер, оставајќи е подготвен за користење.Управувано од страна на унијата на функционалност, практичност и убавина, Bettanin верува дека се блиску до луѓето е најдобар начин да се замисли најдобрите решенија.Приклучи на овој концепт со предлогот да се олесни животот на потрошувачите, има создадено Bettanin, кој преку развојот на современи и квалитетни решенија стана референца во домашните производи низ целата земја.Признати од страна на пазарот, компанијата има за цел има направено Bettanin расте и потекнуваат од Bettanin Индустриска Група која има еволуирал и денес се нарекува In Betta, збир на компании кои се секогаш загрижени за промена на подобро.

Избор на клиент

Притисни Метла Домаќинство,тепих на Подот Sweeper Почиста Рака Притисни Автоматско Метла за Домашна Канцеларија Тепих Килими Обновено
DSGYU 60Cm Четка Нерѓосувачки Stee Телескопски се Справи со Прашина Подлога Притисни Премиум Четка Стабилна Прилагодливи Обновено
Руската Сауна, Бања Метла Екстра Даб и Yarrow Whisk за Спа Venik за Banya Обновено
Руската Сауна, Бања Метла Екстра Даб и Yarrow Whisk за Спа Venik за Banya

Основна алатка за сауна, масажа, тоа ви помага да го активирате природна регенерација процеси во кожата

DEN 0.00
Притисни Метла Домаќинство,убедливо Машина Притисни Тип Рака Притисни Магија Метла Dustpan Нерѓосувачки Челик се Справи Обновено
Muellery Чиста Четка за Чистење 3 Видови од Нерѓосувачки Челик, Месинг Најлон за Мулти Цели Чистење Рѓа Згура Обновено
Muellery Чиста Четка за Чистење 3 Видови од Нерѓосувачки Челик, Месинг Најлон за Мулти Цели Чистење Рѓа Згура

Pakcage вклучува : 3 видови на чистење четки од Нерѓосувачки Челик, Месинг, и Најлон.Мулти цели : од чистење н�

DEN 1656.00
Сечење На Работ Скутер Тркала Обновено
Сечење На Работ Скутер Тркала

Ве МОЛИМЕ НЕ "КУПИ или да се НАПРАВИ ПОНУДА" АКО НЕ ПОСТОИ НАМЕРА ДА се СЛЕДИ ПРЕКУ НА СИТЕ ТРАНСАКЦИИ.Пов

DEN 539.76
Нешто кратко 00857FGSU Комерцијални Притисни Метла, 24 Обновено
Нешто кратко 00857FGSU Комерцијални Притисни Метла, 24

Времето Отпорни се справи.Мултиповршина употреба.Челик заграда систем.Овој 24", МултиПовршина комерција

DEN 575.76
Пластични Намирници Маици Повеќенаменски Кеси 50Pcs Носат Надвор Утешителот Ќебе Торба Црна 17.3x26.8 инчен, 44x68 cm TPAK20681 Обновено
Кат Длабоко Чистење Спин Четка и Кофа Поставите Микрофибер Четка Кат Чистење на Системот TPAK47005 Обновено
Кат Длабоко Чистење Спин Четка и Кофа Поставите Микрофибер Четка Кат Чистење на Системот TPAK47005

Лесно чистење : на четка агли лесно да се постигне под мебел, зад тоалет и во дупки и crannies.Удобен : чистење

DEN 0.00
Италијански ARIX TONKITA TK010 Област Отворено Метла со Продолжителен 59 Долга Рачка Дрво Боја Обновено
Италијански ARIX TONKITA TK010 Област Отворено Метла со Продолжителен 59 Долга Рачка Дрво Боја

Отворено метла со крути влакна направени од рециклирани материјали.Отворено метла со екстрасилна база

DEN 383.76
Muellery Издржлива Пластика Четки за Чистење Пренослив Hangable Двонасочно Главата за Бања, Кујна Обновено
Muellery Издржлива Пластика Четки за Чистење Пренослив Hangable Двонасочно Главата за Бања, Кујна

Совршен за чистење подови : тоа е одлична за чистење на купатило, кујна, плочки, гаража, или било кој друг�

DEN 179.76
Bissell 31 Делукс Тројно Четка Притисни Моќ Sweeper Турбо, 13.2 Гал. Капацитет Обновено
Bissell 31 Делукс Тројно Четка Притисни Моќ Sweeper Турбо, 13.2 Гал. Капацитет

Bissell 31" Делукс Тројно Четка Притисни Моќ Sweeper Турбо, 13.2 Гал.Капацитет заштитните 31" делукс тројно четка п�

DEN 2373.60
Фабриката Кат Метла - 26 Инчи Proex Четка - Количина 2 - Дел 4401 - Замена Обновено
Фабриката Кат Метла - 26 Инчи Proex Четка - Количина 2 - Дел 4401 - Замена

Двоен Ред Дизајн за Добри Перформанси Затворен & Out.Направени со 6 Двојно Редовите на Crimped Proex Влакната.Ко�

DEN 0.00